Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų skaičius!

Nebeužkalnų ir mūsų 3 - iasis gimtadienis, bet dantukų turime tik 16 ? unsure.gif
Kiek skaičiau 20 turime jau turėti... Ką daryti? 4u.gif
Atsakyti
Kiek jūsų vaikai turi dantukų? Kada verta susirūpinti, kad daugiau nedygsta? Gal jau dabar? unsure.gif
Atsakyti
Gal tau vertėtų pasiklausti odontologo? Manau, kad tikrai atsakytų... Saviškės dantukų niekad neskaičiavau ax.gif gal ir mes tik tiek turim? blink.gif
Atsakyti
Manau vizitas pas odontologa isprestu visas abejones mirksiukas.gif Mano sunus 1m 2 men jau turejo 16 dantuku, o iki 2 m gimtadienio isdygo kiek priklauso, ty isviso 20.
Atsakyti
Ačiū, už patarimus, jūs teisios. Reikės nueiti pas odontologą ir bus aišku kaip čia mums yra. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano suneliui dabar yra 1.6 ir mes jau turime 15-ka dantuku ir 16-tas jau kalasi ,tad jus butinai pasikonsultuokite pas gydytoja ar dantista.O seip ka jums sako jusu vidaus gydytoja?Musu tai visada pasiziuri kaip dantukai auga....
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 10 25, 10:50)
Mano suneliui dabar yra 1.6 ir mes jau turime 15-ka dantuku ir 16-tas jau kalasi ,tad jus butinai pasikonsultuokite pas gydytoja ar dantista.O seip ka jums sako jusu vidaus gydytoja?Musu tai visada pasiziuri kaip dantukai auga....


Nežiūri mūsų gydytoja schmoll.gif
Atsakyti
mums irgi tuoj tuoj 3-asis gimtadienis turim visus 20 dantuku,bet tie paskutinieji 4 irgi neseniai teisdygo mirksiukas.gif as manau jums neverta nerimauti,isdyks tie dantukai gal net nepajusite kada 4u.gif
Atsakyti
nemanyciau kad cia yra ko nerimauti
pavyzdziui mano sunui pirmas dantukas isdygo 4 menesiu drauges sunelis savo pirmojo dantuko sulauke budamas 1 metuku ir nieko cia nepadarysi vieniems anksciau kitiems veliau isdyksta va jei tik 10 teturetute tai tada gal nerimauciau o dabar thumb_yello.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif ateis laikas ir isdyks....
na ka tas daktara padarys.....kalcio nebent parasys....
Atsakyti
blm mums dar tik 1m ir 3men o jau isaugo 18dantukas...
Atsakyti
O mums beveik 9 men. ir mes nei vieno dantuko neturim, odontologe, sake, kad nieko baisaus g.gif
Atsakyti
Nu gerai, kreipiasi zmogus pas odontologa. Jus man pasakykit, ka jis (odontologas) gali padaryti vaikui, kad jam paimtu ir isdygtu dantys? As neironizuoju, is tikro nezinau - kaip galima paskatinti dantu dygima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirana: 30 spalio 2007 - 22:05