Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

O mes dar nieko nemokam verysad.gif nes apvalutis sunelis yra 4u.gif ,tik mokam nuo sono ant nugarytes apsiverst ax.gif ant pilvuko guledami stengemes verstis ant nugarytes bet niekaip neiseina ax.gif aisku mokam daug kalbet,juoktis thumbup.gif .manau ateis laikas ir prades vartytis tongue.gif
Atsakyti
ogo mamai kad daugp priplepėję smagu clap.gif
apie primaitinimus - kadangi mes mažai priaugdavom svorio apie 200-300g ti primaitinu nuo 4 mėnesių.. valgom mišinuką NANĄ, kuris mums lb tiko ir pritiko drinks_cheers.gif vlagom morka+bulvė+moliūgas, juos visaip kaitalioju hihihi.gif iš vaisių valgom obuolį, bananą, tyreles obuolių-bananų-persikų-slyvų mirksiukas.gif geriam pankolių arbatėlę ir razinų kompotą thumbup.gif
karuselę virš lovytės lb mylim, ypač tada kai meškiukai už baldakimo užkliūva, būna juoko lb, o lavinimo kilimėlį nelb mėgstam, jis pas mus stovi nenaudojamas schmoll.gif aš tuos lav.kilimėlio žaislus prikabinu pire karuselės tai ją lb žavi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 01 20, 11:29)
as kaip ta blondine paklausiu ne i tema  lotuliukas.gif gal kas turit lavinamaji kilimeli?gal ka gero ar blogo galit pasakyti?

mes turime ir thumbup.gif nuo 1menesio naudojame, maziukui smagumelis, taso zaisliukus, spygauja, pasisneka, o dabar jau kai ir vartaliojasi tai braskancius, cezancius apatines dalies lopinelius krapsto rolleyes.gif
o karusele ti ka ir kalbeti-mylimiausias zaislas, jau ir sulauzytas buvo, ir pataisytas doh.gif

QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 20, 13:01)
nea ir iki 6 men stengsiuos apsieiti tik su MP  4u.gif
Turim - labai fainas. Ir merginukei labai patinka - ciupija tuos zaisliukus  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 20, 14:33)
tai vistiek viena po kitos i 6men zygiuosim...jeigu nenores priimti tai mes nauja kompanija sudarysim 4u.gif  lotuliukas.gif

teisingai ir aš taip manau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 20, 14:47)
tai jau taip thumbup.gif
Papildyta:

joa 6ypsena nuo vaiko veido nedingsta ir juoko pilnos kelnės ax.gif  kažkur skaičiau kad būtent 5 mėnesį lelkos labiau tėčiais susižavi.. kažin ar čia tiesa? g.gif

tiesa, taip pat skaičiau ir pagal saviškį matau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inga29 @ 2009 01 20, 15:03)
ar duodat ka nors paragaut savo maziukams jau?turiu omeny tyreles

nieko neduosiu iki 6 mėn. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgutex @ 2009 01 20, 15:29)
as kaip ta blondine paklausiu ne i tema  lotuliukas.gif gal kas turit lavinamaji kilimeli?gal ka gero ar blogo galit pasakyti?

man labai palengvina priežiūrą, guli sau, žaidžia, kol nenusibosta
Papildyta:
Nesivarto maniškis dar, tik nuo šono ant nugaros ir nuo pilvo ant šono. Matyt per storas g.gif
Atsakyti
kad maniškė ir nesivarto, nors nėra tokia ir stora lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas, 4u.gif

Štai ir mes po didelių dienos darbų: sveriam 6700, ūgis - 64cm. O kadangi stojamės ant pirštų galiukų - tai dar ir pas masažistus siuntimą gavom. Kalbėjau su pediatre dėl baseino, tai sakė, kad kol tokie orai, geriau vaikščioti į masažus ir makšteles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 20, 19:53)
kad maniškė ir nesivarto, nors nėra tokia ir stora lotuliukas.gif

Maniškis 4 mėnesių jau svėrė 8 kg blush2.gif Tai dabar maitinu kas 4 val po 170 ml, MP, nes neramu buvo pasidarę smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 20, 20:09)
Labukas, 4u.gif

Štai ir mes po didelių dienos darbų: sveriam 6700, ūgis - 64cm. O kadangi stojamės ant pirštų galiukų - tai dar ir pas masažistus siuntimą gavom. Kalbėjau su pediatre dėl baseino, tai sakė, kad kol tokie orai, geriau vaikščioti į masažus ir makšteles ax.gif

Man labai patinka, kai vaikai vadinami senais lietuviškais vardais, gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(menininke @ 2009 01 20, 14:27)
Siandien buvom pas daktare,priaugom tik 300gr.,bet vis tiek pasake neduot dar tyreliu smile.gif .
Noreciau pasklaust,ar visu mamyciu vaikiukasi apsivercia patys ant pilvuko ir atgal?Mano tik ant pilvuko moka pati apsiverst,ir tai neseniai ismoko ax.gif

Mano verčiasi nuo nugaros ant pilvo, bet atvirčšiai tai NE blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 20, 19:09)
Labukas, 4u.gif

Štai ir mes po didelių dienos darbų: sveriam 6700, ūgis - 64cm. O kadangi stojamės ant pirštų galiukų - tai dar ir pas masažistus siuntimą gavom. Kalbėjau su pediatre dėl baseino, tai sakė, kad kol tokie orai, geriau vaikščioti į masažus ir makšteles ax.gif

maniskis irgi pastebejau stojas ant pirstu galu bet gydytoja nesake kad i masazus reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 20, 18:15)
Maniškis 4 mėnesių jau svėrė 8 kg blush2.gif Tai dabar maitinu kas 4 val po 170 ml, MP, nes neramu buvo pasidarę smile.gif
Papildyta:

Man labai patinka, kai vaikai vadinami senais lietuviškais vardais, gražu 4u.gif



Dėkui blush2.gif
Kai pamačiau savo sūnelį pirmą kartą, tai man taip tiko šis vardas, nrs tik jį vieną ir buvom sugalvoję berniukai, o Ūla būtų mergaitei.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ausra33 @ 2009 01 20, 18:21)
maniskis irgi pastebejau stojas ant pirstu galu bet gydytoja nesake kad i masazus reikia g.gif

Minėjo, kad visi mažiukai taip daro, bet profilaktiškai tiks, kol eisim į baseiną... Sakiau, kad aš pati galiu daryti, bet sakė, kad geriau profesinalas... Aš tai prisižiūrėjau mokkomųjų filmų, bet.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 20, 19:09)
Labukas, 4u.gif

Štai ir mes po didelių dienos darbų: sveriam 6700, ūgis - 64cm. O kadangi stojamės ant pirštų galiukų - tai dar ir pas masažistus siuntimą gavom. Kalbėjau su pediatre dėl baseino, tai sakė, kad kol tokie orai, geriau vaikščioti į masažus ir makšteles ax.gif

lotuliukas.gif
Tai kiek priaugot per menesi? Jei ne liga tai jauciu ir 7 kg butu sveres ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 20, 18:25)
lotuliukas.gif
Tai kiek priaugot per menesi? Jei ne liga tai jauciu ir 7 kg butu sveres  ax.gif

Buvo 5980 ir 60,5 mirksiukas.gif
Atsakyti