Įkraunama...
Įkraunama...

Laidotuvių rūpesčiai

Sveiki,

Ieskau , kas graziai daro, gamina paminklus. Tiksliau, kad zmogus butu meniskos sielos, kurybingas, moketu tam tikra isivaizdavima, ideja patobulinti ir igyvendinti .Taip pat ieskau, kas uzsiima kalvyste, kas graziai daro statuleles, saulutes is metalo ir t.t. Butu gerai, kad nebutu brangininkai, kaip sakant, proto ribose.. Gal zinote tokiu esanciu paciam Vilniuje ar netoli Vilniaus? Busiu dekinga uz bet kokia informacija, kurios lauksiu, geriausiai butu i elektr.pasta,-stajur@gmail.com ar i az.
P.s.Butu saunu, kad tokia firma ar zmogus, butu du viename, na darytu abu dalykus.
Aciu.
Atsakyti
Na, praėjo kuris laikas, bet bandysiu prisiminti.
Žmogau mirtį konstatavo ligoninėje, reikėjo skrodimo. Klinikose iškart pasakėme, kad naudosimės Rimties paslaugomis. Pervežimas iki Perlojos gatvės berods 150Lt ir 30Lt už spec.maišą. Aprengimas su grimu 250Lt, drabužius pirkome atskirai ~150Lt. Pervežimas iki salės - 120Lt. Karstą ėmėme nebrangų - 450Lt. Žvakės salėje - ~100Lt. Portreto nereikėjo. Gėles salei užsakėm patys ~160Lt. Vainikas su juosta ~130Lt. Salė parai - 300Lt. Katafalkas iki kapinių - 300Lt. Giedoriai - 300Lt. Duobės kasimas - 500Lt. Nešėjų nereikėjo. Gedulingi pietūs - 20Lt/žmogui (20 žmonių). Auka bažnyčiai kiek negaila.
Daugiau nepamenu... kam ir kiek reikėjo.
Viso suma gaunasi ~3340Lt. Nors kiek pamenu, realiai išleidome netoli 5000Lt, tai būsiu kažką pamiršus.
Rekomendacijos: Rimties darbuotojai labai supratingi ir maloniai bendraujantys, ko reikia tokią akimirką. Salė Juozapavičiaus pr. labai jauki, kiek ji gali būti jauki tokiu atveju. Aptarnavimas ir maistas paliko itin gerą įspūdį Saulės kavinėje, važiuojant nuo Karmėlavos kapinių link Karmėlavos.
Įspūdžiai: bjauri aptarnavimo kultūra stiklinėje kavinėje link Karmėlavos kapinių. Tokią akimirką norėtųsi solidarumo, o ne priekaištų, kad geriau ir pigiau nerasime, skambinant tik pasiteirauti.
Atsakyti
sveikos 4u.gif

na teko ir man susidurti su laidotuviu islaidom.
tai va 2012.02.13 mire mano Mama, kadangi gyvenu su seima uzsienyje ir esu vienturte tai po zinios tetis pasake kad kai gausi bilietus tada ir sarvosim, jinai mire pirmadieni, tai antradieni nakti jau buvom Lietuvoje, zodziu sarvojimo paruosimas prasidejo treciadieni ( laidojimo namai ja pasieme is ligonines ir laike pas save saldytuve kol viskas bus aisku kas ir kada ), treciadieni nuo ryto iskarto i laidojimo namus , esu is Plunges tai pas mus ten tik dveji gedulo namai tera tai issirinkom P.Beinoro gedulo namus. viska jei sutvarke nuo A iki Z, rubai,karstas, sale, zvakes. Karsta emem is brangesniu nes taip norejo tetis, zodziu atsiejo viskas mums apie 5000lt ( is to gedulo namai issiskaiciavo pasalpa ten berots 1004 lt panasiai, ir 2 pencijas ), tai liko skirtuma mums damoket 1400lt, jie ten viska susumavo) viska katafalka, autobusa, nesikus, duobkasius jie turejo. atskirai kas isejo giedoriai 500lt, baznycia apie 200 ( is ju 70 vargonininkui ir patarnautojui toks jau numatytas stafas o kunigui jau kiek negaila). gedulingi 30 zmoniu (po 15.00) apie 450 ir dar mes emem is tos pacios kavines diena pries issinesimui per pietus tai dar 120 cia artimiausiems diena.

nu esu visai patenkinta gedulo namu paslaugom, sakaitops nemaciau nes po savaites po laidotuviu isvaziavom, o sakaita israse tik po trieju savaiciu po laidotuviu, nes jie ten kaip sake nezinojo ar 1 pencija priklauso ar 2, nes jinai ten kazkaip per viduri menesio mire ar panasiai.
kai grysiu atostogu butinai issistudijuosiu viska kas kaip ir uz ka.

4u.gif
Atsakyti
Gal kas žino apie laidojimo paslaugas Vilniuje: kainas ir t.t. Mano vyras serga mirtina liga, žinau, kai jis mirs, man bus šokas... Norėčiau informaciją susirinkti dabar...
Atsakyti
ar kas nors galite patarti klaipedoje kur rasti laidojimo paslaugas teikiancias

organizacijas,serga vėžiu sūnelis,jam tik 13 metu...augliai jau puse galvytės apėmė...patarkite ka nors,iš anksto,noriu gražiai kad ir deramai ta diena vyktu...
Atsakyti
QUOTE(stajur @ 2012 04 10, 15:28)
Sveiki,

Ieskau , kas graziai daro, gamina paminklus. Tiksliau, kad zmogus butu meniskos sielos, kurybingas, moketu tam tikra isivaizdavima, ideja patobulinti ir igyvendinti .Taip pat ieskau, kas uzsiima kalvyste, kas graziai daro statuleles, saulutes is metalo ir t.t. Butu gerai, kad nebutu brangininkai, kaip sakant, proto ribose.. Gal zinote tokiu esanciu paciam Vilniuje ar netoli Vilniaus? Busiu dekinga uz bet kokia informacija, kurios lauksiu, geriausiai butu i elektr.pasta,-stajur@gmail.com ar i az.
P.s.Butu saunu, kad tokia firma ar zmogus, butu du viename, na darytu abu dalykus.
Aciu.


atsiprasau jei galit prasitrinkit pasto dezute nes negaliu jums parasyti aciu smile.gif
Atsakyti
sveikos,

pirmą kartą tenka organizuoti laidotuves- gal galit pasidalinti kiek kam reikia mokėti (morge, duobkasiam, už mišias ir t.t.).

laidotuvės vyks Kaune.
Atsakyti
_____________________________
Siandien laidojom mociute... UZUOJAUTA lupikai kaip turi but. Sake, jog nuo namu jau aprengta musu mociute paims, ides i karsta ir nuves i sale. Tai idejo i sanitarini maisa ir nuveze (gal 2 km nuo namu iki sales), paeme 120lt. blink.gif nors mes sakem, jei brangu nuvesim patys, sake ims uz kilometrus, kainuos nedaug. Suzinojom tik sekancia diena kaina- ji buvo be musu zinios. Paskui sake, kad giesmininkai 400lt. kainuos, sekancia diena jau 700lt. pasidare blink.gif sale 250lt. su kambariuku, sekancia diena jau atskirai uz kambariuka dar 50lt. blink.gif

Vasario gale ir mums teko naudotis "UZUOJAUTA" paslaugomis, baisus lupikautojai. Labai naudojasi, kad zmogus pasimetes, prislegtas sielvarto. Esme tokia, jei teks naudotis ju paslaugomis, butinai is karto, kai tik uzsisakot ir aptaret ko norit, ta lapeli ant kurio viskas surasyta, paprasykit kad duotu kopija, is karto. Nes mums po laidotuviu atsirado tokios sumos ir paslaugos, (ir tokios kuriu neprasem):
velionio parvizimas ( is II ligonines i Sajungos aikste) - 170 lt
mirusiojo pernesimas (is ligonine morgo i masina ir is masinos i sale) - 120 lt.
mirusiojo pasarvojimas (t.y. "patvarkymas" atvezus i sale) - 25 lt.
sarvojimo sale - 270 lt.
poilsio kambarys - 50 lt.
laidojimo organizavimas ( pasakymas kad geles isnesti, daugiau nieko) - 25 lt.
karsto nesimas i kapus - 320 lt.
autokatafalka ( Sajungos aikste - Romainiu kapines) - 350 lt.
Geliu vezimas i kapines - 50 Lt.
Laidojimo dokumentu sutvarkymas - 250 lt.
Nes viska ant savo blanko rase piestuku ir sumos buvo kitos, kai kuriu paslaugu visai neprasem ir nebuvom uzsake.Todel ir sakau, butinai pasiimkit kopija is karto.
Atsakyti
baka2, užuojauta. verysad.gif

Neišmanau, kodėl pacitavote savo žinutę, gal norite, kad kas pakomentuotų? g.gif

Apie mano skaudžią patirtį galite paskaityti atvertę porą puslapių atgal:
QUOTE(klopedija @ 2011 05 21, 17:42)
Visoje šioje situacijoje neskaičiavom "kapeikų", todėl atsiskaityti važiavom su šiokiu tokiu nerimu. Firma pateikė stebėtinai normalią sąskaitą.user posted image

Pastaba: Kiekviena firma nusistato savus įkainius, todėl kitur gali būti gerokai brangiau.


Praėjusį rudenį laidojom tėvelį cray.gif , naudojomės tos pačios firmos paslaugomis. Vėl likome patenkinti. Sąskaita panaši, kaip kas truputį brangiau, kaip kas net gi pigiau.

Visada reikia derėtis. Tų firmų įkainiai dažnai būna "iš lempos".
Atsakyti



Tiesiog kazkas "uzstrigo" ir zinutes nerode, o kai pacitavau, atsirado dvi....

Dabar ir as suprantu, kad reikia deretis, aiskintis, bet tuo metu buvau labai pasimetusi, todel taip ir gavosi. Todel ir rasau, kad butinai visos paslaugos butu ivardintos ir surasytos dviem egzemplioriaus, kad nebutu staigmenos, kaip man. Tik tiek....
Stiprybes visoms.
Atsakyti
Mergaitės, pasufleruokit, prašau - greit bus mėnuo kai nebeturim vyro mamytės, užpirkom mišias. Kas gali pasakyti, ar būna po mišių kažkoks paminėjimas, t. y. kažkas panašaus į gedulingus pietus? Ir kokiu eiliškumu reiktų daryti, iš pradžių mišios, tada į kapus? Aš dar noriu kunigą nusivežti ant kapo, kad pašventintų. Per laidotuves buvo, bet ir dabar norėtume, mama labai religinga buvo, tai... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2013 11 18, 13:26)
Mergaitės, pasufleruokit, prašau - greit bus mėnuo kai nebeturim vyro mamytės, užpirkom mišias. Kas gali pasakyti, ar būna po mišių kažkoks paminėjimas, t. y. kažkas panašaus į gedulingus pietus? Ir kokiu eiliškumu reiktų daryti, iš pradžių mišios, tada į kapus? Aš dar noriu kunigą nusivežti ant kapo, kad pašventintų. Per laidotuves buvo, bet ir dabar norėtume, mama labai religinga buvo, tai...  cray.gif

del paminejimo,tai kaip norit galit daryti pietus,galit ir ne.jeigu zadat kuniga vestis i kapus,tai as manau ta daryti po misiu geriausia ax.gif
Atsakyti