Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(Globusyte @ 2009 01 26, 17:08)
Maniškis kojytes dar tik stebi.... wub.gif

maniškė stebi, jas čiupinėja, su jom db ir žaisliukus kilimėly spardo, db jos svarbiausios, bet į burną nesikiša, turbūt per savo storą pilvą nedegauja lotuliukas.gif doh.gif
beje maniškė gimė su ilgais plaukais, visi tik tuo ir stebisi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 26 sausio 2009 - 16:11
mes tai nejom sian i lauka...per daug dregmes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2009 01 26, 17:12)
mes tai nejom sian i lauka...per daug dregmes  schmoll.gif

mes ką tik grįžom iš laukučio, nors ir drėgna bet šilta thumbup.gif o dukrytė visas 2,5val išmiegojo bigsmile.gif
Atsakyti
Mano jau miega 4 valandą... Kad taip naktį miegotų.... Bet jau lyg ir bunda... Šį penktadienį eisim pas ortopedą echospkopijos... Galų gale prasimušėm, nes norėjo atkelti, tai sakiau, kad mano vaikas užaugs, kol sulauksim vizito (beje, pirmojo)... Gerai, kai yra pažįstami ortopedai...
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 16:23)
mes ką tik grįžom iš laukučio, nors ir drėgna bet šilta thumbup.gif o dukrytė visas 2,5val išmiegojo bigsmile.gif


as tai bijau del bacilu visokiu tokiu oru schmoll.gif nors i klausima "kiek laiko galima laikyti dukryte lauke" atsake "kiek norite, blogo oro nebuna, buna bloga apranga, aishku nevisa diena ziema.."
bet jau jei ryt nebus ruko, tai eisim, bo mes irgi grynam ore ilgai ismiegam
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 26, 17:30)
Mano jau miega 4 valandą... Kad taip naktį miegotų.... Bet jau lyg ir bunda... Šį penktadienį eisim pas ortopedą echospkopijos... Galų gale prasimušėm, nes norėjo atkelti, tai sakiau, kad mano vaikas užaugs, kol sulauksim vizito (beje, pirmojo)... Gerai, kai yra pažįstami ortopedai...

Pylimo g. privaciai dirba l.geras ortopedas, kainuoja 45 lt echoskopija, bet laukti nereikia - uzsiregistruoji ir psio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 26, 16:30)
Mano jau miega 4 valandą... Kad taip naktį miegotų.... Bet jau lyg ir bunda... Šį penktadienį eisim pas ortopedą echospkopijos... Galų gale prasimušėm, nes norėjo atkelti, tai sakiau, kad mano vaikas užaugs, kol sulauksim vizito (beje, pirmojo)... Gerai, kai yra pažįstami ortopedai...


tik norejau klausti, kada uzisirasete del vizito pas ortopeda, kai perskaiciau, kad pazistamas jis pas jum thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 26, 16:34)
Pylimo g. privaciai dirba l.geras ortopedas, kainuoja 45 lt echoskopija, bet laukti nereikia - uzsiregistruoji ir psio  mirksiukas.gif


Tai pažįstamas patikrino... O šitas tik dar dėl visa ko echoskopui... Einam penktadienį... Bet vis tiek ačiū...Matei kaip mano vaikas žiemą lauke miega... lotuliukas.gif
QUOTE(sostine_ @ 2009 01 26, 16:35)
tik norejau klausti, kada uzisirasete del vizito pas ortopeda, kai perskaiciau, kad pazistamas jis pas jum  thumbup.gif

Nea, pažįstamas iš Kauno apžiūrėjo, o pas Santariškių tai pirmą kartą, o registravomės Lapkričio pradžioj.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 26 sausio 2009 - 16:39
Nea, pažįstamas iš Kauno apžiūrėjo, o pas Santariškių tai pirmą kartą, o registravomės Lapkričio pradžioj.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]

bet tai vistiek su blatu registravotes...as skambinau ir lapkriti, sake tik kovo men uzrasymas mega_shok.gif arba cia tik pas gyd. Galvydiene g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sostine_: 26 sausio 2009 - 16:47
[quote=sostine_,2009 01 26, 16:46]
Nea, pažįstamas iš Kauno apžiūrėjo, o pas Santariškių tai pirmą kartą, o registravomės Lapkričio pradžioj.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]

bet tai vistiek su blatu registravotes...as skambinau ir lapkriti, sake tik kovo men uzrasymas mega_shok.gif arba cia tik pas gyd. Galvydiene g.gif
[/quote]
turėjom eiti vasario 12, bet paskambino, kad tą dieną gydytojas negali, tai tada vėliau... Tai kaad pakėliau ciongą: sakau, mano vaikas užaugs, kol aš pas jus pateksiu, jūs gal juokaujat, neužtenka, kad jam jau pektas mėnuo, o jeigu kokia problema, kuri sutvarkoma tik dabar...Tai pradėjo mykti ir davė papildomą talonėlį pej+nktadieniui.... Košmaras... Pyktis nenoriu, bet .....
Atsakyti
mes irgi dar nebuvom pas ortopedą doh.gif schmoll.gif šį mėnesį bandysim eiti unsure.gif ka\kodėl mūsų pediatrė, tylėjo apie tą ortopedą, o aš ne per seniausiai sužinojau, kad toks egzituoja doh.gif mes kai tik orelis gražus,. kuo ilgiau stengiamės būti lauke, laukiu gražesnių orų, tada visą dieną lauke leisim thumbup.gif lėksim prie kokio ežeriuko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 17:00)
mes irgi dar nebuvom pas ortopedą doh.gif  schmoll.gif  šį mėnesį bandysim eiti unsure.gif  ka\kodėl mūsų pediatrė, tylėjo apie tą ortopedą, o aš ne per seniausiai sužinojau, kad toks egzituoja doh.gif  mes kai tik orelis gražus,. kuo ilgiau stengiamės būti lauke, laukiu gražesnių orų, tada visą dieną lauke leisim thumbup.gif  lėksim prie kokio ežeriuko thumbup.gif

Tas pats, kai siučia pas chirurgą mirksiukas.gif
Atsakyti