Įkraunama...
Įkraunama...

Neįmanoma apkloti miegančio vaiko

mane irgi si problema kamuoja nuo sunelio gimimo..jis toks-nemegsta jokiu apsibojimu blink.gif
jokiu cia koldruciu,pleduciu ir visokiu nesamoniu,kas riboja laisve...tai kojines pabuna vos keleta min...o po to su didziausiais triuksmais dar kokius n kartu per vakara jas uzsimauname...o siaip ka darysi...jau tris su puse metu naktinis budejimas...uzklojineju....per visas naktis kaip ir budziu...juk salta...o jis vis tiek atsikloja ir viskas...viena diena pamasciau-issaugs...niekur nedings...na o dabar...reikia pasitarnauti...kitaip sirgs non stop verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Mano taip pat žymiai mieliau miega neapsiklojus...
Atsakyti
dičkis tai nusispardo,tai apsikloja bigsmile.gif visaip.nebekreipiu dėmesio ax.gif
Atsakyti
maniskis irgi daznai nusikloja, nors ir nebuna karsta unsure.gif tai as apkloju, o jis vel nusikloja doh.gif pizamu netoleruoja, kojiniu irgi doh.gif bet jei labai susala, tai ateina pas mus i lova wub.gif
Atsakyti
mano princese ir visada atsikloja o jai nakti apkloju tai net per miegus pajaucia ir rekia koja koja cia kad kojytes nuogos butu smile.gif tai dabar dedu silta pizamele kurios negaletu nusiimti ir kuri butu silta ... na bet visvien idomu ko mazieji pries tas kaldrytes lotuliukas.gif
Atsakyti
Manoji kai tik išmoko nusispardyti, tai taip ir daro. Ir dabar miega kojas iškišusi ir nebandyk apkloti. Anksčiau labai jaudinaus, keldavaus apklot (vis tiek nusispardydavo), maudavau kojines, bet dabar pradėjau ramiau reaguot, nes kelis kartus naktį mane pašaukė, kad užkločiau, tai supratau, kad jei bus jai šalta, tai ir pasisakys. Ir nereikia čia daryti tragedijos.
Atsakyti
Mano sūnelis irgi miegodavo nusiklojes tik apklodavau ir vel nuspirdavo kaldra, o dabar jau kol užmiega buna nusiklojes o kai užmiega užkloju ir jau nebespardo kaldros smile.gif
Atsakyti
Mano vaikas irgi megdavo miegoti nusiklojes, o kai susaldavo tai pas mane i lova ax.gif clap_1.gif , na o dabar tai jokiu problemu, pats uzsikloja kai susala mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes naudojam tokius vokelius ( perku labdaryne),Jie panasus i ilgas liemenes, apacioj susiutas, su uztrauktuku.Cia rankytes buna laisvos, o kojytes siltai tame vokelyje. Turbut skamba kaip leliukui, bet iki110cm.vokeliu buna, o veliau galima ir patiems pasisiuti mirksiukas.gif Bent jau issimiegosite ramiai mamytes mirksiukas.gif
Atsakyti
o mes miegam su "ilga" pizama ir kojinytem.. nematau reikalo klostinet, nebent paryciui, kai prabundu.. nes paprastai, jei nera silta, tai maniske ir nenusikloja.
Atsakyti
QUOTE(Vaivorykštė @ 2008 07 03, 23:46)
Mes naudojam tokius vokelius ( perku labdaryne),Jie panasus i ilgas liemenes, apacioj susiutas, su uztrauktuku.Cia rankytes buna laisvos, o kojytes siltai tame vokelyje. Turbut skamba kaip leliukui, bet iki110cm.vokeliu buna, o veliau galima ir patiems pasisiuti mirksiukas.gif Bent jau issimiegosite ramiai mamytes mirksiukas.gif

mažesniam labai gerai,bet kai truputėlį ūgteli,tai be šansų ben jau maniški patalpinti ten schmoll.gif
Atsakyti
Maniškiai abu nemiega užsikloję smile.gif, jei tik užklojų tai verkia arba nusispardo, per miegus smile.gif Aprengiu pižama ilga ar su kelnem kad nebutu šalta nusiklojus, tai kazkiek padeda, jei miega paryciais dar uzkloju, bet nesikeliu naktim ir nebegu pas dukra uzklot, su sunum kitaip, kai dar miega tam paciam kambary, tai jei pabudus nakti pamatau, kad nusiklojes uzkloju, bet ilgai netrunka, jis vel nusispardo smile.gif
Atsakyti