Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(country girl @ 2009 01 06, 02:52)
na nzn mums sie negalavimai jau 2 men. tesiasi, as jau nevilty doh.gif
matau, kad sunelis kankinasi, negaliu ziureti verysad.gif siandien bandziau klizmuoti, nieko neisejo, net pasirode siek tiek kraujuko
rytoj varysiu pas gydytoja, tai jei sakys nieko tokio visus pakelsiu ant koju gun_bandana.gif

Nebandei viburcol žvakučių? Maniškis du pirmus mėnesius nuo MP varydavo gal po 10 kartų per parą, ketvirtą mėnesį tik kartą per parą ar net per 3 dienas... Tai nieko blogo, bet nemalonu, kai matai, jog vaikas neramus, negali pakakot... Jei būtų užkietėję viduriai - padėtų ramunėlių arbata... smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Nebandei viburcol žvakučių? Maniškis du pirmus mėnesius nuo MP varydavo gal po 10 kartų per parą, ketvirtą mėnesį tik kartą per parą ar net per 3 dienas... Tai nieko blogo, bet nemalonu, kai matai, jog vaikas neramus, negali pakakot... Jei būtų užkietėję viduriai - padėtų ramunėlių arbata...


bandziau, bet nelabai padejo schmoll.gif . siandien buvau pas gydytoja, gavau visus siuntimus, tai vaziuosim aiskinsimes priezastis. labai neramina tai, kad priaugo tik 400 g, praeita men. 700 g. zodziu, dabar jis sveria 6400g ir 64 cm, be to hemoglobinas zemas, o gelezies duoti negalima, nes sukietins vidurius ir visai nepakakos doh.gif bet tai kaip iseina as maitinu vaika MP, o kraujas blogas, vaikas nekakoja, tai gal visgi problema mano piene? g.gif juk MP turetu geriausia tikti kudikiui...
Atsakyti
Nebūtinai dėl pieno taip. O iš ktūties maitini? Nes aš maitinu nutrauktu, tai matau, kiek suvalgo (va 4 mėnesių svėrė 8 kg... Kilogramą priaugo)Nes jei iš krūties, gal pieno mažėja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(country girl @ 2009 01 07, 00:43)
bandziau, bet nelabai padejo  schmoll.gif . siandien buvau pas gydytoja, gavau visus siuntimus, tai vaziuosim aiskinsimes priezastis. labai neramina tai, kad priaugo tik 400 g, praeita men. 700 g. zodziu, dabar jis sveria 6400g ir 64 cm, be to hemoglobinas zemas, o gelezies duoti negalima, nes sukietins vidurius ir visai nepakakos doh.gif bet tai kaip iseina as maitinu vaika MP, o kraujas blogas, vaikas nekakoja, tai gal visgi problema mano piene? g.gif juk MP turetu geriausia tikti kudikiui...


Mums ir taip buvo, kai dar MP maitinau blink.gif vaikelis mazai salino ir hemoglobinas krito blink.gif Tai nustate,kad pieniukas nlb geras blink.gif Tai teko pereit ant misinuku blink.gif Beje israse mums kraujui pagerint ne gelezi,o foline rugsti,milteliu tokiu,kur vaistinej gamina ir lb padejo greit,po menesio tyrimai buvo puikus smile.gif Tai pasiklausk daktarytes savo ar jum nevertetu folines rugsties pagert mirksiukas.gif Nes maniske sake,jog daugeliui mazyliu jos 4-5men pradeda trukt

user posted image
Atsakyti
Dabar jau man neramu... Rytoj einame pas gydytoją, reiks paprašyti kraujo tyrimus atlikti, dėl visa ko... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 07, 07:51)
Dabar jau man neramu... Rytoj einame pas gydytoją, reiks paprašyti kraujo tyrimus atlikti, dėl visa ko... smile.gif

Sekmes jum dideliausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 07, 10:51)
Dabar jau man neramu... Rytoj einame pas gydytoją, reiks paprašyti kraujo tyrimus atlikti, dėl visa ko... smile.gif



Tik nereikia panikuoti,gal jus busit is tu kur viskas gerai mirksiukas.gif Nes mes prie visa kita labai daug ir paaugom tada apie 5cm tongue.gif tongue.gif Bet jei ka tai tas kraujo tyrimas nera maziukams labai baisus,turi toki nauja aparaciuka,bakst ir tyrimus jau turim mirksiukas.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sauleeete23 @ 2009 01 07, 08:26)
Tik nereikia panikuoti,gal jus busit is tu kur viskas gerai mirksiukas.gif Nes mes prie visa kita labai daug ir paaugom tada apie 5cm tongue.gif  tongue.gif Bet jei ka tai tas kraujo tyrimas nera maziukams labai baisus,turi toki nauja aparaciuka,bakst ir tyrimus jau turim mirksiukas.gif
user posted image

mum irgi kai dare tyrima, tai taip idomiai su tokiu prispaudzia pirstuka ir jau bega kraujukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 01 07, 11:38)
mum irgi kai dare tyrima, tai taip idomiai su tokiu prispaudzia pirstuka ir jau bega kraujukas smile.gif


Nu tai jap toks kazkoks labai keistas tongue.gif Naujobiskas biggrin.gif swarbiausia,kad ne kokia adata suvaro kuri tik vaikui stresa sukelia,kaip mum vaikysteje blink.gif
Atsakyti
[quote=saidutea,2009 01 06, 15
nieko, viskas tvarkoj, tik izvelgiau tavo zinutej pasaipa unsure.gif

matyt ne taip supratai g.gif
Atsakyti
QUOTE
Mums ir taip buvo, kai dar MP maitinau  vaikelis mazai salino ir hemoglobinas krito  Tai nustate,kad pieniukas nlb geras  Tai teko pereit ant misinuku  Beje israse mums kraujui pagerint ne gelezi,o foline rugsti,milteliu tokiu,kur vaistinej gamina ir lb padejo greit,po menesio tyrimai buvo puikus  Tai pasiklausk daktarytes savo ar jum nevertetu folines rugsties pagert  Nes maniske sake,jog daugeliui mazyliu jos 4-5men pradeda trukt

o kaip jums nustate, kad pienas nlb geras? as tai turiu toki itarima, kad jam mazokai pieno, bet kol neisitikinau, kad tikrai blogas pienas nenoriu primaitinti. su pirmuoju suneliu irgi buvo visokiu niuansu, mazedavo pieno, bet paskui prisigamindavo. tik su vyresniuoju niekada neturejau bedu su tustinimusi, todel dabar ir neramu.
Atsakyti
QUOTE(Sauleeete23 @ 2009 01 07, 11:46)
Nu tai jap toks kazkoks labai keistas tongue.gif Naujobiskas biggrin.gif swarbiausia,kad ne kokia adata  suvaro kuri tik vaikui stresa sukelia,kaip mum vaikysteje blink.gif

Va šitas tai geras dalykas. Galvojau, jei reiktų daryt tyrimus tokiam mažuliukui, taigi baisu su tom adatom doh.gif Dabar ir man bus ramiau jei kada paskirs kokius kraujo tyrimus smile.gif
Atsakyti