Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(selena_888 @ 2009 01 22, 23:51)
sveikos mamyte ilgai nebuvau prisedus :
biskuti skaiciau tai ka prisiminsiu pasakysiu :primaitinu valgom vaiku ryziu kosyte, banana creal kosyte ,kuri begalo patinka :: obuoliu-kriausiu tyrele,morku-moliugu-vistienos tyrele,geriam arbatas kudikiams,geriam po truputuka kudikiu obuoliu sultis :: ir misinukas :
su vaikstyne vaikstom atbuliniu nes nesenai i ja sodint pradejau wub.gif
lavinimo kilimelius turejom du, viena atidavem ,nes nelebai jau patinka gal atsibodao,kitu labai retai pazaidziam
nestumo metu jokio tepinelio neeme, tyre tik krauja ir slapima ,kuris blogas buvo tai geriau gelezi kraujui pagerint, o del slapimo isvis nieko nedare ::
man tai nestumo metu labai nagai sustiprejo ,kas man labai patiko :
del augintiniu tai neturim ir tikriausiai artimaiusiu metu neturesim :: nes turim zaisla didele kate tai ja uz usu tampo tai kas butu gyvai :::
va mano lelyte dabar jau pastovei mama sako ypac kai verkia ar pyksat ::  :::
ismoko zaidima ''kuku'' atsisuka pasakai kuku nusisuka juokdamasi vel atsisuka ir
bet del vartaliojimosi dar pazangos nera ,apsiverst apivercia, bet su pykciais nepatinka jai schmoll.gif bet spiriasi kojom i lova ir taip slenkasi aukstyn thumbup.gif

Labai šauniai laikotės 4u.gif
O kokios firmos košytės ir tyrelės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 22, 22:04)
taip taip, faktai rolleyes.gif  bet vistiek kazkaip kraupokai kai tiek ju is kart krenta, staiga pasijaucia sumazeje...


aha,net labai verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2009 01 22, 17:58)
Ir kaip supratau, visą naktį ėmė miegot kai primaitint pradėjot?




mano zuikis kazkur nuo2 men pradejo visa nakti miegoti,mes misinuka valgom....
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 22, 21:51)
su vaikstyne vaikstom atbuliniu nes nesenai i ja sodint pradejau wub.gif
lavinimo kilimelius turejom du, viena atidavem ,nes nelebai jau patinka gal

man atrodo, kad ankstokai jus i ta vaikstyne jau dedat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 23, 00:51)
sveikos mamyte ilgai nebuvau prisedus 4u.gif  ax.gif
biskuti skaiciau tai ka prisiminsiu pasakysiu blush2.gif
as savo primaitinu valgom vaiku ryziu kosyte, banana creal kosyte ,kuri begalo patinka wub.gif obuoliu-kriausiu tyrele,morku-moliugu-vistienos tyrele,geriam arbatas kudikiams,geriam po truputuka kudikiu obuoliu sultis mirksiukas.gif ir misinukas ax.gif
su vaikstyne vaikstom atbuliniu nes nesenai i ja sodint pradejau wub.gif
lavinimo kilimelius turejom du, viena atidavem ,nes nelebai jau patinka gal atsibodao,kitu labai retai pazaidziam smile.gif
nestumo metu jokio tepinelio neeme, tyre tik krauja ir slapima ,kuris blogas buvo tai geriau gelezi kraujui pagerint, o del slapimo isvis nieko nedare verysad.gif
man tai nestumo metu labai nagai sustiprejo ,kas man labai patiko thumbup.gif
del augintiniu tai neturim ir tikriausiai artimaiusiu metu neturesim verysad.gif nes turim zaisla didele kate tai ja uz usu tampo tai kas butu gyvai doh.gif  lotuliukas.gif
va mano lelyte dabar jau pastovei mama sako ypac kai verkia ar pyksat wub.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif
ismoko zaidima ''kuku'' atsisuka pasakai kuku nusisuka juokdamasi vel atsisuka ir ................. wub.gif  lotuliukas.gif
bet del vartaliojimosi dar pazangos nera ,apsiverst apivercia, bet su pykciais nepatinka jai schmoll.gif bet spiriasi kojom i lova ir taip slenkasi aukstyn thumbup.gif


Mergaiciu vidaus organai tame tarpe gimda - formuojasi iki mazdaug sesiu menesiu. Ankstyvas sodinimas ir statymas i pvz. vaikstyne gali pakenkti vystymuisi ir itakoti nevaisinguma. Tikrai nelinkiu kad taip atsitiktu, bet mamos pries pasilengvindamos sau diena turetu pagalvoti .
Atsakyti
pritariu-vaikstyne tikrai ankstoka, juk turbut mazyle pati dar net nesedi unsure.gif taip pat vaisuis ankstokai valgote ir mesyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 22, 22:04)
taip taip, faktai rolleyes.gif  bet vistiek kazkaip kraupokai kai tiek ju is kart krenta, staiga pasijaucia sumazeje...

Baisu, man net galvai šalčiau, nejuokauju... Buvau priversta trumpinti plaukus, keisti šukuoseną, tai dabar atrodau kaip iš kokių 70-ųjų... Gerai dar, kad žiema... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 23, 01:15)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gerai, kad man pakeliui namo niekas šunų nemėto lotuliukas.gif

Mano žiogas paskutiniu metu tookiu gudriu nykštuko žvilgsniu nulydi Diką, kad įtariu, jam bus ne pyragai.... lotuliukas.gif  thumbup.gif

o mano vikšrelis šuniui ausį suka, ta kenčia, nes laukia pamperso, bet jau įtariu, kas laukia, kai vaikas ims šliaužiot... dar gerai, kad šuo trumpaplaukis, tai nerauna kailio... bet ji didelė, tai reikia žiūrėt, nes kai uždeda snukį ant Rapolo, tam kvėpuot sunku, o dar ima ją graužt blink.gif Plaukų pilna sauja lieka, po tokių pabendravimų einam iš karto į vonią...
Papildyta:
Na, ne man spręst, aišku, bet selena, ar ne per daug įvairus maistas tokiam kūdikėliui? Nesinori kartotis, bet vaikui tik apie 6 mėn skrandukas pasitvarko... Nustebau, kad ir višitenos jau bandot... Čia taip gydytoja patarė? Sakė, kad jau galima? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 11:02)


o mano vikšrelis šuniui ausį suka, ta kenčia, nes laukia pamperso, bet jau įtariu, kas laukia, kai vaikas ims šliaužiot... dar gerai, kad šuo trumpaplaukis, tai nerauna kailio... bet ji didelė, tai reikia žiūrėt, nes kai uždeda snukį ant Rapolo, tam kvėpuot sunku, o dar ima ją graužt blink.gif Plaukų pilna sauja lieka, po tokių pabendravimų einam iš karto į vonią...


??? g.gif a ir suniui pampersa dedi?

Joo, as ir po katinu patampymu is kart maze nesu ranku plaut - tai jai labai faina - vis vandeniuka sugaut bando savo mazuciu delniuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 23, 12:09)
???  g.gif  a ir suniui pampersa dedi?

Joo, as ir po katinu patampymu is kart maze nesu ranku plaut - tai jai labai faina - vis vandeniuka sugaut bando savo mazuciu delniuku  wub.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ne , šuo laukia, kol vaikui pampersą nuimsiu ir duosiu jai, ji tada neša prie šiukšlinės (ir gauna skanėstą). Dėl to skanėsto ir ateina pas vaiką... smile.gif
Papildyta:
Vakar pirmą kartą maudėmės kartu, tai jam baisiai patiko. Tik vieną kartą kad niurktelėjo visu veiduku... doh.gif Bet nieko, tik pamirksėjo ir tiek, mes labiau buvom išsigandę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 08:33)
Vakar pirmą kartą maudėmės kartu, tai jam baisiai patiko. Tik vieną kartą kad niurktelėjo visu veiduku... doh.gif Bet nieko, tik pamirksėjo ir tiek, mes labiau buvom išsigandę smile.gif

thumbup.gif musu mazius su teveliu maudesi pries koki menesiuka, tai jam nelabai buvo. bet vat dabar kai maudom, tai pirmiausiai "plaukiojam" ant pilvuko, tai net krykscia is pasitenkinimo. vakar kaip spyresi kojytem i vonios krasta, nesuturejau ir murktelejo veiduku i vandeni, tai tik zioptelejo, isisiepe ir toliau pliuskenosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 11:33)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Ne , šuo laukia, kol vaikui pampersą nuimsiu ir duosiu jai, ji tada neša prie šiukšlinės (ir gauna skanėstą). Dėl to skanėsto ir ateina pas vaiką... smile.gif
Papildyta:
Vakar pirmą kartą maudėmės kartu, tai jam baisiai patiko. Tik vieną kartą kad niurktelėjo visu veiduku... doh.gif Bet nieko, tik pamirksėjo ir tiek, mes labiau buvom išsigandę smile.gif

koks protingas tavo šuo bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 23, 12:09)
koks protingas tavo šuo bigsmile.gif  thumbup.gif

beje labas rytas 4u.gif prsėdau pasiskaityti ką pripliurpėt, kol mažylėdar miega bigsmile.gif bandysiu ir aš savo įspūdžiais pasidalinti: gyvūnėlio tai jokio neturim, turėjom šuniuką, pirkom pekiną, bet išaugo kiemsargis doh.gif , ten juokinga istorija mums gavosi, išgabenom dėl mergytės įkaimą ir degu turėjom nusipirkę, pirkom patinėlį, bet tas patinėlis mums per kalėdas vaikų atsivedė doh.gif, juos irgi visus atidavėm, nes pabijojom dėl vaiko, bet db gailimės verysad.gif
kas liečia nėštumą, man nagai taip pat lb sustiprėjo, niekada tokių stiprių nagų neturėjau, nenulauši nei prokur thumbup.gif bet plaukai neslenka, tik lb jau nušiurę, užsisakiau kažkokių kapsulių, žiūrėsiu gal padės thumbup.gif
o maudom mes dar vonelėj, bet vis pagalvoju apie pasiplaukiojimą atviram vandenyne, t.y. vonioj... kaip suprantu daugelis mamyčių jau maudo vonioj, tai pasipasakokit kaip jums ten sekasi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 23, 12:33)
Papildyta:
Vakar pirmą kartą maudėmės kartu, tai jam baisiai patiko. Tik vieną kartą kad niurktelėjo visu veiduku... doh.gif Bet nieko, tik pamirksėjo ir tiek, mes labiau buvom išsigandę smile.gif



musu burbului irgi labiau patinka su teciu vonioje maudytis wub.gif ten vietos daugiau ir pliuskenasi kiek nori lotuliukas.gif o kai maudom vonelei tai dazniausiai kambary ja pastatom tai kai pradeda pliuskentis visas kilimas slapias buna doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
DdoviliuxX, mes siaip maudom voneleje, ti pries maudantis man ar teveliui, padarau vesesni vandenuka, kad maziukas pries tai pasipliuskent galetu-staciom palaikom, ant pilvelio. pirma kart buvo siek tiek sunerimes, bet paskui isijaute biggrin.gif tai kai maudau vonelej, tai ranksluosciu prikoju, nes kilimelio jau neuztenka-pritasko labai rolleyes.gif
Atsakyti