Įkraunama...
Įkraunama...

Neįmanoma apkloti miegančio vaiko

QUOTE(Edysia @ 2012 01 07, 22:20)
Aš taip pat visą naktį šokinėju (tik man lengviau, nes turiu tik vieną  mirksiukas.gif  )

aš taip pat, tik maniškei dar 1.9m. Vasarą, kai šilta, tai nekloju, jei nusispardo. Bet žiemą stengiuos, kad būtų apsiklojus.
Atsakyti
Musiski nesikloja jau 5 metai smile.gif uztat pizamos siltos ir apklotas plonas doh.gif nuo mazuliuko nemego silumos blink.gif cia imane biggrin.gif seip nusispardo -uzkloju, bet nakti nebudziu.
Papildyta:
QUOTE(Eva 777 @ 2012 01 12, 21:38)
Pas mus ta pati problema.Iseitis viena Silta pizama biggrin.gif

Butinai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ziema mes irgi dedam storesne pizama, nes atsikloja, bet pastebejau jeigu silta - tai atsikloja, bet jeigu salta, tai palenda vos ne visa po patalu. Tai gal vaikuciams buna silta, todel jie atsikloja ??? As taip mastyciau. Dabar nakciai dedu vilnone maikute, su ja man atrodo silta visada - jeigu ir suprakaituoja, ji ta prakaita sugeria ir nebuna salta.
Bet vistiek miega iki puses atsiklojus.
O vasara tik plona maikyte ir triusikelius ir ka nors koki uzvalkala uzmetu, kad jeigu vesoku apsidarytu isisuktu, bet jis buna nepanaudotas sad.gif
Atsakyti

mano mazoji (dabar 6 metukai)nuo mazumes miegodavo atsiklojus,tai iki kokiu 2-3 metuku pirkdavau tuos pizamiukus su pedutem,bet paprastus trikotazinius nes tuos siltuosius,nes pas mus lb silta pastoviaiapie 22 laipsnius,o dabar tiesiog maunas kojinytes ir problemos kaip ir nematau ,manau jei namai vesesni siltesne pizamyte + kojinytes ir ramiai pacios miegokit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva 777 @ 2012 01 12, 20:38)
Pas mus ta pati problema.Iseitis viena Silta pizama biggrin.gif

Tą ir aš pastebėjau thumbup.gif APrengi šilčiau, nereik eit žiūrėt, kad nesušaltų ir pan.... wink.gif
Atsakyti
Taip, aš savo sūnui irgi nupirkau šilta šilta pižama, ir nesušala thumbup.gif nes užkloti tai misija neimanoma biggrin.gif
Atsakyti
Mažesnis buvo migdydavau su koijnėm ir pižama, nes visada per miegos nušlauždavo į kitą galą lovos, o kai pabusdavau ir užklodavau tai visada išsibudindavo ir nusiklodavo ir labai nepatenkintas būdavo. smile.gif Po to pradėjau vėsiau rengti, taip pat rasdavau vis kitoj lovos pusėj nei būdavo paguldytas, klodinėjau, bet po truputį išaugo iš to vaikštinėjimo po lovą smile.gif dabar kai jau jam šilta tai išsitrauke vieną koją ir miega, kai sušala užsikloja arba šaukia mama man šalta, užklok mane. smile.gif bet miega tiktai su bliuskute ilgom rankovėm.
Atsakyti
Silta pizama ir kojnytes thumbup.gif
Atsakyti
Dukra pradejo klotis tik budama 3 metu, o maziuko (1,5) niekaip negaliu apkloti, tai aprengiu, kojines siltas ir vsio, taip ir miega. Kartais nakti atsikelusi apkloju, tai kuriam laikui pamiega uzsiklojes biggrin.gif
Atsakyti
mano dukra pradėjo užsikloti maždaug nuo 2,5 m., sūnus - nuo 2 m. Iki tol šilčiau aprengdavau nakčiai ir pati nešokinėdavau užklojinėti ax.gif
Atsakyti
mums dar tik dveji, bet dukryte uzklot be sansu jau nuo kokiu pusantru metuku doh.gif tai visalaik palaukiu kol uzmigs, tada uzkloju, bet po keliu minuciu ji jau vel miega nusiklojus doh.gif turim laaabai stora pizama (kai pirkau tai tokia pat radau ir ant 3 metuku) tai dar siek tiek gelbeja, bet kartais vistiek susala doh.gif bet kol storosios dziuna, tenka mauti tas plonasias pizamytes.siandien paryciais ilipo pas mus i lova visa kaip ledukas, tai net pati prisiglaudus ir apsikabinus mane miegojo, ieskojo kur silciau kojytes ikist.
Atsakyti
anksciau pizamytes vientisos su peditemis ir siltos ir ne,o nuo kokiu 4 m. kaip iseina tai,ji visai be pizamos miega,kartais nuoga... ax.gif Saltu metu tai bent plona maikute aprengiu,kelniu niekaip schmoll.gif .Kojiniu beveik niekada nemuvejom miegant ax.gif Siluma nesigiriam namuose ziemos metu.
Atsakyti