Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų skaičius!

As niekaip negaliu suskaiciuoti musu dantukus,nepasiduoda bernas,gal bandysiu kai uzmigs g.gif ,o siap tai esu suskaiciavus 16 dantuku.
Atsakyti
mes jau turime 2dantukus 8menesiuku
Atsakyti
mes jauturim 16 dantuku thumbup.gif bet speju jau bus dar nes labai pradejo seiletis doh.gif
Atsakyti

mes turim 12 dantuku ax.gif
Atsakyti
...o mes jau turim 14dantukų ax.gif mums tik 13,5 mėn mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes turim tik 6 g.gif ilga laika jau nesikala schmoll.gif
Atsakyti
mums sian suejo 1.1men ir turim 12 perliuku baltu ir maziuku wub.gif
Atsakyti
mano vyresnėlei pirmasis dantukas prasikalė tik 1 m. 1 mėn., iki 2,5 m. išdygo 16. o paskutiniai 4 krūminukai išdygo tik 3-3,5 m. doh.gif
sūnui pirmasis prasikalė 7 mėn., dabar jam 1,5 m., turi 14 ir dar 2 iltys pakeliui.
taip kad tas dantų dygimas tikrai labai individualus dalykas, ir tikrai nereikia nerimauti mirksiukas.gif
Atsakyti
mano sunui tuoj 1metukai ir 3 savaites, turi tik 5 dantukus. Davar jau kuris laikas nesimato, kad dar nors vienas kaltusi, o tie 5 islindo beveik visi kartu per 6 savaites
Atsakyti
Mums pirmasis dantukas išdygo pirmojo gimtadienio proga smile.gif
Dabar turim 8 berods dantukus... Ir berods iltiniai tuoj bus į trasą...
Atsakyti
QUOTE(pasakore @ 2011 07 19, 14:18)
O mes turim tik 6  g.gif  ilga laika jau nesikala  schmoll.gif


Mums irgi 6-8 men. islindo sesi dantukai, ir jau ketvirtas menuo kaip nei vieno naujo. mums vakar metukai suejo. kazin cia nieko, jei tokia ilga pertrauka?
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2011 08 17, 09:34)
Mums irgi 6-8 men. islindo sesi dantukai, ir jau ketvirtas menuo kaip nei vieno naujo. mums vakar metukai suejo. kazin cia nieko, jei tokia ilga pertrauka?

Manau nieko blogo.Mes antru kruminiu irgi kelis men laukem kol pasirode mirksiukas.gif
Atsakyti