Įkraunama...
Įkraunama...

vyrui-jo mama-dievas

QUOTE(karaliau @ 2009 12 21, 22:33)
o man reikia, kad kas man padetu susivokti unsure.gif buvau pas savo mylima zmogu ir kartu su seima vakarieniavome. Jo tevas apgrauze vistos gabaleli ir atidave ta traskia dali jam. tas suvalge.Pasibaisejau bandziau kalbetis, bet gavau atsakyma, kad tai jo gimdytojai ir tame nieko nera blogo......
esu soke.....


Ot tai bėda....Aš pats taip darau...Ir žmonos ir vaikų nebaigtus kauliukus pabaigiu...Dar pasišaipau kad jie bedančiai... biggrin.gif Ir niekas nesibaisi....Tikrai, kad tau susivokti reikia.
Atsakyti
rado kuo pasibaiseti... cia gi nromalu, cia gi seimos narei, gi nesvetimi zmone... va amn buvo keista kai mano valgoma chuoa chiupsa is burnos iseme man ir sau isidejo pazistamas vaikinukas... va cia jau creepy
Atsakyti
smile.gif manyciau, kad is sono atrode ne kaip kai dalinasi maistu. siaip is sno ziurint viskas atrodo nenormaliai, bet kai i tave ziuri tai negalvoji kaip ten atrodai
Atsakyti
QUOTE(letka @ 2007 11 03, 19:53)

Ne anyta kalta del visko, o TB, kuris "siuksles" is namu nesa...

oj kaip as pykstu del sio dalyko, tai negaliu doh.gif atsiprasant nespeji nusis...ir jei jau anytele suzino, tai zino visa giminele,o kas zino apsimeta, kad nezino, nors tarpusavyje loja...va kad ir apie nestuma, uzsiminem jai, tik nepasakem: niekam nesakyk...tai visi zino, nors dar nebutu laikas...ech tie zmones supratimo jokio, kad tai musu reikalas ir laime... verysad.gif
vyrui mama labai svarbi, bet jau gereja, kad labiau seima rupinasi, nei mama, bet buna tu protrukiu, jei apsipyksti, tuoj pas mama lekia...o mamyte prie manes tik vaikeliai mes nesikisam, bet kalbu visokiu ir patarimu gauna sunelis, ypac , kai pykstames, ji VISADA eis uz ji, kad ir neteisus bus, nes SUNUS TURI BUTI LAIMINGAS...
ir dar erzina, kai reikia kazkokius remonto darbus ar siaip pagalbos visada skambina mano vyrui, ne kitam sunui ar dukrai, o jam...o prie skaniosvakarienes retai pasikvies...
kartais noretusi gyventi uz simtu kilometru doh.gif
Atsakyti
Kai mes su vyru kur nors isvaziuojam i svecius,neinformave savo vaiko,manau,gal ir nebutina to daryt,jam jau 25m.,tai jis pats skambina man,ar teciui,klausia kur esam,ka veikiam,buna,kad ir atvaziuoja iki musu draugu,ar giminiu bigsmile.gif Mes i jo reikalus nesikisam,tik yra vienas reikalavimas,kai eina kur tusintis,kad pasakytu ar gris nakvot bigsmile.gif
Atsakyti
Sukure seima ir paliko mama ramybej, per sventes nuvaziuoja, pasveikina ir viskas, prie ko cia mama dievas turi buti?
Atsakyti

QUOTE(supermario @ 2011 12 12, 01:11)
Sukure seima ir paliko mama ramybej, per sventes nuvaziuoja, pasveikina ir viskas, prie ko cia mama dievas turi buti?

na bet yra juk vyru, kuriems ta mama dievas smile.gif , nebutinai nuo mamos gi priklauso, kad sunus ja dievina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medag @ 2011 12 12, 00:30)

na bet yra juk vyru, kuriems ta mama dievas smile.gif , nebutinai nuo mamos gi priklauso, kad sunus ja dievina smile.gif


Na tai tokie ir gyvena po mamytes sparneliu biggrin.gif
Atsakyti
nieko sau doh.gif tėvai per šventes??? Kas jus užaugino????
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 12 12, 13:19)
nieko sau doh.gif tėvai per šventes??? Kas jus užaugino????

kuria prasme tevai per sventes? tai ju nereiketu aplankyti per jas, ar kaip cia suprast smile.gif g.gif
daug istrintu postu??? doh.gif hm...
Papildyta:
QUOTE(supermario @ 2011 12 12, 02:09)
Na tai tokie ir gyvena po mamytes sparneliu biggrin.gif

ir itariu be zmonu ar draugiu biggrin.gif
Atsakyti
Nebent zmona ar drauge tik vaiko ir ieskojo smile.gif) tik cia blogesnis variantas, nes teks su mama dalintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(supermario @ 2011 12 12, 00:11)
Sukure seima ir paliko mama ramybej, per sventes nuvaziuoja, pasveikina ir viskas, prie ko cia mama dievas turi buti?

va, tėvai tik šventėms. Ką daryt, kad neužaugint tokio va????
Atsakyti