Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 13:02)
sveikutės mirksiukas.gif  mes šiandien pas neurologę buvom, sveikutė mūsų mergytė, preitą kartą kai buvom buvo raumenukų tonusas pamažėjęs, bet db jau viskas susitvarkė thumbup.gif  liepė daryti mankštelę, vartalioti mergtę, nes pati dar nesivarto blush2.gif  nu bet ateis laikas ir vartysimės thumbup.gif
mano Enrikutė

o jau kasos pas panele thumbup.gif fainuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2009 01 26, 13:58)
mes tai va mankstas lankom smile.gif tai laukiu kol i kita puse versis smile.gif

o mes vit D gaunam po 1 lasa smile.gif idomu kodel jus po tiek daug?  g.gif  koki geriat? ten kur D3 ar vigantoli(aktyvus vit D)?

musiske vigantoli geria. o tiek daug, nes dreko delniukai ir galvyte kur trinas i pagalviuka ir visa isplikus ax.gif
o jus tai labai mazai jo geriate. kiek zinau, tai 1 lasiuka skiria vasara, kai daug saules, o rudeni tai po 2-3, jei vaikiukui viskas gerai. bet gal tiek jum ir reikia, jei gydytojai tik tiek teskiria
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 26 sausio 2009 - 12:55
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 26, 13:51)
o jau kasos pas panele  thumbup.gif  fainuole  4u.gif

dėkui blush2.gif kasas turim ilgas, jau greitai rišti ir pinti galėsim thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 14:02)
sveikutės mirksiukas.gif  mes šiandien pas neurologę buvom, sveikutė mūsų mergytė, preitą kartą kai buvom buvo raumenukų tonusas pamažėjęs, bet db jau viskas susitvarkė thumbup.gif  liepė daryti mankštelę, vartalioti mergtę, nes pati dar nesivarto blush2.gif  nu bet ateis laikas ir vartysimės thumbup.gif
mano Enrikutė

valio clap.gif clap.gif clap.gif radom nesivartanciu darugu!!!!
manaiu tik musiske tokia tinginiuke, nors nei stora nei istizus blush2.gif
kiek sveriate??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 26 sausio 2009 - 13:00
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 26, 13:59)
valio clap.gif  clap.gif  clap.gif radom nesivartanciu darugu!!!!
manaiu tik musiske tokia tinginiuke, nors nei stora nei istizus blush2.gif

tai jau tikrai ax.gif thumbup.gif bet jūsiškė dar jaunesnė, o mums jau greitai 5 mėnesiai doh.gif 4 mėnesių svėrėme 7 kg blush2.gif ir buvome 63 cm ūgio, o jūs? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 26 sausio 2009 - 13:02
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 15:01)
tai jau tikrai ax.gif  thumbup.gif  bet jūsiškė dar jaunesnė, o mums jau greitai 5 mėnesiai doh.gif 4 mėnesių svėrėme 7 kg blush2.gif  ir buvome 63 cm ūgio, o jūs? g.gif

65cm ir 5800g
Atsakyti
mes irgi nesivartom dar...o labiausiai laukiu, kai prades ciulpti kojos pirsteli: ))
del momenelio-pilnai neuzsitraukes; del D vitamino-liepe gerti po 2 laselius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2009 01 26, 14:27)
mes irgi nesivartom dar...o labiausiai laukiu, kai prades ciulpti kojos pirsteli: ))
del momenelio-pilnai neuzsitraukes; del D vitamino-liepe gerti po 2 laselius 4u.gif

maniskis tai jau vartosi , o vitamino d tai as duodu 4 lasus
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 26, 10:28)
maniškis jau sveria 8 kg 700... Tai kojas bando pasiekt taip : čiumpa už šliaužtinukų prie kelių ir traukia, tada čiumpa už pėdutės... bet dar neišlaiko smile.gif
O vitamino D tai mes gaunam daug, kaip rašiau, 7 lašeliai+žuvų taukai+vitam ACD rolleyes.gif


Didelis.... Mes tai 6700 ir 64 cm... GEriam po 5 lašiukus vieną mėnesį, nes neurologė patarė.... bigsmile.gif

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 12:02)
sveikutės mirksiukas.gif  mes šiandien pas neurologę buvom, sveikutė mūsų mergytė, preitą kartą kai buvom buvo raumenukų tonusas pamažėjęs, bet db jau viskas susitvarkė thumbup.gif  liepė daryti mankštelę, vartalioti mergtę, nes pati dar nesivarto blush2.gif  nu bet ateis laikas ir vartysimės thumbup.gif
mano Enrikutė

O jau grožis....
Mano irgi nelabai vartosi pats.... Vakar vieną kartelį pats atvirto nuo pilvo ant nugarytės.... O šiaip tai dar nea....

QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 26, 12:59)
valio clap.gif  clap.gif  clap.gif radom nesivartanciu darugu!!!!
manaiu tik musiske tokia tinginiuke, nors nei stora nei istizus blush2.gif
kiek sveriate??

Matau savus... Ausra33...
Atsakyti
QUOTE(ausra33 @ 2009 01 26, 13:45)
maniskis tai jau vartosi , o vitamino d tai as duodu 4 lasus

Mano mazyte tai kelis kartus apsiverte ant pilvo,atgal dar nekaip...,o dabar net ir taip nesivarto,gal nepatiko g.gif Vitamino D tai po 2 lasus(vigantol)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menininke: 26 sausio 2009 - 14:54
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 26, 14:02)
sveikutės mirksiukas.gif  mes šiandien pas neurologę buvom, sveikutė mūsų mergytė, preitą kartą kai buvom buvo raumenukų tonusas pamažėjęs, bet db jau viskas susitvarkė thumbup.gif  liepė daryti mankštelę, vartalioti mergtę, nes pati dar nesivarto blush2.gif  nu bet ateis laikas ir vartysimės thumbup.gif
mano Enrikutė



grazi mergycka,ir kiek jau plauku daug lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 26, 14:59)
valio clap.gif  clap.gif  clap.gif radom nesivartanciu darugu!!!!
manaiu tik musiske tokia tinginiuke, nors nei stora nei istizus blush2.gif
kiek sveriate??



musu tinginiukas dar irgi nesivarto verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(sostine_ @ 2009 01 26, 15:27)
mes irgi nesivartom dar...o labiausiai laukiu, kai prades ciulpti kojos pirsteli: ))
del momenelio-pilnai neuzsitraukes; del D vitamino-liepe gerti po 2 laselius 4u.gif



mano zujkelis jau kisa kojyte i burna,ja ir ciulpia ir kramsnoja,veliau paleidzia ir kita pajema,o buna ir dvi is kart........... toks mielas vaizdas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 26, 15:17)
grazi mergycka,ir kiek jau plauku daug lotuliukas.gif
Papildyta:
musu tinginiukas dar irgi nesivarto verysad.gif
Papildyta:
mano zujkelis jau kisa kojyte i burna,ja ir ciulpia ir kramsnoja,veliau paleidzia ir kita pajema,o buna ir dvi is kart........... toks mielas vaizdas wub.gif wub.gif

Maniškis kojytes dar tik stebi.... wub.gif
Jau tris valandas parpia lauke. Jau reiks eit pasinešt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 26 sausio 2009 - 16:09