Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(odetele @ 2009 01 24, 20:05)
sveikos mamytes 4u.gif  ir as noreciau cia pas jus prisijungti, jei priimsit blush2.gif  mirksiukas.gif
maniskis jau sedi, aisku ne pats, apkamsytas pagalvem arba vezimeli, paguli ramiai tai penkias minutes ir viskas, isterija didziausia, arba nest arba sodint biggrin.gif, valgyt dar nieko nebandem, dar uztenka misinuko. ka dar mokam, mokam persliaust visa lova ant nugaros lotuliukas.gif ir labai labai daug snekam. tai va smile.gif

Sveika 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 23, 22:28)
Sorry, pražiopsojau tur būt... Aš priešais Maksimą, o prie tavo namų mūsų garažas...Kai būsiu Vilniuje, galim pasimatyti.... Jeigu ką lotuliukas.gif  thumbup.gif

smile.gif Būtų šaunu, tik kad mes nevaikštom lauke, tik balkone būnam, o jei savaitgalis tai vis lekiam kur smile.gif Bet manau pavasarį būtinai, dar mano pusseserė už maximos gyvena, turi mergytę 4 mėnesių, bus kompanija visa biggrin.gif
Papildyta:
[quote=selena_888,2009 01 24, 15:15]
aha nugara tai ir man paskausta as isvis atsitupus maudau o ir leleyte netokia lengva,nezinau kiek tiksliai dabar sveria nes tik eisim svertie kita savaite bet kokius 8,gal net 9 tai jau turi svert mirksiukas.gif
dekui 4u.gif
na pas mus nebuvo nieko blogai su raumenuku tonusais,bet masazus darem nuo pat pirmu dienu,ypac kojyciu rolleyes.gif wub.gif na musu mergaite irgi pirma kart apsiverte 1,5men bet mes palaikem tai nevalyvu apsivertimu,o dabar ji vartaliojas bet del to ked jai nepatinka ant pilvo ir niekada nepatiko schmoll.gif o jai ir apsivercia ant pilvo tai tik todel kad kanors paimt reikejo lotuliukas.gif
Papildyta:

blink.gif Stebuklingas mažius, tik sveikatos ir noro toliau tobulėt 4u.gif O kad lyginam vaikus tai čia natūralu, juk ir renkamės temoje penktas mėnuo, kad pasakyti ką jau mokam ir pažiūrėti, ką moka kiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(odetele @ 2009 01 24, 16:05)
sveikos mamytes 4u.gif  ir as noreciau cia pas jus prisijungti, jei priimsit blush2.gif  mirksiukas.gif
maniskis jau sedi, aisku ne pats, apkamsytas pagalvem arba vezimeli, paguli ramiai tai penkias minutes ir viskas, isterija didziausia, arba nest arba sodint biggrin.gif, valgyt dar nieko nebandem, dar uztenka misinuko. ka dar mokam, mokam persliaust visa lova ant nugaros lotuliukas.gif ir labai labai daug snekam. tai va smile.gif

sveika 4u.gif junkis junkis-malonu mirksiukas.gif
nu bet kaip originaliai-ant nugaros persliauzt lova lotuliukas.gif
maniskis tai isrado, kad loveles virbai ne tik kalejima reiskia, bet ir labai naudinga -isiremia kojelem ir spiriasi, kiek pasislenka i prieki, kiek aplink ratu biggrin.gif bet jei jau uzklykia, aisku, kad koja prasprudo, liko kabeti, o atgal nemoka itraukt-mama gelbek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 24, 21:03)
sveika 4u.gif  junkis junkis-malonu mirksiukas.gif
nu bet kaip originaliai-ant nugaros persliauzt lova lotuliukas.gif
maniskis tai isrado, kad loveles virbai ne tik kalejima reiskia, bet ir labai naudinga -isiremia kojelem ir spiriasi, kiek pasislenka i prieki, kiek aplink ratu biggrin.gif bet jei jau uzklykia, aisku, kad koja prasprudo, liko kabeti, o atgal nemoka itraukt-mama gelbek doh.gif

vaje, kokie tie mazyliai juokdariai lotuliukas.gif
o musiske jau trys dienos cray.gif, o is to pykcio tai nei zaisliuku neima, nei vartosi, nieko verysad.gif
o del vezimuku tai ir mes visokiu budu prisigalvojam - ratus laikau masinoj, tai nesu tik lopsi ar auto kedute.
o musu suo vaikiuka tarsi ignoruoja g.gif , tik retkarciais atejes apuosto ir viskas, visai nelenda laizyt ar siaip.. o sauskelniu tai nenesioja, nes moka nesiot tik slepetes is ryto kai nori kad vestume laukan.
kazkur buvau radusi info kaip sodinti vaikiukus (viena ranka prilaikyti kelius ), klausiau musu gydytojos, tai rekomendavo duoti savo pirstus isikibt ir taip bandyt sestis kol poavargs. tai viena diena per pusvalandi ji taip sedos 5X po 10"atsilenkimu"su pertraukikem ir visai nepavargo!!! bet daugiau jau nebeleidau. maniau kita diena pilvo presa jai skaudes ir nesuprasiu kas bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif

Labai faini jūsų įspūdžiai iš mūsų kilbukų gyvenimo. Maniškis irgi neatsilieka - jau bando lovytėj apsiverst ant pilvo, tai taip juokingai atrodo wub.gif wub.gif
Kaip jūs pajuntat, kada sloga prasideda ar norėtų prasidėti... Kaip su važiavimu tada į lauką... Aš dabar dėl to nevežu, nes iš ryto girdžiu nosytėj toki burbuliavimą nedidelį.... Traputį baisoka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 24, 22:22)
Sveikos, mamytės  4u.gif

Labai faini jūsų įspūdžiai iš mūsų kilbukų gyvenimo. Maniškis irgi neatsilieka - jau bando lovytėj apsiverst ant pilvo, tai taip juokingai atrodo wub.gif  wub.gif
Kaip jūs pajuntat, kada sloga prasideda ar norėtų prasidėti... Kaip su važiavimu tada į lauką...  Aš dabar dėl to nevežu, nes iš ryto girdžiu nosytėj toki burbuliavimą nedidelį.... Traputį baisoka... g.gif

o as tai visad vezu, nes giliai isitikinus, kad slogai ir visokiems virusams labai patinka siltose ir ne per dazniausiai itin gerai vedinamoj patalpoj.
sekmes nesusirgt flirt.gif flirt.gif
Atsakyti
Pas mane gryno oro pilni namai.... 4u.gif
Mes gyvename ne mieste ir ne mūre... ax.gif
Rytoj vešiu į lauką , tik ta drėgmė gąsdina mažuma, nes aš ir pati nemėgstu tokio oro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 24, 22:20)
o as tai visad vezu, nes giliai isitikinus, kad slogai ir visokiems virusams labai patinka siltose ir ne per dazniausiai itin gerai vedinamoj patalpoj.
sekmes nesusirgt flirt.gif  flirt.gif

thumbup.gif as ir vezu kol temperaturos nera, o nosiai tik geriau prasivalyti lauke mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikiuosi, kad ryt bus geras oras... Mano nuomonė irgi buvo tokia pati, kol neišgirdau to gargaliavimo... Tad ir nemaudžiau, o tik apiprausiau šiandien..
Atsakyti
sveika 4u.gif junkis junkis-malonu mirksiukas.gif
nu bet kaip originaliai-ant nugaros persliauzt lova lotuliukas.gif
maniskis tai isrado, kad loveles virbai ne tik kalejima reiskia, bet ir labai naudinga -isiremia kojelem ir spiriasi, kiek pasislenka i prieki, kiek aplink ratu biggrin.gif bet jei jau uzklykia, aisku, kad koja prasprudo, liko kabeti, o atgal nemoka itraukt-mama gelbek doh.gif
[/quote]
aha man irgi juokingai atrodo kai jis sliauzia, net nemoku kaip pavadint, ant nugaros lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=odetele,2009 01 24, 22:44]
sveika 4u.gif junkis junkis-malonu mirksiukas.gif
nu bet kaip originaliai-ant nugaros persliauzt lova lotuliukas.gif
maniskis tai isrado, kad loveles virbai ne tik kalejima reiskia, bet ir labai naudinga -isiremia kojelem ir spiriasi, kiek pasislenka i prieki, kiek aplink ratu biggrin.gif bet jei jau uzklykia, aisku, kad koja prasprudo, liko kabeti, o atgal nemoka itraukt-mama gelbek doh.gif
[/quote]
aha man irgi juokingai atrodo kai jis sliauzia, net nemoku kaip pavadint, ant nugaros lotuliukas.gif
[/quote]
Mano žiogiukas tai riečiasi atgal tokiu lankeliu, o po to pykti pradeda, kai norimo rezultato.... O ant nugarytės irgi per visą lovą ... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 24, 19:20)
o as tai visad vezu, nes giliai isitikinus, kad slogai ir visokiems virusams labai patinka siltose ir ne per dazniausiai itin gerai vedinamoj patalpoj.
sekmes nesusirgt flirt.gif  flirt.gif

drinks_cheers.gif
siaip net niekad dar neturejom jokio burbuliavimo nosyteje ar snirpstimo ax.gif bet as laikausi nuostatos, kad jei man sloga, del to kambary nesedziu, tai ir mazam zmogiukui tas pats.
Atsakyti
Dėl to burbuliavimo nosyje. Mums labai padėjo respiratorius, sloga tą pačią dieną baigėsi. O į lauką galima vežt jei nėra temperatūros ir oras neblogas smile.gif
Atsakyti