Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Labukas,

Sėdi mano žiogas šalia skalbiankės ir toks ramus ir patenkintas.... wub.gif Ir bendrauja su nežinau, ar su šunimi ar pats su savimi... Toks malonus čiauškėjimas... thumbup.gif
Atsakyti
nu va mes jau oficialiai atzygiuojam i 5 menesiuka biggrin.gif
nu bet jau tas laikas kad lekia doh.gif
Atsakyti
labas rytas visoms 4u.gif
kaip miegojote? mes vel visa naktele ax.gif
si ryta mazius pradejo kazkaip kitaip kalbeti-brum brum bigsmile.gif ir taip aiskiai wub.gif dabar vargsas guli savo bounceryje ir ciunkuoja astunkojo koja, nes jau valgyt ryskiai nori , o mamyte neduoda... shakes, nei dvieju val neistveria doh.gif

zuwytes, sveikinam su 4riais menesiukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 22, 12:50)
Labukas,

Sėdi mano žiogas šalia skalbiankės ir toks ramus ir patenkintas.... wub.gif Ir bendrauja su nežinau, ar su šunimi ar pats su savimi... Toks malonus čiauškėjimas... thumbup.gif


jau sedit? g.gif
Papildyta:
[quote=dolly`,2009 01 22, 13:32]
labas rytas visoms 4u.gif
kaip miegojote? mes vel visa naktele ax.gif
si ryta mazius pradejo kazkaip kitaip kalbeti-brum brum bigsmile.gif ir taip aiskiai wub.gif dabar vargsas guli savo bounceryje ir ciunkuoja astunkojo koja, nes jau valgyt ryskiai nori , o mamyte neduoda... shakes, nei dvieju val neistveria doh.gif


o jusu naktele kada baigias? g.gif mes meigojom nuo 21.30 iki 4 ryto ir tada 8.30 podjom cool.gif atsimenu tuos laikus, kai su llelyte miegodavom iki 11-12val ryto...ech, geri buvo laikai thumbup.gif
Atsakyti
O musu mazyte turbut dar pilvelyje iprato, kad mama miegale, tai labai tam ir nesipriesina, miega nuo 21 iki 8, pavalgo ir dar pora valandu parpiam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 01 22, 15:07)
O musu mazyte turbut dar pilvelyje iprato, kad mama miegale, tai labai tam ir nesipriesina, miega nuo 21 iki 8, pavalgo ir dar pora valandu parpiam  ax.gif

mūsiškė lygiai taip pat užmiega 21-22val., pamiega iki 8-9 ryto, pavalgo ir tada dar valanda arba dvi miega thumbup.gif
Atsakyti
Eeeech, kaip pavydžiu, kad galit naktimis miegoti ... Mano žiogs pora naktų leido, o dabar vėl kas tris valandas.... Na paryčiai duoda 4 pamiegot.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 22, 16:55)
Eeeech, kaip pavydžiu, kad galit naktimis miegoti ... Mano žiogs pora naktų leido, o dabar vėl kas tris valandas.... Na paryčiai duoda 4 pamiegot.... wub.gif

Mes taip pat valgom 2 arba kas 3 val. būna kad ir kas valandą reikia duot.
Atsakyti
Na diena mes irgi valgom ivairiai, bet naktys ramios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2009 01 22, 11:39)

o jusu naktele kada baigias?  g.gif  mes meigojom nuo 21.30 iki 4 ryto ir tada 8.30 podjom cool.gif  atsimenu tuos laikus, kai su llelyte miegodavom iki 11-12val ryto...ech, geri buvo laikai thumbup.gif

prasideda apie 22val , o baigiasi apie 6 ryte ax.gif bet kad mama labai neiprastu, profilaktiskai koki karta per savaite pabunda kokia 4 ryto, pavalgo ir dar pasizaist nori, tai pora val bludiju rolleyes.gif
Atsakyti
Na klausykit, man žaizdoj rakinėjat su tom kalbom apie vaikučių miegus, kai paskaičiau, kad daugelio visą naktį išmiega doh.gif Na ką man daryt???Užmiega kokią 21 val ir valgo kas 4 val. Rytas jam vėliausiai 7 val...
Atlikim tyrimą... Mamytės, kurių vaikai išmiega visą naktį - kuo juos maitinate? MP, mišinukai ar jau primaitinate ir dėl to ramūs? blink.gif Ar visą naktį išmiegantys vaikeliai ir šiaip ramūs?
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 22, 16:55)
Eeeech, kaip pavydžiu, kad galit naktimis miegoti ... Mano žiogs pora naktų leido, o dabar vėl kas tris valandas.... Na paryčiai duoda 4 pamiegot.... wub.gif

tik dabar pastebėjau, kad iš to paties smile.gif rajono esam. Mes iš taikos g galo. O jūs?
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 22, 16:51)
Na klausykit, man žaizdoj rakinėjat su tom kalbom apie vaikučių miegus, kai paskaičiau, kad daugelio visą naktį išmiega doh.gif Na ką man daryt???Užmiega kokią 21 val ir valgo kas 4 val. Rytas jam vėliausiai 7 val...
Atlikim tyrimą... Mamytės, kurių vaikai išmiega visą naktį - kuo juos maitinate? MP, mišinukai ar jau primaitinate ir dėl to ramūs? blink.gif  Ar visą naktį išmiegantys vaikeliai ir šiaip ramūs?

mamyte, tiek nepergyvenkit, ateis diena ir jūsų vaikelis išmiegos visą naktį, turėkit kantrybės dėl to savo pupuliuko wub.gif
mes kaip jau minėjau pavalgę užmiegam 21-22 valandą ir keliamės valgyti 8-9 ryto, valgom mišinuką ir jau primaitinam daržovienėm bei vaisių tyrelėm...
kol valgėm tik papulį, keldavomės naktį nž kas 3-4 valandas valgyti (bet čia ji buvo dar lb mažytė). kai perėjom ant mišinuko ir juo vienu maitinomės, keldavomės dar kokią 3-4 valandą nakties pavalgyti mirksiukas.gif
dange29 tavo vaikelio vardukas man lb prie širdies wub.gif gražus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 22 sausio 2009 - 15:58