Įkraunama...
Įkraunama...

Gryni pinigėliai ar čekis...

jei tiksliai neaisku del dovanos-geriau cekis ar pinigai
Atsakyti
Ir as jau manau , kad geriau butu cekis , nei tie pinigeliai ... ax.gif
Atsakyti
Jeigu dovanojate ceki, reikia zinoti, kuo tas zmogus domisi arba ko jam reikia - nes vyrui iteikus "akropolio" ceki, kuris nekencia parduotuviu, galima labai prasauti... smile.gif
Atsakyti
priklauso nuo situacijos

jei zmogus zino kad megstu knygas - tada geriau knygyno cekis

jei nelabai zino ir bijo (arba as bijau biggrin.gif ) kad nepataikys, tai geriau pinigeliai

Bet pinigus geriau is seimos nariu gauti, is draugu kazkaip nepatogu
Atsakyti
O as manau, kad geriau pinigeliai, nes kitiems cekis tai nasta ir daznai buna, kad juo taip ir nepasinaudoja. smile.gif
Atsakyti
mano nuomone- ceki galima drasiai dovanoti, jei zinai, kad tas zmogus megsta tai, kam padovanosi ceki. ir jis tikrai nueis ka nors nusipirkti. o del vokeliu- pati preito gimtadienio proga gavau 6 vokelius, 1 ceki ir 1 dovana. ceki isnaudojau, o pinigai net nzn kur pasidejo lotuliukas.gif zinau tik tiek, kad is ju nieko sau specialiai nenusipirkau g.gif jauciu, kad cekis geriau
Atsakyti
Mano manymu cekis yra taip pat geriaus nes tie pinigeliai buna kartais panaudoti ne tam kam buvo skirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*melynake* @ 2008 12 30, 12:45)
Mano manymu cekis yra taip pat geriaus nes tie pinigeliai buna kartais panaudoti ne tam kam buvo skirti 4u.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
mano manymu geriau pinigai smile.gif patys visada pinigėlius dovanojam blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
as irgi manau,kad uz ceki tai kaika dar nusipirks,o pinigelius isleis ir nezino kur schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 12 05, 16:36)
O as manau, kad geriau pinigeliai, nes kitiems cekis tai nasta ir daznai buna, kad juo taip ir nepasinaudoja. smile.gif

drinks_cheers.gif
Visada galvojau, kad geriau cekis, bet... yra keleta BET:
gavau dovanu ceki i SPA centra, labai norejau masazo, bet buvau nescia, negalejau juo pasinaudoti, gerai, kad susitarem(ne visur eina susitart) ir man pratese galiojima 1men. is karto po gymdimo nulekiau ten thumbup.gif
labai daznai ceki pameta, ar tiesiog nepasinaudoja juo, nes neaktualu (ypac vyrai sakyciau)
pirkdami prekes uz ceki, negaunam jokios nuolaidos, net jeigu ir yra nuolaidu kortele
ir dar, apsiprekindami skaiciuojam, kad suma nevirsytu kupono vertes, dazniausiai lieka ar centu, ar net ir litu, kuriuos pard. gauna nesuteikdama jokios paslaugos.
Man teko pamatyti statistika, kiek $ lieka imonem is cekiu nesuteikiant jokios paslaugos, po to laiko pasakiau sau, kad daugiau niekam nebedovanosiu kuponu.
Dovanodama pinigelius, bent jau tiksliai zinosiu, kad jos gavo biggrin.gif
Atsakyti
as esu gavus pinigeliu gimtad proga, tai belekur isleidau, saskaita apsimokejau uz tel ar pan.
o kai cekis yra tai dar kazka nusiperki, ko galbut reiktu bet lt gaila
Atsakyti