Įkraunama...
Įkraunama...

Gryni pinigėliai ar čekis...

Man geriau pinigai, beveik visos priežastys čia išvardintos. Kiek esu gavusi dovanų pinigų - gal ir nelabai tikslingai juos išleidau, užtat man tikrai pravertė... Iš ibero už čekį esu pirkusi vėrinuką, ilgai kankinausi, kol išsirinkau (nemėgstu gamyklinių papuošalų doh.gif ), finale, vėrinys tik užima vietą, nenešioju blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borri: 21 liepos 2009 - 19:11
Artėja mano jubiliejus ir aš visų prašau pinigais, kai paklausia ko noriu, nes noriu nusipirkti tokį daiktą apie kokį seniai svajoju. Tai man bus ir dovana, ir prisiminimas. Čia priklauso nuo kiekvieno individualiai.
Atsakyti
Man geriau cekis. biggrin.gif
Atsakyti
Jei žinai ką nori pirkti....tas kas dovanoja čekį irgi tą žino (kad nepadovanotų iš PC kuriame tu nesilankai ar pan.), tai manau geriau čekis...nes pinigai dažnai nukeliauja ne tam tikslui rolleyes.gif
Atsakyti
man asmeniskai geriausia cekis 4u.gif
Atsakyti
smagiausia gauti dovana, isrinkta su meile. Reikalingas daiktas, ne kokia smulkmenele, kuria paskui nezinai net kur laikyti
Jei dovana perkama bile pasveikinti - tada geriau cekis.
Atsakyti
QUOTE(kipshe @ 2009 06 10, 09:56)
Mes pries visus balius atsiklausiam,gal yra ka konkreciai nori,jei sako kad ne,tai paklausiam cekis patiktu ar geriau vokelis  ax.gif
Jei manes to klausia,daznai renkuos ceki,nes gavus grynuosius,deja ne visada ka nusiperkam,atsiranda kitokiu pagundu..  doh.gif
O cekiais esu isigijusi tikrai neblogu kvepalu,brangios kosmetikos,papuosalu,kuriu is savos kisenes nekildavo ranka,taip svaistytis  cool.gif

Pritariu siai minciai, pinigelius idedi i pinigine ir jie palaipsniui iskeliauja is taves nes reikia pirkti maista ir panasius dalykus. Pamastai kad tau tikrai yra svarbiau susimoketi uz elektra nei nusipirkti kvepalus biggrin.gif
O ceki gavus tikrai gali isigyti tarkim tuos pacius kvepalus, kuriu tu tikrai seip sau neleistu. Taigi man geriau cekis.
Atsakyti
Gryni pinigeliai smile.gif
Atsakyti
gryni pinigai ax.gif , nes čekis įpareigoje pirkti toje parduotuvėje. pvz mano tėčiui padovanojo topo centro čekį, jam nieko neprireikė tai teko pasiimti navigaciją, bet ir jos nenaudoja. arba sarmos cekis, aisku geras dalykas, bet kai pvz paemus eurokos parduotuve ten zymiai pigiau tie patys dalykai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmabaro @ 2010 05 04, 19:19)
man asmeniskai geriausia cekis 4u.gif

ir man. gryni pinigai daznai isleidziami ne tam ko nori, o tam ko reikia. ir kazkaip nelieka kaip gauta dovana pasidziaugti. o va uz ceki nusiperki daikta, jauti kad turi dovana lotuliukas.gif
Atsakyti
aisku ,kad gryni pinigeliai geriau nei cekis. Kai gauni ceki tada kaip ir ipareigoji zmogu apsipirkti toj parduotuvej, ar naudotis butent tomis paslaugomis.
Atsakyti
Na jeigu taupyčiau labai kažkam tai būtų smagu gauti pinigėlių.
Bet šiaip man labiau prie širdies dovanų čekiai atitinkamose parduotuvėse smile.gif ax.gif
Atsakyti