Įkraunama...
Įkraunama...

Neįmanoma apkloti miegančio vaiko

vienam berniukas tai apkloji tai visa nakti ismiega o maziukas tai negalima apkolti jis visada nusispardo viska isbandem bet galu gale radom iseiti apmaunam kojines kelnytes maikyte ir siltus marskinelius tai kad ir nusispardo nera bedos jam nesalta ax.gif
Atsakyti
buwo tokia problema kai wis nusiklodawo.Dabar pasitaiko wis reciau.Su trimis metais kaldra pasidare reikalingesne biggrin.gif
Atsakyti
Kaip sakytiviskas su laiku. Man ir atsimenu buvo laikas, kad risdavo kaldros kampus prie lovytes ax.gif
Atsakyti
Sunelis kol buvo mazas irgi buvo sunku su apsiklojimais,nesvarbu ar vasara ar ziema biggrin.gif tai dedavau kojinytes,pizamyte siltesne ir nebesijaudindavau,kad susals cool.gif Dabar kai jau jam keturi metukai,jau pats uzsikloja susales ax.gif o jeigu karsta nusispardo biggrin.gif
Atsakyti
Mum greitai 5m.bet ir yra megeja nusispardyti jau nuo pirmu dienu siam pasauli.mokinau nuo mazens miegoti su sliauztinukais-pizama o paskui perejom prie pizamos ir kojinyciu.tad jei nusispardo nenusals.o beto ir mes ne visi jau miegam su ta kaldra ,yra tokiu kaip mano vyras kuris ja nuolat is lovos ismeta ir tik uz kampo belaiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Dabar užėjo periodas, kad labai nusiklosto ir reik keltis kelis kartus apklot doh.gif
Atsakyti
as visa nakti sokineju tai prie vieno tai prie kito. nesuprantu kaip jiem gali but ,,karsta" ziemos naktim
Atsakyti
QUOTE(Iloveyou @ 2012 01 04, 17:38)
as visa nakti sokineju tai prie vieno tai prie kito. nesuprantu kaip jiem gali but ,,karsta" ziemos naktim


Aš taip pat visą naktį šokinėju (tik man lengviau, nes turiu tik vieną mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Edysia @ 2012 01 07, 23:20)
Aš taip pat visą naktį šokinėju (tik man lengviau, nes turiu tik vieną  mirksiukas.gif  )

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Pas mus irgi tas pats. Kada be atsikletum bus nusiklojes doh.gif
Atsakyti
Aj man irgi kažkaip persudėtinga prilakstyt pas jas į kambarį naktį tikrint ar nenusispardė. Tai miega su tokiom šiltom pižamom- šliaužtais. Gal ir nelabai daug grožio, bet užtai labai patogu ir nesušąla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2012 01 08, 14:10)
Tai miega su tokiom šiltom pižamom- šliaužtais. Gal ir nelabai daug grožio, bet užtai labai patogu ir nesušąla  ax.gif

Maniškiai irgi miega su naktinukais ir kojimėnis spec.miegeliui skirtomis, todėl nebijau kad nusiklos ar sušals mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus ta pati problema.Iseitis viena Silta pizama :D
Atsakyti