Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Sveiki, mamukai 4u.gif

QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 10:02)
Baisu, man net galvai šalčiau, nejuokauju... Buvau priversta trumpinti plaukus, keisti šukuoseną, tai dabar atrodau kaip iš kokių 70-ųjų... Gerai dar, kad žiema... schmoll.gif
Papildyta:

o mano vikšrelis šuniui ausį suka, ta kenčia, nes laukia pamperso, bet jau įtariu, kas laukia, kai vaikas ims šliaužiot... dar gerai, kad šuo trumpaplaukis, tai nerauna kailio... bet ji didelė, tai reikia žiūrėt, nes kai uždeda snukį ant Rapolo, tam kvėpuot sunku, o dar ima ją graužt blink.gif Plaukų pilna sauja lieka, po tokių pabendravimų einam iš karto į vonią...


Na, ne man spręst, aišku, bet selena, ar ne per daug įvairus maistas tokiam kūdikėliui? Nesinori kartotis, bet vaikui tik apie 6 mėn skrandukas pasitvarko... Nustebau, kad ir višitenos jau bandot... Čia taip gydytoja patarė? Sakė, kad jau galima? ::


[COLOR=red]Gudrus tavo šuo. Kokios veislės, kokio dydžio. Tai kurioje vietoje tamsta? Prie atobuso žiedo?


QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 10:33)
a
:::Ne , šuo laukia, kol vaikui pampersą nuimsiu ir duosiu jai, ji tada neša prie šiukšlinės (ir gauna skanėstą). Dėl to skanėsto ir ateina pas vaiką...
Papildyta:
Vakar pirmą kartą maudėmės kartu, tai jam baisiai patiko. Tik vieną kartą kad niurktelėjo visu veiduku... doh.gif Bet nieko, tik pamirksėjo ir tiek, mes labiau buvom išsigandę


As dar nebandžiau ant pilvo guldyt vonelėje verysad.gif Maudau ant virtuvėj ant salo, nes turiu tik gilią dušo kabiną...

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 23, 11:14)
koks protingas tavo šuo :
Papildyta:

beje labas rytas 4u.gif  prsėdau pasiskaityti ką pripliurpėt, kol mažylėdar miega ::  bandysiu ir aš savo įspūdžiais pasidalinti: gyvūnėlio tai jokio neturim, turėjom šuniuką, pirkom pekiną, bet išaugo kiemsargis doh.gif , ten juokinga istorija mums gavosi, išgabenom dėl mergytės įkaimą ir degu turėjom nusipirkę, pirkom patinėlį, bet tas patinėlis mums per kalėdas vaikų atsivedė :, juos irgi visus atidavėm, nes pabijojom dėl vaiko, bet db gailimės ::
kas liečia nėštumą, man nagai taip pat lb sustiprėjo, niekada tokių stiprių nagų neturėjau, nenulauši nei prokur :bet plaukai neslenka, tik lb jau nušiurę, užsisakiau kažkokių kapsulių, žiūrėsiu gal padės thumbup.gif
o maudom mes dar vonelėj, bet vis pagalvoju apie pasiplaukiojimą atviram vandenyne, t.y. vonioj... kaip suprantu daugelis mamyčių jau maudo vonioj, tai pasipasakokit kaip jums ten sekasi? :


Man gydytoja neleido jokių papildų, kol maitinu unsure.gif

QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 14:31)
Kaip gerai, kai yra savo namas, vaikui rojus. aš tik į balkoną išstumiu, nes gyvenu 5 aukšte be lifto, gerai dar, kad balkonas tik su virbais, tas pats, kas lauke... Vienu kartu išbūna 1.5-2 val. Miega


Mano nykštukas kaip jau užmiega, tai lauke pramiega nuo 2 iki 4 val.

QUOTE(dolly` @ 2009 01 23, 15:15)
taip, vyras net sako, kad gal kokio redbuliaus paslapcia prisigeria ::


lotuliukas.gif

QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 23, 17:44)
Mes is masaziuku kai griztam tai valandele balkone dar pamiega. Jei lauke vezijames tai ilgiau valandos vistiek neismiega, nepatogu jai su tuo kombinezonu matyt  :


Mes irgi gavom dar kursą masažo vėl dėl tonuso. Kadangi stoja ant pirštų galiukų. Neurologė pasiūlė baseiną, bet tevūnie tai pavasariui g.gif Gal jau pati galėsiu vežiot, nes vasarį ruošiuos teises gaut, kadangi mašiną gavau dovanų....
Atsakyti
[quote=Globusyte,2009 01 23, 20:56]
Sveiki, mamukai 4u.gif
[COLOR=red]Gudrus tavo šuo. Kokios veislės, kokio dydžio. Tai kurioje vietoje tamsta? Prie atobuso žiedo?

[color=red]As dar nebandžiau ant pilvo guldyt vonelėje verysad.gif

jau rašiau, kad dalmatino ir labradoro mišrūnė, 33 kg, didelė ir juoda smile.gif O gyvenam prie žiedo, naujos statybos name, prie laukų (šuns rojus) biggrin.gif
Aš vonelėj neguldžiau ant pilvo, tiesiog pati gulėjau vonioj ir jį užsikroviau ant savęs. Visaip mes ten pliuškenomės, labai gerai buvo smile.gif
Atsakyti
[quote=dange29,2009 01 23, 19:20]
[quote=Globusyte,2009 01 23, 20:56]
Sveiki, mamukai 4u.gif
[COLOR=red]Gudrus tavo šuo. Kokios veislės, kokio dydžio. Tai kurioje vietoje tamsta? Prie atobuso žiedo?

[color=red]As dar nebandžiau ant pilvo guldyt vonelėje verysad.gif

jau rašiau, kad dalmatino ir labradoro mišrūnė, 33 kg, didelė ir juoda smile.gif O gyvenam prie žiedo, naujos statybos name, prie laukų (šuns rojus) biggrin.gif
Aš vonelėj neguldžiau ant pilvo, tiesiog pati gulėjau vonioj ir jį užsikroviau ant savęs. Visaip mes ten pliuškenomės, labai gerai buvo smile.gif
[/quote]
Sorry, pražiopsojau tur būt... Aš priešais Maksimą, o prie tavo namų mūsų garažas...Kai būsiu Vilniuje, galim pasimatyti.... Jeigu ką lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 23, 01:19)
Labai šauniai laikotės 4u.gif
O kokios firmos košytės ir tyrelės blush2.gif

dekui 4u.gif kosytes miliupa,o tyreles caw&gate mirksiukas.gif

QUOTE(saidutea @ 2009 01 23, 10:22)
man atrodo, kad ankstokai jus i ta vaikstyne jau dedat? g.gif



QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 23, 10:24)
Mergaiciu vidaus organai tame tarpe gimda - formuojasi iki mazdaug sesiu menesiu. Ankstyvas sodinimas ir statymas i pvz. vaikstyne gali pakenkti vystymuisi ir itakoti nevaisinguma. Tikrai nelinkiu kad taip atsitiktu, bet mamos pries pasilengvindamos sau diena turetu pagalvoti .



QUOTE(dolly` @ 2009 01 23, 10:25)
pritariu-vaikstyne tikrai ankstoka, juk turbut mazyle pati dar net nesedi unsure.gif  taip pat vaisuis ankstokai valgote ir mesyte ax.gif

mamytes dekui kad pergyvenate del mano mazyles,bet mums tikrai viskas gerai 4u.gif ir kaip jau sakiau lelyte jau pati sedi ir nora sedet pradejo rodyt nuo 2-2,5men,galvyte laiko nuo men.ir seip visi stebisi kad ji per greit viska daro(cia nei giriuoe nei ka)Zuwytes tikrai taip nelengvinu sau dienos nes su ja bunu ir zaidziu o ne guliu ant sofos ar kazka panasaus schmoll.gif

QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 11:02)
Na, ne man spręst, aišku, bet selena, ar ne per daug įvairus maistas tokiam kūdikėliui? Nesinori kartotis, bet vaikui tik apie 6 mėn skrandukas pasitvarko... Nustebau, kad ir višitenos jau bandot... Čia taip gydytoja patarė? Sakė, kad jau galima? blink.gif

taip patare gyditojas,nes mes jau nuo 3sav valgom misinuka nes pieno tiek teturejau,todel musu skrandukas daugiau viska priima o valgom juk po sauksta ir ziuriu ar ko neatsitiktu o ne iskart visa bonkute sumiatinu... ax.gif

ir pacios saket vaikai skirtingi bet vistiek visus lyginat ax.gif
bet dekui uz patarimus ir pergyvenimus 4u.gif
nelabai skaiciau bet permeciau akim kad apie maudynes snekat,tai mes ir vonios neturim tik dusa tai vonele istatau i dusa ir taip prausiames rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 23, 23:17)

ir pacios saket vaikai skirtingi bet vistiek visus lyginat ax.gif
bet dekui uz patarimus ir pergyvenimus 4u.gif
nelabai skaiciau bet permeciau akim kad apie maudynes snekat,tai mes ir vonios neturim tik dusa tai vonele istatau i dusa ir taip prausiames rolleyes.gif

Na labai džiugu, kad ne mes vieni be vonių ir maudomės vonelėje virtuvėje ant stalo, nes mamai nugara sulūžta...
Stipri mergaitė, uuuch, šaunuole 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 01 23, 15:30)
o musu mazoji diena miega kelis kartus po 15-20 min, o balkone pamiega maximum 1 h  doh.gif Taip ir bendraujam nuolatos per dienas  wub.gif


ir musu panasiai, tik musu po pusvalandi pamiega biggrin.gif prisibendraujam wub.gif
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 23, 15:52)
Mano siaip balkone neuzmiega, bet kai vaziuojam is masazistes tai buna masinoj imigus, tai as tik namo uznesu ir i baklkona  4u.gif
O siaip mes turim antra vezima nusipirke  - vienas namie ir kitas garaze, tai as kai einu i lauka tik merginuke issinesu ir viskas  mirksiukas.gif

saunu, kad turit du vezmus, patogu mamytei labai thumbup.gif

nu ka mamytes mum jau 5 menesiukai, greit maziuke auga wub.gif keliaujam i 6 menesiuka, jei priims tongue.gif sekmes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 24, 00:17)
dekui 4u.gif kosytes miliupa,o tyreles caw&gate mirksiukas.gif
mamytes dekui kad pergyvenate del mano mazyles,bet mums tikrai viskas gerai 4u.gif ir kaip jau sakiau lelyte jau pati sedi ir nora sedet pradejo rodyt nuo 2-2,5men,galvyte laiko nuo men.ir seip visi stebisi kad ji per greit viska daro(cia nei giriuoe nei ka)Zuwytes tikrai taip nelengvinu sau dienos nes su ja bunu ir zaidziu o ne guliu ant sofos ar kazka panasaus  schmoll.gif
taip patare gyditojas,nes mes jau nuo 3sav valgom misinuka nes pieno tiek teturejau,todel musu skrandukas daugiau viska priima o valgom juk po sauksta ir ziuriu ar ko neatsitiktu o ne iskart visa bonkute sumiatinu... ax.gif

ir pacios saket vaikai skirtingi bet vistiek visus lyginat ax.gif
bet dekui uz patarimus ir pergyvenimus 4u.gif
nelabai skaiciau bet permeciau akim kad apie maudynes snekat,tai mes ir vonios neturim tik dusa tai vonele istatau i dusa ir taip prausiames rolleyes.gif

o jus gal masazavotes nuo mazens kad tokie stipruoliai?
Man masazister pasakojo apie viena vaikuti, kuri nuo 3 savaiciu iki metu masazavo del nutrukusio kaklo raumenuko, tai sake tas kudikis 2 menesiu vertesi ant pilvo, 4 men. sedejo, 7 men jau vaiksciojo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 24, 12:16)
o jus gal masazavotes nuo mazens kad tokie stipruoliai?
Man masazister pasakojo apie viena vaikuti, kuri nuo 3 savaiciu iki metu  masazavo del nutrukusio kaklo raumenuko, tai sake tas kudikis 2 menesiu vertesi ant pilvo, 4 men. sedejo, 7 men jau vaiksciojo  blink.gif

blink.gif vajei, kokie stebuklai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 24, 02:22)
Na labai džiugu, kad ne mes vieni be vonių ir maudomės vonelėje virtuvėje ant stalo, nes mamai nugara sulūžta...
Stipri mergaitė, uuuch, šaunuole 4u.gif  4u.gif

aha nugara tai ir man paskausta as isvis atsitupus maudau o ir leleyte netokia lengva,nezinau kiek tiksliai dabar sveria nes tik eisim svertie kita savaite bet kokius 8,gal net 9 tai jau turi svert mirksiukas.gif
dekui 4u.gif

QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 24, 12:16)
o jus gal masazavotes nuo mazens kad tokie stipruoliai?
Man masazister pasakojo apie viena vaikuti, kuri nuo 3 savaiciu iki metu  masazavo del nutrukusio kaklo raumenuko, tai sake tas kudikis 2 menesiu vertesi ant pilvo, 4 men. sedejo, 7 men jau vaiksciojo  blink.gif

na pas mus nebuvo nieko blogai su raumenuku tonusais,bet masazus darem nuo pat pirmu dienu,ypac kojyciu rolleyes.gif wub.gif na musu mergaite irgi pirma kart apsiverte 1,5men bet mes palaikem tai nevalyvu apsivertimu,o dabar ji vartaliojas bet del to ked jai nepatinka ant pilvo ir niekada nepatiko schmoll.gif o jai ir apsivercia ant pilvo tai tik todel kad kanors paimt reikejo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(saidutea @ 2009 01 24, 11:30)
ir musu panasiai, tik musu po pusvalandi pamiega biggrin.gif  prisibendraujam wub.gif

saunu, kad turit du vezmus, patogu mamytei labai thumbup.gif

nu ka mamytes mum jau 5 menesiukai, greit maziuke auga wub.gif  keliaujam i 6 menesiuka, jei priims tongue.gif sekmes jums 4u.gif  4u.gif  4u.gif

sekmes,stiprybes o savarbiausia sveikatytes jums ir jusu vaikuciui 4u.gif neuzilgo ir mes keliausim tai susitiksim 6men. mirksiukas.gif
Papildyta:
su 5 menesiadieniu! birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 01 24, 08:30)

nu ka mamytes mum jau 5 menesiukai, greit maziuke auga wub.gif  keliaujam i 6 menesiuka, jei priims tongue.gif sekmes jums 4u.gif  4u.gif  4u.gif

su 5 tu menesiuku 4u.gif ir iki pasimatymo 6 jame mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 24, 10:01)
blink.gif  vajei, kokie stebuklai unsure.gif

tikrai jau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 24, 11:15)

sekmes,stiprybes o savarbiausia sveikatytes jums ir jusu vaikuciui 4u.gif neuzilgo ir mes keliausim tai susitiksim 6men. mirksiukas.gif
Papildyta:
su 5 menesiadieniu! birthday.gif



QUOTE(dolly` @ 2009 01 24, 11:34)
su 5 tu menesiuku 4u.gif  ir iki pasimatymo 6 jame mirksiukas.gif
Papildyta:

tikrai jau bigsmile.gif

aciu uz linkejimus labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif iki 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif ir as noreciau cia pas jus prisijungti, jei priimsit blush2.gif mirksiukas.gif
maniskis jau sedi, aisku ne pats, apkamsytas pagalvem arba vezimeli, paguli ramiai tai penkias minutes ir viskas, isterija didziausia, arba nest arba sodint biggrin.gif, valgyt dar nieko nebandem, dar uztenka misinuko. ka dar mokam, mokam persliaust visa lova ant nugaros lotuliukas.gif ir labai labai daug snekam. tai va smile.gif
Atsakyti