Įkraunama...
Įkraunama...

Laidotuvių rūpesčiai

QUOTE(vaivos juosta @ 2008 12 26, 10:24)

Ir aš, važiuodama palaikyti draugų kad ir už šimtų kilometrų, nei minties neturiu sėst ir vaišintis.




daug rašyta apie gedulingus pietus ir gedėtojų maitinimą - tai nėra nesamonė ir eilinis pavalgymas primityviąja prasme, tai yra tradicija turinti gilią prasmę, tereikia šiek tiek daugiau pasidomėti....
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 07 02, 16:20)
Čia galima ginčytis iki nukritimo, nuomonės ir bus skirtingos. Bet kita vertus - atvažiuoji pagerbt mirusį ir palaikyt gedinčius, o  ne pavalgyt. Niekad neinu tų pietų. Tikrai pažįstu miestelyje žmonių, kurie į šermenis eina dė pavalgymo, paskui komentuoja, kokie buvo patiekalai, gardi-negardi mišrainė ... šlykštu..


kai numire mano senelis, tai jo vaikai uz kapiniu toleliau kavineje-parke skulpturu uzsake tik vieno patiekalo pietus su gerimu gaiviu ir veliau nunesusios lekstes padejo merginos kam kava, kam arbata ir atnese ant kiekvieno stalo dalies po rinkinuka skanestu, tai diedukams is senelio tremtiniu namu buvo keista kur misrankes, kur asociai gerimu, silkikes, mesikes.. o mes susirinkom 24anukai, 10vaiku ir ju antros puses, bei 5 pronukiai is visos Lietuvos, tai uzkandom, pasivaiksciojom po parka, pasikalbejom koks senelis buvo fainas, buvo juoko ir asaru, tai tie senukai nesuprate ispimpino anksciau musu lauk.. mat maisto nebuvo doh.gif
dar kandzia replika girdejom, kad vaikai BAGOTI ir taip menkai pietus uzsake, jei toks kiekis zmoniu butu sutilpes pas kuri nors namuose, tai sake tetos su dedem, kad nebutu buve jokiu senuku ir kavines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 11 19, 12:13)
Susidūrėme su Liūdinta per tėčio laidotuves. Pasirodo, kad kūno iš lavoninės negalima pasiimti "šiaip sau". Galvojome, kad broliai tėtį patys aprengs, kaip kad aš aprengiau mamą - ji ilgai sirgo ir mirė namuose. o iš ligoninės lavoninės galima atsiimti (privaloma) tik per firmą. Liūdintoje viską pirkome (prieš važiuodami pasiimti), tad pasiėmimas kainavo 400 lt su visom nuolaidom.... tą firmą rekomendavo blink.gif ligoninės  sanitaras, kuris pats pažaddėjo tėtį aprengt... bet tik firmoje.... biznis vadinasi dry.gif
anksčiau tokiu reketu užsiimdavo Veliona - eksperto Krivicko įmonė....

Najau najau, kas netingi tas sako viena firma bloga, kita gera.... man pačiai teko susidurti su ojeeeeeeee kiek laidotuviu ir iš savo ir iš vyro giminės.... Veliona dabar tikrai yra pati pigiausia piniginiu atžvilgiu..... aišku kai daug konkurentu tai pilia vieni ant kitų ką tik gali, kad išgyventų.... tas pats paėmimas iš namų, jei miršta namuose vienur kainuoja 240 kitur 170 .....šaldytuvai grauduvoje 5 lt val velionoje 2lt val.... Ramybės takas turi labai gražias sales, bet jos ir kainuoja.... taip kad išvada tokia... JEI VIENOJE FIRMOJE PRADĖJOTE REIKALUS TVARKYTi TAI NELAKSTYKIT PER VISAS, galbūt per grūbiai parašaiu, bet yra kaip yra
Atsakyti
QUOTE(*DAIVA* @ 2010 06 02, 15:11)
Najau najau, kas netingi tas sako viena firma bloga, kita gera.... man pačiai teko susidurti su ojeeeeeeee kiek laidotuviu ir iš savo ir iš vyro giminės.... Veliona dabar tikrai yra pati pigiausia piniginiu atžvilgiu..... aišku kai daug konkurentu tai pilia vieni ant kitų ką tik gali, kad išgyventų.... tas pats paėmimas  iš namų, jei miršta namuose vienur kainuoja 240 kitur 170 .....šaldytuvai grauduvoje 5 lt val velionoje 2lt val.... Ramybės takas turi labai gražias sales, bet jos ir kainuoja.... taip kad išvada tokia... JEI VIENOJE FIRMOJE PRADĖJOTE REIKALUS TVARKYTi TAI NELAKSTYKIT PER VISAS, galbūt per grūbiai parašaiu, bet yra kaip yra

na taip,bet ar tokia akimirka isviso dar yra tokiu minciu kad eiti ir ieskoti kur bpigiau?aisku as suprantu kad siais laikais sunku su pinigeliais...bet man mirus mano suneliui tikrai nerupejo kas kiek kainuos norejau tik greiciau ji pamatyti,labai dekoju savo sesei ,tevam, draugui,jie viska padare uz mane nes ta akimirka maniau mirsiu ir as ,dabar kai viska prisimenu jie viska padare tobulai,,,o gedulingu pietu nebuvo kodel nnet neklausiau....tiesiog kiek pamenu isgerem arbatos ir man prireike mediku pagalbos....kiek viskas kainavo tikrai nezinau,ir i kokia firma kreipes net neisivaizduoju,aciu jiem didelis.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal žinot kokias giesmes giedojo per Brazausko laidotuves? labai reikia.
Ir koks choras?
Atsakyti
Arletei atsakyti, deja, negaliu, tačiau pasipiktinau, kad kapinėse buvo atliekama ir viena partizanų daina blush2.gif
Kadangi mano vyras mirė 2 d. anksčiau nei A. M. Brazauskas, tad apie savo patirtį. Mes buvom su vyru viską aptarę, nes jis aiškiai žinojo, kad neilgai liko verysad.gif . Prieš mėnesį pasirinko drabužius, išsakė pageidavimus. Ir gerai, nes dėl ligos vėliau ėmė temti sąmonė. Aš internete susiradau ir susirašiau visą tvarką, ką reikia daryti. Viską organizavau viena. Didžiausia problema, kad mirė namie Joninių rytą, o Šeškinės poliklinika nedirbo dar ir 25 d., tačiau budinčiai daktarytei Kauno g. payyko dokumentais įrodyti, kad tikrai mirė dėl sunkios ir ilgos ligos... Žinojau, kad šarvosiu Olandų g., tai pasiskambinau, jie gana greit atvažiavo. Nežinau, kodėl kitiems liko nuoskaudos dėl Olandų g., nes viską atliko profesionaliai, parduotuvėje p. Danutė nieko nepiršo brangiausio, kaip tik pasiūlė, kur galima apsieiti pigiau, dėl kai ko patarė. Salėje šarvojom 7-je, ji gana jauki, administratorė elgėsi taktiškai, na ir apskritai visas personalas paliko gerą įspūdį, visiems patardavo, paorganizuodavo. Laidojom Karveliškių kapinėse, parengtame kape (tai mano sprendimas, kad atgultų netoli žuvusio sūnaus).
Gedulingi pietūs buvo Forto dvare, grįžtant iš kapinių pakeliui. Žmogui 25 Lt., viskas buvo skanu, ypač gira, užsakėm papildomai. Pirkome ir 1 butelį degtinės, nors leido atsinešti savo. Kadangi mano Žmogų daugelis gerbė ir vertino ir už darbus, ir už gerą būdą, paramą ir pagalbą, tai prisiminė ir tie, kurie kalbėjo kapinėse, ir dar keletas kitų. Buvo labai maloni ir šilta atmosfera, - ir mums patiems buvo truputėlį lengviau.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 11 20, 16:26)
Reduxe - bet kitos išeities nėra - nori nenori - kūno iš lavoninės pačiam neatiduoda, reikia kad firma išvežtų... ar ta ar kita firma.. bet ne pats..

Mes ir pasiėmėme patys... abu kartus...Vieną kartą iš Kauno klinikų, patys karstelį atsivežėme ir savoj mašinoj iki savo miesto vežėmėms. O kitą kartą iš Santariškių - irgi patys. Tik čia reikėjo berods 60 Lt už aprengimą moketi. Elgėsi visi santūriai, be išsišokimų ir vienur ir kitur.
Kai prieš 8 metus reikėjo vyro brolį iš Alytaus morgo paimti, tai tada prašėm, kad firma paimtų, nes patys neturėjome kuo. Bet tada dar nieks nenurodinėjo, kokia firma turi paimti. Kokia situacija dabar-negaliu pasakyti. Alytuje teko susidurti su "skausmo užuovėja" - viskas ten normalu, anyta savo sūnui nei kostiumo pirko, nei baltinių - vestuvinius užvilko (beje aprengimas morge kainavo gal 100 Lt), niekas ten per prievartą nekišo bereikalingų daiktų. Salę puošė kukliai, taip anytai tos firmos darbuotoja patarė, kad vistiek prineš vainikų ir gėlių.
Pietus po vyro brolio laidotuvių buvo užsakę "Po gluosniu", nebrangiai ten buvo 10-15 Lt/žm. (neatsimenu jau tiksliai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rencė: 07 liepos 2010 - 18:19
per brolio laidotuves grojo labai grazus venuoliu kompaktas...siaip zinomas labai,bet nezinau pavadinimo, bet labai graudinantis. karta pas kazka masdinoj isgirdau viena is dainu,tai galvojau sirdis plys.o paskutine diena buvo gyvas smuikas...man nepatiko,nes jau taip buvo sunku,o kai uzgrojo turejau iseiti,negalejau klausytis verysad.gif siaip grazu,bet perdaug graudu
Atsakyti
Na neseniai, t.y pries Jonines 06.23 ligonineje isbuvusi tik 1,5 val numire mano mociute. Cia KMUK. Tai ta diena niekas pazymos mums nedave, nes baiginejosi gydytojos darbo laikas, liepe ateiti kita ryta ir budintis gydytojas israsys. Taigi suderinom su firma, kad sarvosim 06.25 kaip kas ir t.t.
Nuejus kita ryta pazymos mums niekas neraso, na bet cia atskira turbut tema.
Laidojimo firmos paslaugomis esam patenkinti, tik kainos tai ziaurios. Jei firma pasiima zmogu, ji aprengia ir sutvarko, tai 400 lt. Karsto nuvezimas i KMUK 80lt, parvezimas i sale 120lt Geles pirkom patys ir patys jas susitatem prie karsto. Karsto nuvezimas i kapus 250 ir jo nesimas dar 250lt.
Kapuose, nors yra seimos kapas sumokejos oficialiai uz duodes iskasima 540lt. O kai paklausem duobkasio, ar atvezti geliu, kad papuostu duobe, tai sake jis pats nupirks ir papuos. Uztai paprase dar 150lt

Atsakyti
QUOTE(Dagnija @ 2010 07 05, 18:19)
Sveiki  4u.gif
Gal žinot kokias giesmes giedojo per Brazausko laidotuves? labai reikia.
Ir koks choras?

Jei gerai pamenu "Lietuvos " ansamblio choras. Giedojo lietuvišką choro klasiką.
Atsakyti
QUOTE(*DAIVA* @ 2010 06 02, 14:11)
Najau najau, kas netingi tas sako viena firma bloga, kita gera.... man pačiai teko susidurti su ojeeeeeeee kiek laidotuviu ir iš savo ir iš vyro giminės.... Veliona dabar tikrai yra pati pigiausia piniginiu atžvilgiu..... aišku kai daug konkurentu tai pilia vieni ant kitų ką tik gali, kad išgyventų.... tas pats paėmimas  iš namų, jei miršta namuose vienur kainuoja 240 kitur 170 .....šaldytuvai grauduvoje 5 lt val velionoje 2lt val.... Ramybės takas turi labai gražias sales, bet jos ir kainuoja.... taip kad išvada tokia... JEI VIENOJE FIRMOJE PRADĖJOTE REIKALUS TVARKYTi TAI NELAKSTYKIT PER VISAS, galbūt per grūbiai parašaiu, bet yra kaip yra

nežinau kaip najau najau... bet viskas pirkta vienoje firmoje. mums nereikėjo, kad paimtų iš namų, mes tik norėjome paimti iš lavoninės - ligoninėje mirusį žmogų. o čia - jo neatiduoda, ar bent informuoja kad neatiduoda. nereikėjo ir firmos šaldytuvų - tėtis mirė vakare, ryte norėjome pasiimti iš ligoninės morgo ir vežti į šarvojimo vietą tiesiai. nedavė - be firmos tarpininkavimo. Ar tokią valandą rūpėtų lakstyti teisybės? Taip, jeigu tai būtų buvęs ne tėtis, o koks dėdė, ir šis darbas būtų vienintelis man tą dieną - vikriai sustatyčiau visus ant ausų. na o bet tačiau - ne visi turi noro, laiko, galų gale charakterio tokiu momentu draskytis ir ieškoti tiesos.......
Daiva - būkit rami, nedirbu toje sferoje, nei vienas iš šeimos ir giminės nedirba... bet ligoninės darbuotojai praktiškai reketuoja mirusiojo artimuosius.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2010 09 10, 16:26)
Jei gerai pamenu "Lietuvos " ansamblio choras. Giedojo lietuvišką choro klasiką.


Daug kas giedojo,grojo, ten paeiliui viens po kito ėjo, vos ne nuolat muzika skambėjo. Choras "Vilnius" giedojo, lygtais dar Šiaulių valstybinis, Kauno valstybinis g.gif
Atsakyti