Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Kaip gerai, kai yra savo namas, vaikui rojus. aš tik į balkoną išstumiu, nes gyvenu 5 aukšte be lifto, gerai dar, kad balkonas tik su virbais, tas pats, kas lauke... Vienu kartu išbūna 1.5-2 val. Miega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 16:31)
Kaip gerai, kai yra savo namas, vaikui rojus. aš tik į balkoną išstumiu, nes gyvenu 5 aukšte be lifto, gerai dar, kad balkonas tik su virbais, tas pats, kas lauke... Vienu kartu išbūna 1.5-2 val. Miega smile.gif



tai jau tikrai thumbup.gif
mes kai burbulas dar visai mazas mazas buvo gyvenom irgi daugebutyje 4 aukste tai ir balkone snaude dazniausiai smile.gif
Atsakyti
nu bet kokie saunuoliai miegaliukai jusu maziukai 4u.gif maniskis tai schmoll.gif na, nakti ismiega, tai super, bet diena doh.gif pakol kas trecia diena dziaugiuosi, kad miega 2 val apie 12 pietu, o anksciau tai isvis nemiegodavo diena arba tik 10 min blink.gif

savas kiemas leliui thumbup.gif
Atsakyti
[quote=dolly`,2009 01 23, 16:05]
nu bet kokie saunuoliai miegaliukai jusu maziukai 4u.gif maniskis tai schmoll.gif na, nakti ismiega, tai super, bet diena doh.gif pakol kas trecia diena dziaugiuosi, kad miega 2 val apie 12 pietu, o anksciau tai isvis nemiegodavo diena arba tik 10 min blink.gif

isvis nemiegodavo diena iki vakaro? blink.gif nu ir aktyvistas g.gif
Atsakyti
taip, vyras net sako, kad gal kokio redbuliaus paslapcia prisigeria lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 08:33)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Ne , šuo laukia, kol vaikui pampersą nuimsiu ir duosiu jai, ji tada neša prie šiukšlinės (ir gauna skanėstą). Dėl to skanėsto ir ateina pas vaiką... smile.gif
Papildyta:
Vakar pirmą kartą maudėmės kartu, tai jam baisiai patiko. Tik vieną kartą kad niurktelėjo visu veiduku... doh.gif Bet nieko, tik pamirksėjo ir tiek, mes labiau buvom išsigandę smile.gif

rimtai koks saunuolis suo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
mes laukely buvom, toks šaunus oras thumbup.gif pastebėjau kad maniškė įsigudrinus, kai lauke važinėjamės lb mažai miega, visur tik žvalgosi akis išpūtus lotuliukas.gif bet kai balkone užmigdau išmiega po2-4 valandas.. nors gyvenam antram aukšte, bet man vis tiek sunku tą vežimą tempti doh.gif
Atsakyti
o musu mazoji diena miega kelis kartus po 15-20 min, o balkone pamiega maximum 1 h doh.gif Taip ir bendraujam nuolatos per dienas wub.gif
Atsakyti
Mes is masaziuku kai griztam tai valandele balkone dar pamiega. Jei lauke vezijames tai ilgiau valandos vistiek neismiega, nepatogu jai su tuo kombinezonu matyt doh.gif
Atsakyti
mielosios, o kaip jusiskiai uzmiega tam balkone? maniske uzmigiega tik vaziuojant sad.gifo mum is 5 a irgi sunku nusikeberiot be lifto unsure.gif
namie miega po 10-15min
tai velku isirezus ta lopsi, kad lauke bent pora valandu numigtu
kitaip isproteciau, nes istisai verkia cray.gif oi... manyciau gal kas negerai, ka nors skauda, bet ti paimi ant ranku ir gerai thumbup.gif
bet kiek gi gali nesiot, o ir taip po 10 min atsibosta ir vel beeee verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 23, 18:49)
mielosios, o kaip jusiskiai uzmiega tam balkone? maniske uzmigiega tik vaziuojant sad.gifo mum is 5 a irgi sunku nusikeberiot be lifto unsure.gif
namie miega po 10-15min
tai velku isirezus ta lopsi, kad lauke bent pora valandu numigtu
kitaip isproteciau, nes istisai verkia  cray.gif oi... manyciau gal kas negerai, ka nors skauda, bet ti paimi ant ranku ir gerai thumbup.gif
bet kiek gi gali nesiot, o ir taip po 10 min atsibosta ir vel beeee verysad.gif

Mano siaip balkone neuzmiega, bet kai vaziuojam is masazistes tai buna masinoj imigus, tai as tik namo uznesu ir i baklkona 4u.gif
O siaip mes turim antra vezima nusipirke - vienas namie ir kitas garaze, tai as kai einu i lauka tik merginuke issinesu ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 23, 18:52)
Mano siaip balkone neuzmiega, bet kai vaziuojam is masazistes tai buna masinoj imigus, tai as tik namo uznesu ir i baklkona  4u.gif
O siaip mes turim antra vezima nusipirke  - vienas namie ir kitas garaze, tai as kai einu i lauka tik merginuke issinesu ir viskas  mirksiukas.gif

maniškė paskutiniu metu lb nerami dieną, žiūriu dantenos baltuoja jau, aštrios, sakau gal dantukai wub.gif mes taip jų laukiam thumbup.gif kas liečia miegojimą balkone, tai nelb taip ramiai užmiega, aš taip ją biški tam vežime paklibinu hihihi.gif hihihi.gif , pavažinėju pirmyn atgal ir miega lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 23 sausio 2009 - 18:28