Įkraunama...
Įkraunama...

Nekokybiški vaikiški rūbai

Nekokybiškų rūbelių galima aptikti beveik visų firmų - kartais brokas, kartais medžiaga....
Esu turėjusi ir HM ir DISNEY STORE ir kt firmų nekokybiškų rūbų.
Beveik visada atmetu lenkų gamybą....
užtat rusus vertinu thumbup.gif ypač batukus thumbup.gif
jau kaip pasiūna - tai amžiams - nenunešiojamus lotuliukas.gif
dar nemėgstu eiti į naujų drabužiėlių parduotuves "KINIJA" ....
kai pamačiau kaip ten susiūtos siūlės, tai vos neapsiverkiau.....
Atsakyti
QUOTE(Laurute321 @ 2007 10 25, 14:31)
esu pasimokiusi negalima pirkti lenkisku rubeliu as cipoline pirkau sliaustukus tai koks š

mes taipat is ten pirkom geltonus sliauztukus tai is pirmo karto spalvyte nubluko liko kaip is skuduryno o buvo ryskiai geltoni ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina13: 19 sausio 2012 - 14:37
na,Lindex dar nebandziau,reiks uzeit,nes visi tie Cipolinai paskutinis s....
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 01 27, 10:56)
na,Lindex dar nebandziau,reiks uzeit,nes visi tie Cipolinai paskutinis s....


drinks_cheers.gif cipolinas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2007 11 17, 21:30)
kaina nemaza, bet  neteko nusivilt turetais treningiukais is Mada vaikams, turejo mariquita firmos, tai nei nusiskalbe, nei susitrauke thumbup.gif  thumbup.gif  buvo
kombinezonas, sis  ir mariquitos, labai fainas, ior kokybe thumbup.gif na aisku nusinesiojo, ypac kelnes

mariquita firmos geri rubeliai pasitaike, bet visi kiti sliauztai, bodziai pirkti Mada Vaikams, tai labai prastos kokybes, labai greit iplysta medziaga ties knopkytem unsure.gif
Atsakyti
Man GAP firmos maikute po pirmo plovimo nubluko ir svarbiausia ne visas gaminys nubluko, o vienas sonas tokia placia druze doh.gif
Atsakyti
Lenkiški smėlinukai ir šliaužtai iš Kotrynos - visiškas šlamštas. Nepirkit niekada. Jei kokie George ar Next ar TUI (bei kiti iš UK rinkos) atlaikė jau kokių 3-4 vaikų nešiojimą ir dar nesuplyšo, tai lenkiški neatlaiko net vieno vaiko. Pirmam vaikui daug pirkau iš Kotrynos ir labai pasigailėjau vėliau.
Atsakyti
Mums buwo padovanoje is ''Norfos'' pirktas sport.kelnes, kol buwo naujos buwo labai fainos, isskalbiau viena karta ir tiko nesioti tik namie ..nes atrode kaip po desimt skalbimu, ziuriai apsibumbulavo sad.gif
O stai ''Prismoje'' pirkome dukrytei megztuka, tai labai geros kokybes, net stebiuosi smile.gif
Atsakyti
Apsibumbuluoja man, jei sintetikos sudėtyje daug būna. dabar stengiuosi pirkt tik iš Cottono viską thumbup.gif
Atsakyti