Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 22, 17:56)
mamyte, tiek nepergyvenkit, ateis diena ir jūsų vaikelis išmiegos visą naktį, turėkit kantrybės dėl to savo pupuliuko wub.gif
mes kaip jau minėjau pavalgę užmiegam 21-22 valandą ir keliamės valgyti 8-9 ryto, valgom mišinuką ir jau primaitinam daržovienėm bei vaisių tyrelėm...
kol valgėm tik papulį, keldavomės naktį nž kas 3-4 valandas valgyti (bet čia ji buvo dar lb mažytė). kai perėjom ant mišinuko ir juo vienu maitinomės, keldavomės dar kokią 3-4 valandą nakties pavalgyti mirksiukas.gif

Ir kaip supratau, visą naktį ėmė miegot kai primaitint pradėjot?
Atsakyti
mes valgom MP, ,o siaip ramus sunutis, ,ne triuksmadarys, neskaitant klykavimu besirengiant ar kai nori valgyti lotuliukas.gif ismiegot ismiega nevalges, bet nubunda matyt, labai isalkes, nes uz valandos vel draskos-duok, mama, pieno biggrin.gif o po to normaliai jau...
siaip skaiciau, kad jei norima ramesnio ir ilgesnio miegelio, nakciai galima duoti misinuka, bet as kad ir kelis kart reiktu keltis jo neduociau, kol yra MP pakankamai.

o jus ka valgote?
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 22, 17:58)
mes valgom MP, ,o siaip ramus sunutis, ,ne triuksmadarys, neskaitant klykavimu besirengiant ar kai nori valgyti lotuliukas.gif  ismiegot ismiega nevalges, bet nubunda matyt, labai isalkes, nes uz valandos vel draskos-duok, mama, pieno biggrin.gif o po to normaliai jau...
siaip skaiciau, kad jei norima ramesnio ir ilgesnio miegelio, nakciai galima duoti misinuka, bet as kad ir kelis kart reiktu keltis jo neduociau, kol yra MP  pakankamai.

o jus ka valgote?

MP valgo, man irgi buvo patarę duot mišinio nakčiai, bet kol bus pieno, tol juo maitinsiu, pakentėsiu. Tiesiog bandau atsekti, kokie vaikai išmiega visą naktį, juk nuo kažko tai priklauso? Maniškis geras, ramus gan vaikas, bet l toks judrus, kai nemiega tai mala rankom kojom ištisai, juda kruta smile.gif užmigdamas sau per galvą rankom, tada išsibudina...Et...
Atsakyti
joa išmiega visą naktį, kai primaitinti pradėjau, nors ji pas mane visada ramutė būdavo, neturėjau bemiegių naktų nei vienos, tfu tfu, dar kai ką tik gimusi būdavo, keldavosi naktį, aš jai papulį paduodavau, paniamniodavo ir vėl į akį pučia lotuliukas.gif thumbup.gif tfu tfu mirksiukas.gif
mes irgi lb nemėgstam rengtis, tada lb protestuojam,, būa lb daug ašarų ir klyksmo, nž ką kaimynai galvoti turi blush2.gif
Papildyta:
lenkiu žemai galvą mamoms toms, kurios dar maitina savo pienu ploja.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 22, 18:07)
joa išmiega visą naktį, kai primaitinti pradėjau, nors ji pas mane visada ramutė būdavo, neturėjau bemiegių naktų nei vienos, tfu tfu, dar kai ką tik gimusi būdavo, keldavosi naktį, aš jai papulį paduodavau, paniamniodavo ir vėl į akį pučia lotuliukas.gif  thumbup.gif  tfu tfu mirksiukas.gif
mes irgi lb nemėgstam rengtis, tada lb protestuojam,, būa lb daug ašarų ir klyksmo, nž ką kaimynai galvoti turi blush2.gif
Papildyta:
lenkiu žemai galvą mamoms toms, kurios dar maitina savo pienu ploja.gif  notworthy.gif

na tai lauksim primaitinimo, dar kaip nors, jau tiek ištempiau smile.gif O maniškis jei ne prieš valgį tai mėgsta rengtis į lauką smile.gif Ir po maudynių jau nebeklykia (oi būfždavo... doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 22, 15:55)
Na klausykit, man žaizdoj rakinėjat su tom kalbom apie vaikučių miegus, kai paskaičiau, kad daugelio visą naktį išmiega doh.gif Na ką man daryt???Užmiega kokią 21 val ir valgo kas 4 val. Rytas jam vėliausiai 7 val...
Atlikim tyrimą... Mamytės, kurių vaikai išmiega visą naktį - kuo juos maitinate? MP, mišinukai ar jau primaitinate ir dėl to ramūs? blink.gif  Ar visą naktį išmiegantys vaikeliai ir šiaip ramūs?
Papildyta:

tik dabar pastebėjau, kad iš to paties  smile.gif rajono esam. Mes iš taikos g galo. O jūs?

Taikos, netoli maxima lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 22 sausio 2009 - 16:38
QUOTE(dolly` @ 2009 01 22, 17:58)
mes valgom MP, ,o siaip ramus sunutis, ,ne triuksmadarys, neskaitant klykavimu besirengiant ar kai nori valgyti lotuliukas.gif  ismiegot ismiega nevalges, bet nubunda matyt, labai isalkes, nes uz valandos vel draskos-duok, mama, pieno biggrin.gif o po to normaliai jau...
siaip skaiciau, kad jei norima ramesnio ir ilgesnio miegelio, nakciai galima duoti misinuka, bet as kad ir kelis kart reiktu keltis jo neduociau, kol yra MP  pakankamai.



O manoji kartais naktį užsimano ne MP , o papuko na vietoj soskės. (soskės ji visai neima) .ir keliasi kas valandą arba kas dvi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2009 01 22, 19:46)
O manoji kartais naktį užsimano ne MP , o papuko na vietoj soskės. (soskės ji visai neima) .ir keliasi kas valandą arba kas dvi.  doh.gif

aha mano irgi - apsizioja papa ir kaip ant laselines visa nakti kabo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 22, 16:58)
aha mano irgi - apsizioja papa ir kaip ant laselines visa nakti kabo  doh.gif  lotuliukas.gif

palyginimas tai thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 22, 20:58)
aha mano irgi - apsizioja papa ir kaip ant laselines visa nakti kabo  doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif juokinga, turbūt nepatogu labai?
Beje, kai sūneliui suėjo 3 mėn., man ėmė slinkti plaukai... Ar yra daugiau tokių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 22, 20:38)
biggrin.gif
biggrin.gif juokinga, turbūt nepatogu labai?
Beje, kai sūneliui suėjo 3 mėn., man ėmė slinkti plaukai... Ar yra daugiau tokių? smile.gif

Gal ir nebaisiai patogu, bet kaip faina guleti susiglaudus wub.gif oi mamos, nepastebesit kaip tas laikas prabegs unsure.gif glaudziu kol galiu ir labai labai dziaugiuosi, nes gal jau daugiau to niekada nebepatirsiu ax.gif
o dicke (3.5 m biggrin.gif ) kitam kambaryje jau girdziu zaidzia - princas zavusis, arkliai ir kt. personazai su ja doh.gif
Atsakyti
oi yra yra!!!! dziaugiausi, kad va, pagimdziau, o plaukai nekrenta lotuliukas.gif gal kai buvo 3,5 men pradejo saujom slinkti doh.gif unsure.gif
Atsakyti