Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų skaičius!

QUOTE(Sirana @ 2007 10 30, 23:04)
Nu gerai, kreipiasi zmogus pas odontologa. Jus man pasakykit, ka jis (odontologas) gali padaryti vaikui, kad jam paimtu ir isdygtu dantys? As neironizuoju, is tikro nezinau - kaip galima paskatinti dantu dygima?

as manau, kad tu ju dygymo niekaip nepaskatinsi ax.gif
Jie savaime isdygs kai laikas ateis
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 10 30, 19:17)
O  mums beveik 9 men. ir mes nei vieno dantuko neturim, odontologe, sake, kad nieko baisaus g.gif


Va šioje situacijoje, tai galiu nuraminti, nes mums pirmasis kapliukas prasikalė 10 mėnesių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 10 31, 14:17)
as manau, kad tu ju dygymo niekaip nepaskatinsi ax.gif
Jie savaime isdygs kai laikas ateis

Ir as taip manau - vis vien gi kazkada isdygs smile.gif
Atsakyti
Tuoj metukai o turim beveik 6 dantis iš jų 3 iki pusės tik išlindę...
Atsakyti
Kažkas sakė, kad dantų dygimui turi įtakos paveldimumas.
Man pirmasis dantukas išdygo 4 mėn., mano vyrui 1 metukų,
o vaikui, pagal paveldėjimą 4+12/2= 8 mėnesių lotuliukas.gif

nuo 8 iki 9,5 daugiau nieko neprasikalė, tik tie pirmieji du dantukai

Pediatrė minėjo, kad dantų dygimas labai individualus dalykas, priklausantis nuo daugelio faktorių, pasitarkite su gydytojų odontologu ir pediatre ir jei nėra kitų priežasčių, tiesiog kantrybės jums biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteled: 08 lapkričio 2007 - 20:56
MUM JAU 1,3 METUKU O DANTUKU TURIM TIK 4 . DAKTARE SAKE KAD ATEIS LAIKAS IR ISLYS O PERGYVENT CIA NER KO DAR NEI VIENAS MAZIUS BE DANTU NELIKO biggrin.gif
Atsakyti
o mano mažei pirmieji 2 pasirodė 1-ojo gimtadienio proga bigsmile.gif O dar 4 išdygo 1m2mėn. Turim 6 ir kol kas tyla, turbūt gera byla mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sunui pirmas dantukas pasirode 10men., o 5metu ir 10men pirmas iskrito lotuliukas.gif
Atsakyti
mus metai ir du mėnesiai ir turim 12 dantukų thumbup.gif
Atsakyti
mano panelei 11 ir savaite laiko vakar sulaukem 7dantuko,o ir 8neuzkalnu ir man jau cia visai daug,pirmi du islindo lygiai 7men.
Atsakyti
2 metukai- 17 dantų smile.gif
Atsakyti
mano mazei beveik 10 men ,bet dantukai tik du.Nu niekaip kiti neislenda,nors lenda jau seniai ax.gif
Atsakyti