Įkraunama...
Įkraunama...

Neįmanoma apkloti miegančio vaiko

Nejaugi tiem vaikucim tikrai nesalta.Maniske mergaite taip pat visada nusispardo,ji net pizamos nebenori detis,jei leisciau tai nuoga miegotu blush2.gif Nakti kai atsikeliu uzklot,tai kaip ledas,bet vistiek spiria.O paryciais jau leidziasi.Bet galvoju,kai vaikai buna lauke su susalusiom nosim,jie vistiek sako,kad jiem nesalta.Bet kai tikrai salta mergaite pasisako,tai galvociau kad jai niekada nesalta. mirksiukas.gif
Atsakyti
ujujuj, saltukas negerai, o tikrai kai isgirsti kosuliuka ryte pradedi grauztis ir pan blink.gif
Atsakyti
mano panelei tuoj 5 metai ir ji vis dar miega nusiklojusi, nepripazysta jokios kaldros, atsimenu kai dar ne metuku neturejo, negaledavau jos uzkloti imdavo prakaituoti muistytis, mesdavo salin kaldrytes, tai aprenkdavau silciau, o dabar neprirenksi paneles tik pizamyte ir jokiu kojiniu neuzdesi, ir nemegink apkloti, tuoj savo balsa rodo kad jai silta, jokios silumos nematau doh.gif , taip pat ir darzeli miega nusiklojusi ir aukletojos stebisi, visi vaikai apsikloje o jai karsta biggrin.gif . nu jo.
tikiuosi isauks.
Atsakyti
geras anekdotas i tema:

mama: Onyte, pasakyk Petriukui, kad uzsivilktu striuke! salta!
Onyte: Petrai, uzsivilk striuke! mamai salta!
Atsakyti
maniskis 3,5 metuku neuzsikloja ir nusispardo iki siol doh.gif rengiu siltesene pizama, ir sildyma pareguliuoju i didesne puse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2007 10 20, 21:54)
Bet, dabar lyg situacija gerėja, nes prieš rytą pati užsikloja  biggrin.gif matyt kai šalti pradeda...

mes ir pradedam išaugti tą vargą doh.gif doh.gif
nu nemigo naktys man ir visiems su kuo ji miega blink.gif

QUOTE(ragnez @ 2007 11 07, 20:42)
geras anekdotas i tema:

mama: Onyte, pasakyk Petriukui, kad uzsivilktu striuke! salta!
Onyte: Petrai, uzsivilk striuke! mamai salta!


lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
QUOTE(SuperDuper @ 2007 11 21, 23:56)
maniskis 3,5 metuku neuzsikloja ir nusispardo iki siol doh.gif rengiu siltesene pizama, ir sildyma pareguliuoju i didesne puse smile.gif

drinks_cheers.gif Ir aš atsuku daugiau šilumos, kad būtų jos kambaryje 4u.gif
nu man tai kažkaip baisu atšaldyti patalpas, kad vaikas klotųsi ax.gif Padarau 24-25 , - tegul miega nors nuoga biggrin.gif
Atsakyti
maniskis irgi nemegsta uzklojamas, bet dabar pradejo pats uzsikloti. matyt tam reikia laiko g.gif
Atsakyti
Su artėjančiais 4u.gif
Omano vyriukas, jau greit 7 bus, ir vistiek nusispiria kaldrytę, tai ir mes turim džemperinę pižamą ir bandom taip miegot, ryte miega susitraukęs, apklostau, bet vistiek nusispardo, net nežinau ką ir bedaryt, o pas mus daugiabutį šilumos nepareguliuosi verysad.gif , kartais būna +18 tai visą naktį nusiklojus nėra jau tokia pasaka miegot g.gif , na tikiuosi ir mes išaugsim iš spardymosi amžiaus doh.gif .
Atsakyti
Maniwji irgi alabai spardosi, vienintele iseitis - pizama
Atsakyti
Mano penkiametė miegodama nenusispardo kaldros... Na, jei ir nusispiria, tai labai greitai apsikloja, o tiksliau užsitraukia ant savęs kaldrą biggrin.gif Ryte dažniausiai randu tokį kaip kokoną lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš bijau garsiai džiaugtis, nes mano 8 -metis pagaliau apsiklojo. Ir tai trunka jau mėnesį. Turbūt išaugom šią bėdą. o mažylis viską kopijuoja ką daro didysis brolis, tai ir mažius pats apsikloja 4u.gif
Atsakyti
Tai yra normalu,kai vaikas pradeda jausti nemalone vesa,jis pats susiranda andklode,dar iki dvieju metu vaikus reikia naktimis uzklostyti,bet vyresni jau orentuojasi patys
Atsakyti