Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(dange29 @ 2009 01 05, 21:16)
nea, penktas mėnuo tai mėnuo nuo ketvirto iki penkto, logiška smile.gif
Aš taip pat neskubu primaitint, maitinu MP, svorio pakanka, tad nėr čia ko. Miega tarp kiekvieno maitinimo po pusvalandį, kartais ilgiau... Gal dar pasikeis tai... O kiek kartų naktį jūsų mažyliai valgo MP? Maniškis 2, bet labai noriu, kad nebevalgytų išvis naktį...
Ir dar, ar naktį reikia perversti vaikučius ant kito šono? Nes maniškis ima dūsauti, muistytis, kai perverčiu-nutyla ir miega... schmoll.gif


Saunu kaip vaikeliui uztenka MP,tada tikrai nieko daugiau nereik thumbup.gif Mes kadangi turejome sweikatos problemu, del kuriu teko pradeti maitintis misinuku, kuris jau nebera toks sotus, nes sunelis eme keltis naktim ir darytis neramus, kas jam anksciau nebuvo budinga, todel ir pratinames jau prie ivairesnio maistelio smile.gif
O kas del vaikelio apvertimo,tai kazkaip keista,nes maniskis pats apsivercia doh.gif Bet cia turbut kiekvienas vaikelis skirtingas tongue.gif tad jei dusauja manyciau reiketu apversti, o diena daugiau pasivartyt ant soniuku, kad veliau pats ir nakti apsiverstu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 01 04, 13:40)
biggrin.gif  nieko sau maziukas mirksiukas.gif
norejau paklausti ar daug jau vaikuciu valgo kosytes, tyreles? ir kokias galvojat mait.kedutes pirkt, ar gal jau nusipirke? noriu pasitart mirksiukas.gif
Papildyta:

sveikinam su apsivertimu 4u.gif  sekmes valgant kosyte?ar ji geria misinuka?




Ačiū smile.gif ne, nei pirmas vaikas nei antras negerė mišinuko tik MP
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuliaK: 06 sausio 2009 - 00:38
Sveikos mamytes su savo zirniukais 4u.gif
jungiames ir mes prie jusu ax.gif
gal kas turi ar turejo bedu su tustinimusi? mano mazasis kuo toliau tuo sunkiau si reikala atlieka doh.gif maitinu MP, tustinasi 1-2 kartus i savaite, ir tai su mano pagalba doh.gif bandziau girdyti duphalaka jokiu rezultatu, kas keisciausia, kad ismatos visai ne kietos, o skystos kaip klijai g.gif gydytoja nelabai izvelgia tame problemu (toliau siulo girdyti duphalaka, vandeni, guleti ant pilvuko ir pan nesamones).
gal kas gali patarti ka daryti? galvoju issitirti piena, pas kokius gydytojus prasyti siuntimo?
Atsakyti
QUOTE(country girl @ 2009 01 06, 01:41)
Sveikos mamytes su savo zirniukais 4u.gif
jungiames ir mes prie jusu ax.gif
gal kas turi ar turejo bedu su tustinimusi? mano mazasis kuo toliau tuo sunkiau si reikala atlieka doh.gif maitinu MP, tustinasi 1-2 kartus i savaite, ir tai su mano pagalba doh.gif bandziau girdyti duphalaka jokiu rezultatu, kas keisciausia, kad ismatos visai ne kietos, o skystos kaip klijai g.gif gydytoja nelabai izvelgia tame problemu (toliau siulo girdyti duphalaka, vandeni, guleti ant pilvuko ir pan nesamones).
gal kas gali patarti ka daryti? galvoju issitirti piena, pas kokius gydytojus prasyti siuntimo?

Mano mažylė visą antrą mėn, turštinosi 2 k. į savaitę, gydytoja irgi nekreipė į tai dėmesio, sakė svoris geras, sveikata irgi, reiškesi viskas thumbup.gif , dariua viską ką ir jus.... bet kažkaip jau trečiam mėnesį viskas savaime susiriguliavo, dabar kasdien kakuojam
Atsakyti
na nzn mums sie negalavimai jau 2 men. tesiasi, as jau nevilty doh.gif
matau, kad sunelis kankinasi, negaliu ziureti verysad.gif siandien bandziau klizmuoti, nieko neisejo, net pasirode siek tiek kraujuko
rytoj varysiu pas gydytoja, tai jei sakys nieko tokio visus pakelsiu ant koju gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(country girl @ 2009 01 06, 01:52)
na nzn mums sie negalavimai jau 2 men. tesiasi, as jau nevilty doh.gif
matau, kad sunelis kankinasi, negaliu ziureti verysad.gif siandien bandziau klizmuoti, nieko neisejo, net pasirode siek tiek kraujuko
rytoj varysiu pas gydytoja, tai jei sakys nieko tokio visus pakelsiu ant koju gun_bandana.gif

Na taip, jai jau matot, kad tikrai negerai...tai reikia būtinai imtis priemonių,
mano mažytė tuštinosi(visą 2 mėn.) 2k. į savaitę, bet kai atiedavo tą dieną kada jau laukėm "kakiuku", tai ji jau tą dieną buvo labai nerami ir erzli, aš ir pilvo masažus dariau ir kojytes prispaudonėjau prie pilvuko ir ant pilvuko dėjau...., nieko nepadėdavo kol nepadaro svao reikaliukus, bet jau kai padarydavo savo reikaliukus, tai jau ta diena ir kt. buvo rami smile.gif
Atsakyti
o tavo dukrytei viduriai kieti ar laisvi buvo?
Atsakyti
QUOTE(country girl @ 2009 01 06, 02:41)
Sveikos mamytes su savo zirniukais 4u.gif
jungiames ir mes prie jusu ax.gif
gal kas turi ar turejo bedu su tustinimusi? mano mazasis kuo toliau tuo sunkiau si reikala atlieka doh.gif maitinu MP, tustinasi 1-2 kartus i savaite, ir tai su mano pagalba doh.gif bandziau girdyti duphalaka jokiu rezultatu, kas keisciausia, kad ismatos visai ne kietos, o skystos kaip klijai g.gif gydytoja nelabai izvelgia tame problemu (toliau siulo girdyti duphalaka, vandeni, guleti ant pilvuko ir pan nesamones).
gal kas gali patarti ka daryti? galvoju issitirti piena, pas kokius gydytojus prasyti siuntimo?

mes irgi turejome tokia bedele,kol nepadedavom kartais is vis vaikas nekakojo:blink: ji tesesi nuo pirmo iki trecio men.tik skirtumas,kad as maitinu misinuku,mes irgi gerem duphalac,bet jis padedavo tik biski ir kol ji gerem ir tai neiskarto,ir darem masazus,vandenuka gerem,bet nieko,tai vienintelis issigelbejimas buvo klizmutes microlax,del kraujuko irgi buvo,tai iskarto nulekiau i poliklinika,daktare pasake kai klizmute dariau kapiliara uzkliudziau,o ta bedele po biski pati praejo,db jau viskas tvarkoje
Atsakyti
labutis 4u.gif kaip smagu, kad forumas atgijo thumbup.gif
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 05, 16:55)
siaip dziaugiuosi,kad jungemes prie jusu,o ka? blink.gif  blink.gif  blink.gif


nieko, viskas tvarkoj, tik izvelgiau tavo zinutej pasaipa unsure.gif
QUOTE(dange29 @ 2009 01 05, 18:16)
nea, penktas mėnuo tai mėnuo nuo ketvirto iki penkto, logiška smile.gif
Aš taip pat neskubu primaitint, maitinu MP, svorio pakanka, tad nėr čia ko. Miega tarp kiekvieno maitinimo po pusvalandį, kartais ilgiau... Gal dar pasikeis tai... O kiek kartų naktį jūsų mažyliai valgo MP? Maniškis 2, bet labai noriu, kad nebevalgytų išvis naktį...
Ir dar, ar naktį reikia perversti vaikučius ant kito šono? Nes maniškis ima dūsauti, muistytis, kai perverčiu-nutyla ir miega... schmoll.gif


ir musu taip diena miega, tik jei dar pamigdau tai ismiega ir 2val smile.gif musu kelias 2,3 kartus nakti, o as nevartau,nes nesiojam freika, tai ji ant nugarytes visada guli unsure.gif
QUOTE(JuliaK @ 2009 01 05, 22:37)
Ačiū smile.gif ne, nei pirmas vaikas nei antras negerė mišinuko tik MP

saunu 4u.gif o iki kada pirma vaika maitinai? 4u.gif

QUOTE(country girl @ 2009 01 05, 22:41)
Sveikos mamytes su savo zirniukais 4u.gif
jungiames ir mes prie jusu ax.gif
gal kas turi ar turejo bedu su tustinimusi? mano mazasis kuo toliau tuo sunkiau si reikala atlieka doh.gif maitinu MP, tustinasi 1-2 kartus i savaite, ir tai su mano pagalba doh.gif bandziau girdyti duphalaka jokiu rezultatu, kas keisciausia, kad ismatos visai ne kietos, o skystos kaip klijai g.gif gydytoja nelabai izvelgia tame problemu (toliau siulo girdyti duphalaka, vandeni, guleti ant pilvuko ir pan nesamones).
gal kas gali patarti ka daryti? galvoju issitirti piena, pas kokius gydytojus prasyti siuntimo?

maitinant mp normalu kad tustinas po kiekvieno maitinimo, ir normalu jei karta i 10 dienu mirksiukas.gif taip , kad nepergyvenk manau viskas gerai, o jei labai neramu, tai aisku gali issitirt pienuka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, noreciau jusu patarimu. mums jau 5 menesiai, pradejom valgyti kosytes, darzoves, vaikiukas hiper aktyvus, viskas idomu, jam jau reikia sestis, eiti, naktimis pastoviai verciasi ant pilvo. Taciau mane labai neramina, tai kad nakti labai neramiai miega, per dvi val buna kad kokius 6 kartus reik keltis, duoti soske, atsigerti, kartais verkia neaisku kas darosi. Seniau atsikeldavo du kartus, pavalgydavo ir toliau parpia. sianakt nuo 11.30 iki 2.30 nakties buvom gyvi. nakti jau misinuko nebeima ir apskritai jo nebevalgo, valgom gal tris kartus i diena, nakti buna tik atsigerineja. ar tai gali buti dantuku pozymis, ar kazkas rimto?gal kas susiduret su tuo?
Atsakyti
QUOTE(laukiu mazo stebuklo @ 2009 01 06, 13:40)
Sveikos mamytes, noreciau jusu patarimu. mums jau 5 menesiai, pradejom valgyti kosytes, darzoves, vaikiukas hiper aktyvus, viskas idomu, jam jau reikia sestis, eiti, naktimis pastoviai verciasi ant pilvo. Taciau mane labai neramina, tai kad nakti labai neramiai miega, per dvi val buna kad kokius 6 kartus reik keltis, duoti soske, atsigerti, kartais verkia neaisku kas darosi.  Seniau atsikeldavo du kartus, pavalgydavo ir toliau parpia. sianakt nuo 11.30 iki 2.30 nakties buvom gyvi. nakti jau misinuko nebeima ir apskritai jo nebevalgo, valgom gal tris kartus i diena, nakti buna tik atsigerineja. ar tai gali buti dantuku pozymis, ar kazkas rimto?gal kas susiduret su tuo?


Sveikos mamytės 4u.gif
Aš truputi iš kito mamyčių būrelio, kurių vaikučiams taip pat 5 mėn. http://www.supermama...howtopic=391676 kviečiu jungtis prie mūsų pašnekesių 4u.gif

Negalėjau neatsakyti į šį klausimą rolleyes.gif , patikrink ar jau dantukai auga pebraukusi per vaikučio dantenas. Jei yra guzelis ir ta vieta pabalusi - tuomet auga dantukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(country girl @ 2009 01 06, 00:41)
Sveikos mamytes su savo zirniukais 4u.gif
jungiames ir mes prie jusu ax.gif
gal kas turi ar turejo bedu su tustinimusi? mano mazasis kuo toliau tuo sunkiau si reikala atlieka doh.gif maitinu MP, tustinasi 1-2 kartus i savaite, ir tai su mano pagalba doh.gif bandziau girdyti duphalaka jokiu rezultatu, kas keisciausia, kad ismatos visai ne kietos, o skystos kaip klijai g.gif gydytoja nelabai izvelgia tame problemu (toliau siulo girdyti duphalaka, vandeni, guleti ant pilvuko ir pan nesamones).
gal kas gali patarti ka daryti? galvoju issitirti piena, pas kokius gydytojus prasyti siuntimo?

Šiaip jei maitini MP, tai normalu jei vaikas nepasituština ir 14 dienų, juo labiau, kad kakutis ne kietas, kai nekakoja "spiriukais", o tas dažnas skatinimas vaikui atlikti reikaliukus gali sukelti jam skausmą ir dėl to būti neramus, taip pat dėl šios priežasties galėjo ir kraujo pasirodyti. Jei vaikučiui tikrai užkietėjo, tai po klyzmutės tikrai turėjo padaryti savo reikaliukus. O vaikas jei gerai pasisavina mamos pieneli, tai ir nebelieka iš ko atlikinėti tų didžiųjų reikalų, tačiau yra ir tokių kurie po kiekvieno maitinimo MP pakakoja. mums taip pat buvo tokios bėdos kai valgė MP ir aš buvau nusivežusi net pas chirurgą, bet pasirodė viskas be reikalo, jaudulys irgi mirksiukas.gif patariu nekankinti mažylio blush2.gif

Laba vakara 4u.gif
Atsakyti