Įkraunama...
Įkraunama...

Nekokybiški vaikiški rūbai

esu pasimokiusi negalima pirkti lenkisku rubeliu as cipoline pirkau sliaustukus tai koks š
Atsakyti
Nu ir prigązdinot mane su tuo Bimbo. Turim vienus batus, kaina nemaža buvo, tikiuosi atlaikyt bent sezoną. Daugiau tai turbūt nebepirksiu ten nieko. O Čipoline rūbai visai nieko, bent jau didesniems
Atsakyti
QUOTE(žiobakiene @ 2007 10 25, 15:31)
esu pasimokiusi negalima pirkti lenkisku rubeliu as cipoline pirkau sliaustukus tai koks š

jei is kotrynos tinklo pradziu, tai sliauztai man tik cocodrillo patiko..kiti -s.s.s. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Aš Zara paskutiniu metu nusivyliau unsure.gif Paskutinis pirktas golfas dėmėm nuėjo doh.gif o džemperis išbluko po pirmo skalbimo lotuliukas.gif
Panašu kad iš Lietuvoje esančių parduotuvių verta pirkti tik iš Lindex (kaina ir kokybė gera), UCB (tik ten brangu) ir Takko (kaina gera, kokybė visai nieko, kol kas nenusivyliau)
Bet vistik nutariau geriau rūbelius sųstis iš JAV arba Anglijos, nes kiek siunčiausi tai visi buvo labai kokybiški thumbup.gif
Atsakyti
Ir "Mada vaikams" aš nusivyliau.Treningas trimečiui kainuoja 100lt.,o po kelių skalbimų ir nubluko,ir susitraukė.Tikrai geriau siųstis.Kai mano brolis,grįžęs iš Anglijos pamatė mūsų pardėse vaikų rūbų kainas,susiėmė už galvos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2007 11 17, 19:50)
Ir "Mada vaikams" aš nusivyliau.Treningas trimečiui kainuoja 100lt.,o po kelių skalbimų ir nubluko,ir susitraukė.Tikrai geriau siųstis.Kai mano brolis,grįžęs iš Anglijos pamatė mūsų pardėse vaikų rūbų kainas,susiėmė už galvos  schmoll.gif

Toje parduotuvėje aš pirkau kažkada tik kombinezonus. Kaina jų visai normali būdavo, bet visa kita tai nenormalios kainos. Kokybės nežinau bet įsivaizduoju kad tikrai nieko įpatingo. Beje ten dabar atsirado ir Lenne firmos striukių - estiškų, btrangios bet labai geros ir šiltos
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2007 11 17, 21:50)
Ir "Mada vaikams" aš nusivyliau.Treningas trimečiui kainuoja 100lt.,o po kelių skalbimų ir nubluko,ir susitraukė.Tikrai geriau siųstis.Kai mano brolis,grįžęs iš Anglijos pamatė mūsų pardėse vaikų rūbų kainas,susiėmė už galvos  schmoll.gif

kaina nemaza, bet neteko nusivilt turetais treningiukais is Mada vaikams, turejo mariquita firmos, tai nei nusiskalbe, nei susitrauke thumbup.gif thumbup.gif buvo
kombinezonas, sis ir mariquitos, labai fainas, ior kokybe thumbup.gif na aisku nusinesiojo, ypac kelnes
jis buvo pirktas kai vaikui buvo 2metai, tai dar symet buvau pora kart aprengus, bet viskas, striukes rankoves jua per trumpos, po kiea net nepanesios, o kelnes tai po kiema bus gerai pakeitimui, trumpokos bet batai is ilgesniu tai visai tiks 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristupukas2004: 17 lapkričio 2007 - 21:31
smile.gif man taip pat patinka mada vaikams ir dar neteko nusyvilti
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 11 08, 09:48)
jei is kotrynos tinklo pradziu, tai sliauztai man tik cocodrillo patiko..kiti -s.s.s. schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

o man cocodrillo šliauštai fe schmoll.gif tarp knopkyčių tarpai didžiausi,kad net pėdutė išlenda,be to kažkokie kieti.
Atsakyti
QUOTE(Tetis (1+1) @ 2007 10 22, 21:00)
smile.gif Laba diena, esu dviejų vaikų tėtis, dažnai tenka jiems pirkti rūbelius. Prašau patarkite, kur galėčiau Vilniuje nusipirkti kokybiškas vaikiškas striukes 6-11 metų vaikams, kurios nesuplyšta per kelias dienas?  g.gif Patarkite: pirkau BIMBO parduotuveje Žvėryne striuke dukrelei už 190Lt, ši striukė po kelių dienų suplyšo: užtrauktukas, sagutės, šonai, nugara. Parduotuvėje pardavėja man pasakė, kad aš sąmoningai sugadinau blink.gif striukę ir atsisakė ją pakeisti. Esu nusivyles. Pardavėja atsisakė duoti savininkės tel. numerį ar nurodyti būda kaip susisiekti. Parašiau savininkei N.Vagnorienei laišką, tačiau - tyla, jokio atsakymo. Apmaudu, kad taip negarbingai daromas biznis. Ar taip garbinga? Apgauti pirkėją ir slapstytis. Moterys, kur nupirkti rūbus vaikams ir nepakliuti pas sukčius?  unsure.gif Padekite, patarkite ir saugokites BIMBO.  doh.gif Tetis

Ir man yra ,,istorija" su Bimbo striuke nutikus. Išplyšo spaudė po poros kartų uždėjimo. Nors esu įstatymus paskaitęs ir iš to duoną valgantis žmogus, bet tokio kliento nepaisymo dar nebuvau patyrusi niekur. Turėjau pokalbį ir su pačia Vgn., tačiau be manęs žeminimo ir mokymo, kaip reikia vaikui striukę segiot ir kad mes kalti ir kad striukė jau sutepta (truputį, nes vaikas kelis kartus ją dėvėjo) nieko daugaiu ir neišgirdau. Vadybininkę dirbančią Hiper Maximoje Kaune iki šiol dar prisimenu, jos "malonų" pokalbį su kliente ir tą faktą, kad striukė papuolusi porai dienų pas juos (tipo sprendė ką čia daryt) buvo ištepliota visa unsure.gif su sviestu ar lašiniais. Aš net aiktelėjau kai man ją nutrenkė ant prekystalio. tipo neškitės.Na istorija dar tom nesibaigė, bet jau nebesiplėsiu. Laimei turėjau čekį ir parašiau skundą į Nemaisto produktų inspekcijos Kauno skyrių. Pinigus tuomet atgavau iš kart. Sugadintų nervų-ne. doh.gif
Nuo praeito rudens iš TOLO apeinu šio tinklo parduotuves. Tai vat kaip ex Ponia VGN biznį daro............... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 11 17, 20:22)
Aš Zara paskutiniu metu nusivyliau  unsure.gif  Paskutinis pirktas golfas dėmėm nuėjo  doh.gif  o džemperis išbluko po pirmo skalbimo  lotuliukas.gif
Panašu kad iš Lietuvoje esančių parduotuvių verta pirkti tik iš Lindex (kaina ir kokybė gera), UCB (tik ten brangu) ir Takko (kaina gera, kokybė visai nieko, kol kas nenusivyliau)
Bet vistik nutariau geriau rūbelius sųstis iš JAV arba Anglijos, nes kiek siunčiausi tai visi buvo labai kokybiški  thumbup.gif


As irgi Lindex rubu kokybe esu patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 11 08, 09:48)
jei is kotrynos tinklo pradziu, tai sliauztai man tik cocodrillo patiko..kiti -s.s.s. schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

kad ir cocodrillo trikotazas tikras sss,jie grazus tik iki skalbimo,o po keliu skalbimo tai doh.gif

QUOTE(justina_r @ 2008 05 06, 10:44)
As irgi Lindex rubu kokybe esu patenkinta  drinks_cheers.gif

uz LIndex dar neko geresnio neteko nesioti wub.gif ,gaila kad su pirmu nieko apie sia firma nezinojau,gaila buvo pinigu,o dabar dauguma Lindex perkam wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti