Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Del plauku - nestumo metu organizmas ijungia stipria apsaugine programa ir tada plaukai slenka minimaliai, pagimdzius viskas atsistato ir isslenka tie plaukai sukaupti nestumo metu. po poros menesiu vel turesite plaukus kaip pries pastojant (deja...) 4u.gif
Atsakyti
taip taip, faktai rolleyes.gif bet vistiek kazkaip kraupokai kai tiek ju is kart krenta, staiga pasijaucia sumazeje...
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 22, 19:46)
oi yra yra!!!! dziaugiausi, kad va, pagimdziau, o plaukai nekrenta lotuliukas.gif  gal kai buvo 3,5 men pradejo saujom slinkti doh.gif  unsure.gif

Vaje,man irgi sėkmingai garbanos slysta.... Bet esu rami, nes atauga ir gražesni... thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 22, 21:04)
taip taip, faktai rolleyes.gif  bet vistiek kazkaip kraupokai kai tiek ju is kart krenta, staiga pasijaucia sumazeje...

pas mus tai is vis namie net kilimo nereikia - mano ilgi plaukai dengia puse ploto, likusi plota 3 katinu plaukai doh.gif tik spek grindis plaut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 22, 22:35)
pas mus tai is vis namie net kilimo nereikia - mano ilgi plaukai dengia puse ploto, likusi plota 3 katinu plaukai  doh.gif  tik spek grindis plaut  rolleyes.gif

aga, gerai cia pasakyta apie grindis thumbup.gif rudeni seresi musu suo, kad namus plaudavau du, tris kart per diena o naudos nebuvo jokios. dabar as peremiau estafete.aga, siaip tai supranti zmogus, kad turi iskrist tie plaukai, bet kai buvo pasidare tokie storoki, tai geda dabar i ta peles uodegyte ziuret

tai as vel apie tas mokykleles klausiu 4u.gif kas lano yamaha mokyklele?????? kokie ispudziai
Zuwytes, ar katinukai nelenda prie vaikiuko??? atsiprasau kad ne vietoje klausiu poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 22 sausio 2009 - 20:47
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 22, 14:01)
nu va mes jau oficialiai atzygiuojam i 5 menesiuka  biggrin.gif
nu bet jau tas laikas kad lekia  doh.gif



sveijkinu su 4 menesiukjais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sostine_ @ 2009 01 22, 15:39)

o jusu naktele kada baigias?  g.gif  mes meigojom nuo 21.30 iki 4 ryto ir tada 8.30 podjom cool.gif  atsimenu tuos laikus, kai su llelyte miegodavom iki 11-12val ryto...ech, geri buvo laikai thumbup.gif




mes tai nuo 21-22h iki 9ryto miegam veliau mazas pavalgo ir iki 12h toliau parpia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 22, 14:04)
MP valgo, man irgi buvo patarę duot mišinio nakčiai, bet kol bus pieno, tol juo maitinsiu, pakentėsiu. Tiesiog bandau atsekti, kokie vaikai išmiega visą naktį, juk nuo kažko tai priklauso? Maniškis geras, ramus gan vaikas, bet l toks judrus, kai nemiega tai mala rankom kojom ištisai, juda kruta smile.gif užmigdamas sau per galvą rankom, tada išsibudina...Et...

drinks_cheers.gif

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 22, 14:07)

lenkiu žemai galvą mamoms toms, kurios dar maitina savo pienu ploja.gif  notworthy.gif

aciu, nereikia wub.gif kaip dziaugiuos, kad dar turiu pienelio ir mazylei jo uztenka, primaitinsiu nuo 6 men, si priaugo600g thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 22, 20:35)
pas mus tai is vis namie net kilimo nereikia - mano ilgi plaukai dengia puse ploto, likusi plota 3 katinu plaukai  doh.gif  tik spek grindis plaut  rolleyes.gif

Jergutėliau, taigi buvo 2 katės blush2.gif O tu ką, Stasė ilgakasė.... Jau?...
ATikrai, kaip tavo katės žiūri?

Mūsų močiutės katė taigražiai ant fotelio atramos, kuri reniasi prie vežimuko, guli ir saugo mažajį. Tiesa, prieš tai reikėjo atimti "ferarį" iš tos pačio katės, kuri buvo nisteikusi, kad tai jai skirtas transportas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 22, 21:43)
aga, gerai cia pasakyta apie grindis thumbup.gif  rudeni seresi musu suo, kad namus plaudavau du, tris kart per diena o naudos nebuvo jokios. dabar as peremiau estafete.aga, siaip tai supranti zmogus, kad turi iskrist tie plaukai, bet kai buvo pasidare tokie storoki, tai geda dabar i ta peles uodegyte ziuret

tai as vel apie tas mokykleles klausiu 4u.gif  kas lano yamaha mokyklele?????? kokie ispudziai
Zuwytes, ar katinukai nelenda prie vaikiuko??? atsiprasau kad ne vietoje klausiu poster_offtopic.gif

Katinai prie vaiko tai nelenda, bet va kudikis jei tik kokia uodega nuciumpa tai katineliam liudniau lotuliukas.gif

QUOTE(kur-rita @ 2009 01 22, 21:50)
sveijkinu su 4 menesiukjais 4u.gif




biggrin.gif

QUOTE(Globusyte @ 2009 01 22, 23:29)
Jergutėliau, taigi buvo 2 katės blush2.gif  O tu ką, Stasė ilgakasė.... Jau?...
ATikrai, kaip tavo katės žiūri?

Mūsų močiutės katė taigražiai ant fotelio atramos, kuri reniasi prie vežimuko, guli ir saugo mažajį. Tiesa, prieš tai reikėjo atimti "ferarį" iš tos pačio katės, kuri buvo nisteikusi, kad tai jai skirtas transportas lotuliukas.gif


Nu taigi vyras viena vakara musu laukia prie Akropolio - ziuri ismete is masinos maisa, prieina arciau - ziu maiso akys blizga... taip ir priglaudem nabageli unsure.gif

O vezime tai ir musiskiai vezijasi - sulipa i apacia ir keliauja bigsmile.gif
Atsakyti
O vezime tai ir musiskiai vezijasi - sulipa i apacia ir keliauja bigsmile.gif
[/quote]

ir as noreciau taip musu augintini palepint pavezydama...beda ta, kad jis 40kg sveria doh.gif
tai nejaugi niekas neina i YAMAHA mokykliuke???!!!???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 22 sausio 2009 - 23:15
lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai, kad man pakeliui namo niekas šunų nemėto lotuliukas.gif

Mano žiogas paskutiniu metu tookiu gudriu nykštuko žvilgsniu nulydi Diką, kad įtariu, jam bus ne pyragai.... lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamyte ilgai nebuvau prisedus 4u.gif ax.gif
biskuti skaiciau tai ka prisiminsiu pasakysiu blush2.gif
as savo primaitinu valgom vaiku ryziu kosyte, banana creal kosyte ,kuri begalo patinka wub.gif obuoliu-kriausiu tyrele,morku-moliugu-vistienos tyrele,geriam arbatas kudikiams,geriam po truputuka kudikiu obuoliu sultis mirksiukas.gif ir misinukas ax.gif
su vaikstyne vaikstom atbuliniu nes nesenai i ja sodint pradejau wub.gif
lavinimo kilimelius turejom du, viena atidavem ,nes nelebai jau patinka gal atsibodao,kitu labai retai pazaidziam smile.gif
nestumo metu jokio tepinelio neeme, tyre tik krauja ir slapima ,kuris blogas buvo tai geriau gelezi kraujui pagerint, o del slapimo isvis nieko nedare verysad.gif
man tai nestumo metu labai nagai sustiprejo ,kas man labai patiko thumbup.gif
del augintiniu tai neturim ir tikriausiai artimaiusiu metu neturesim verysad.gif nes turim zaisla didele kate tai ja uz usu tampo tai kas butu gyvai doh.gif lotuliukas.gif
va mano lelyte dabar jau pastovei mama sako ypac kai verkia ar pyksat wub.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
ismoko zaidima ''kuku'' atsisuka pasakai kuku nusisuka juokdamasi vel atsisuka ir ................. wub.gif lotuliukas.gif
bet del vartaliojimosi dar pazangos nera ,apsiverst apivercia, bet su pykciais nepatinka jai schmoll.gif bet spiriasi kojom i lova ir taip slenkasi aukstyn thumbup.gif
Atsakyti