Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 25, 12:47)
joa, mums irgi jis padeda thumbup.gif 
maniškė db neseniai atrado savo kojas, viską su jomis daro: spardo žaislus ir kilnoja, nu super thumbup.gif  dar pastoviai tapkikių raiščiukus nutampo, aš tik užrišu, o ji šast ir atsiriša, išmoko kai aš paimu tutuką, ištraukti iš manęs ir sau įsikišti thumbup.gif

kokia saunuole 4u.gif as tai labailaukia kad sunutis prades kojytem zaisti ax.gif dabar kartais paciumpa pirstukus, bet labai greitai jie jam issprusta biggrin.gif

Zuwytes, jusu merguzele tikra rubuiliuke thumbup.gif pamaciau jusu, tai mano vyrukas toks kudutis atrodo... taip labai idomu kiek jus sveriate ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 25, 21:26)


Zuwytes, jusu merguzele tikra rubuiliuke thumbup.gif  pamaciau jusu, tai  mano vyrukas toks kudutis atrodo... taip labai idomu kiek jus sveriate ax.gif

ir man idomu kiek ji sveria ax.gif nebus labai daug, kazkas apie 7 kg, bet ji mazo ugio, tai tokia ir atrodo su papukais wub.gif antradieni sversimes 4u.gif
o kiek jusu kudikis sveria?
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 25, 18:04)
Norėjau paklaust, kaip pas jus reikalai su momenėliu ir D3? ax.gif

musu uzsitraukineja po truputi. D kartais duodu, kartais ne - jei bunam lauke ilgiau tai ta diena neduodu 4u.gif
Atsakyti
O as skubu su jumis dalintis savo dziausmu 4u.gif
Mes jau 3 dienas savarankiskai apsiverciam nuo nugaros ant pilvo yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Kartais nespeju apsisukt kaip maze verciasi lotuliukas.gif Tik va kazkodel tik i viena puse.... g.gif doh.gif
Atsakyti
Žiogas dabar
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Waidilute @ 2009 01 25, 21:39)
O as skubu su jumis dalintis savo dziausmu  4u.gif
Mes jau 3 dienas savarankiskai apsiverciam nuo nugaros ant pilvo  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
Kartais nespeju apsisukt kaip maze verciasi  lotuliukas.gif  Tik va kazkodel tik i viena puse....  g.gif  doh.gif

Kaip faina... Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš dar vis laukiu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2009 01 25, 22:39)
O as skubu su jumis dalintis savo dziausmu  4u.gif
Mes jau 3 dienas savarankiskai apsiverciam nuo nugaros ant pilvo  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
Kartais nespeju apsisukt kaip maze verciasi  lotuliukas.gif  Tik va kazkodel tik i viena puse....  g.gif  doh.gif


O kaip nuotrauka imest? mes taip pat norim pasirodyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2009 01 25, 21:48)
O kaip nuotrauka imest? mes taip pat norim pasirodyt wink.gif

Nuotrauka turi būti internete. Tada spaudi IMG ir įmeti nuotraukos adresą, kurį randi paspaudus dešinį klavišą ant nuotraukos, properties ir ten būna http ... ir etc. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 25, 22:51)
Nuotrauka turi būti internete. Tada spaudi IMG ir įmeti nuotraukos adresą, kurį randi paspaudus dešinį klavišą ant nuotraukos, properties ir ten būna http ... ir etc. mirksiukas.gif


O kur man ta nuotrauka internete ikist? ax.gif

aciu is anksto uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2009 01 25, 22:56)
O kur man ta nuotrauka internete ikist?  ax.gif

aciu is anksto uz info  4u.gif

aš irgi parodyčiau savo džiaugsmelį.. ir kitos mamytės galėtų pasirodyti, tiek laiko dalinamės savo džiaugsmais ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif


su apsivertimu jus clap.gif clap.gif assa.gif assa.gif
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 25, 22:45)
Žiogas dabar
user posted image
Papildyta:

Kaip faina... Jums 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Aš dar vis laukiu... blush2.gif


aš ir laukiu sokiai.gif assa.gif sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 25 sausio 2009 - 22:00
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 25, 21:59)
aš irgi parodyčiau savo džiaugsmelį.. ir kitos mamytės galėtų pasirodyti, tiek laiko dalinamės savo džiaugsmais ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif
su apsivertimu jus clap.gif  clap.gif  assa.gif  assa.gif

Aš mokausi naudotis fotki.com... Galit mano pzžiūrėt tiesiai - įmečiau nuorodą.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 25, 23:03)
Aš mokausi naudotis fotki.com... Galit mano pzžiūrėt tiesiai - įmečiau nuorodą.. 4u.gif

kur pažiūrėti blink.gif pamačiau jau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 25 sausio 2009 - 22:05
mielosios, padekit help.gif
mazyle labai labai nerami, tai niekaip nera laiko atrasti kaip ikelti i cia vaikiuko liniuote is savo paraso ir nuoroda i FOTKI is profilio informacijos
labai atsiprasau, kad ne vietoje apie tai kalbu( neismeskit uz nuodemes is savo burio ax.gif ) ar gal kas konkrecia nuoroda imestu kur rasti sia info
Atsakyti
Džiaugiuosi... Žiogas nulūžo šiandien gerokai vėliau... Prisibendravo ir prisišūkavo su savo vėžliukais.... Idomu, ar ilgam... wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 25, 23:14)
mielosios, padekit help.gif
mazyle labai labai nerami, tai niekaip nera laiko atrasti kaip ikelti i cia vaikiuko liniuote is savo paraso ir nuoroda i FOTKI is profilio informacijos
labai atsiprasau, kad ne vietoje apie tai kalbu( neismeskit uz nuodemes is savo burio ax.gif ) ar gal kas konkrecia nuoroda imestu kur rasti sia info

Savo nustatymuose kur yra parašas įmeti sugeneruotą http...... po to antrą ir tada įmeti nuorodą iš fotki viršuje esantį adresiuką...Jis t. b. panasšus įmano... Viskas paraše... drinks_cheers.gif
Atsakyti