Įkraunama...
Įkraunama...

Laidotuvių rūpesčiai

na man apie 180lt isejo bet as pripratusi namie daryti laiduojom vyro broli,motina ir kudikeli musu ir pietus buvo namie visus kartus pati viska darau zinau kad ir pigu ir skanu
Atsakyti
QUOTE(Jurgiedra @ 2009 11 10, 21:18)
Labas mamytės man labai įdomu po laidotovių kiek gedulingi pietūs kainuoja g.gif


pas mano broliuka visi nevaziavo gedulingu pietu ir tai buvo gerokai virs 100 zmoniu doh.gif gerai,kad draugai metesi ir daug finansiskai padejo,tai sumokejo virs 3000lt. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiedra @ 2009 11 10, 21:18)
Labas mamytės man labai įdomu po laidotovių kiek gedulingi pietūs kainuoja g.gif

Siaip tai manau,kad nuo miesto ,maitinimo istaigos ir zmoniu kiekio priklauso.Mums tai gimines labai finansiskai padejo,kas liecia laidotuves ir gedulingus pietus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2009 11 10, 13:51)

Nezinau ar galima cia taip skelbti? Kunigas-Algirdas Dauknys. Laidojmo namai kurie labai padejo ir suorganozavo grazias laidotuves-'Ramybes takas' Panevezyje .O tie kurie pavoge broliuka-Liudinta.

Susidūrėme su Liūdinta per tėčio laidotuves. Pasirodo, kad kūno iš lavoninės negalima pasiimti "šiaip sau". Galvojome, kad broliai tėtį patys aprengs, kaip kad aš aprengiau mamą - ji ilgai sirgo ir mirė namuose. o iš ligoninės lavoninės galima atsiimti (privaloma) tik per firmą. Liūdintoje viską pirkome (prieš važiuodami pasiimti), tad pasiėmimas kainavo 400 lt su visom nuolaidom.... tą firmą rekomendavo blink.gif ligoninės sanitaras, kuris pats pažaddėjo tėtį aprengt... bet tik firmoje.... biznis vadinasi dry.gif
anksčiau tokiu reketu užsiimdavo Veliona - eksperto Krivicko įmonė....
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 11 19, 10:13)
Susidūrėme su Liūdinta per tėčio laidotuves. Pasirodo, kad kūno iš lavoninės negalima pasiimti "šiaip sau". Galvojome, kad broliai tėtį patys aprengs, kaip kad aš aprengiau mamą - ji ilgai sirgo ir mirė namuose. o iš ligoninės lavoninės galima atsiimti (privaloma) tik per firmą. Liūdintoje viską pirkome (prieš važiuodami pasiimti), tad pasiėmimas kainavo 400 lt su visom nuolaidom.... tą firmą rekomendavo blink.gif ligoninės  sanitaras, kuris pats pažaddėjo tėtį aprengt... bet tik firmoje.... biznis vadinasi dry.gif
anksčiau tokiu reketu užsiimdavo Veliona - eksperto Krivicko įmonė....


Siaubas. Vadinasi Liudinta tikrai turi rysiu su lavonine doh.gif Jau taip zmonems sunku per laidotuves,o dar tokius biznius daro! Cia tokios temos butinos,kad zmones is anksto zinotu ka daryti ir grieztai perspetu,kad artimuju kunu nedalintu kam papuola!! po to ieskok per visa miesta ir dar 'Ispirkas' mokek!! bash.gif
Atsakyti
Reduxe - bet kitos išeities nėra - nori nenori - kūno iš lavoninės pačiam neatiduoda, reikia kad firma išvežtų... ar ta ar kita firma.. bet ne pats..
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 11 20, 14:26)
Reduxe - bet kitos išeities nėra - nori nenori - kūno iš lavoninės pačiam neatiduoda, reikia kad firma išvežtų... ar ta ar kita firma.. bet ne pats..

O tai cia pagal istatymus taip?
Atsakyti
Čia gi jų biznis toks,iš to ir gyvena.Tiek prieš 12 metų,kai mamą laidojau,tiek prieš 1 mėn. tėvelį,kai laidojau,neleidžia jie patiems rengti.Prieš 12 m. tiesiai šviesiai pasakė morge,kad jie ir gi nori užsdirbti .
Bet jau kainos visko blink.gif Klaipėdoje,duobės iškasimas 550 doh.gif ,vidutinės salės nuoma parai 580
Turiu visą sąskaitą,tai kiekvienas žingsnis suskaičiuotas ir įkainotas- nunešimas,užnešimas,užsakymo priėmimas doh.gif
Net užrašas prie salės,kambariuko nuoma,viskas kainuoja.
O gedulingi pietūs,tai kainos bare pasirinktinai 15/18/20 lt žmogui.Sakė prieš kažkiek laiko brangiau buvo,dabar "krizė"
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 11 20, 15:26)
- nori nenori - kūno iš lavoninės pačiam neatiduoda, reikia kad firma išvežtų... ar ta ar kita firma.. bet ne pats..


mes pasiėmėm patys.
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 11 20, 20:25)
mes pasiėmėm patys.


mes irgi patys... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SeRi @ 2009 11 20, 17:52)
O tai cia pagal istatymus taip?



QUOTE(vaivos juosta @ 2009 11 20, 19:25)
mes pasiėmėm patys.

vadinasi dar ir tada, ir tokiu metu reikia prieš einant įstatymų rinkinį išstudijuoti dry.gif Mums pasakė kad kitaip neatiduos.

Dar vienas "gabalukas". Tėtis gyveno rajone, nuvažiavom į apylinkę dokumentų tvarkyti, ten gi visi vieni kitus pažįsta, kas kad mūsų apylinkė - didžiausia su miesto priemiesčiais. Ateina garsus "kovotojas su biurokratais" ir visokiais kitokiais, dabar - seniūno pavaduotojas, o anksčiau - buvo tėčio viršininkas. Dar sugebėjom pasiklausti - ar gali kaimynai duobę kasti - tradiciškai kaimynai kasa... Pasirodo - gali (nors mokesčių inspekcija linkusi prisikabinti). Ir išvažiavom. Laidotuvių dieną prisistatė garsusis kovotojas į kapines - reikia leidimo duobę kasti. šeimos kape. o paklausti - ar to reikia - mums nė į galvą (aš kas savaitę tėvų nelaidoju), ponui matyt liežuvis neapsiverčia... vat toj vietoj tai jam bus šakės - apylinkėje reikalų dar turiu. Ko gero rašysiu skundą seniūnui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 21 lapkričio 2009 - 09:24
[quote=Karusia,2009 11 21, 10:22]
vadinasi dar ir tada, ir tokiu metu reikia prieš einant įstatymų rinkinį išstudijuoti dry.gif Mums pasakė kad kitaip neatiduos.

Mano galva, kai ateini pasiimti savo vaikelio, niekas jau nebedrysta sakyti kad duosim, neduosim...cia nebe vieta tokiem gincams ir istatymams unsure.gif
Atsakyti