Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

va mum irgi jau beveik 6 verysad.gif ziuriu kitom mamytem nelabai patinka kad mes dar cia.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif tik kad va nukeliavom i 6 menesiuka ir musu ten nelb priimti nori,o cia taip smagu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 20, 14:04)
kaip smagu thumbup.gif  o kokios fimros turit? na aš žadu sodinti kokių 6 mėnesių, pažiūrėsiu nuo kada normaliai sėdėti pradės, kojytėm tai gerai remia ir žingsniuoja, bet dar lauksiu 4u.gif  biggrin.gif

paprastu paprasciausia net nera parasyta kokia jin...bet tikrai ne is tu garsiu firmu. mes paprasti ir vaiskyne paprasta biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Sypsaliukas,2009 01 20, 10:10]
va mum irgi jau beveik 6 verysad.gif ziuriu kitom mamytem nelabai patinka kad mes dar cia.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif tik kad va nukeliavom i 6 menesiuka ir musu ten nelb priimti nori,o cia taip smagu smile.gif
Papildyta:

nu kaip jos ten dabar taip nedraugiskai.... blink.gif
einu paziuresiu paslapcia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 20, 11:50)
kur-rita kokia ten pas tave infekcija buvo?



tai,kad ir nezinau kokia,man apie ja niekas nesake,as net nezinojau,kad ja turejau....
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 01 20, 14:07)
o siaube blink.gif  nepailsi tu visai unsure.gif

jau nelabai nelabai diena....bet va supermama.gif teti turim tai kai jis is darbo gryzta tada mamytei laisve thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 01 20, 13:07)
o siaube blink.gif  nepailsi tu visai unsure.gif

maniškė kai užmiega pokaituko miega pie pusvalandį, o pavakarių miegelio išmiega 3 valandas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 20, 13:10)
va mum irgi jau beveik 6 verysad.gif  ziuriu kitom mamytem nelabai patinka kad mes dar cia.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  tik kad va nukeliavom i 6 menesiuka ir musu ten nelb priimti nori,o cia taip smagu smile.gif
Papildyta:

paprastu paprasciausia net nera parasyta kokia jin...bet tikrai ne is tu garsiu firmu. mes paprasti ir vaiskyne paprasta biggrin.gif

tai tada lik čia thumbup.gif neišginsim nebijok, kuo daugiau tuo smagiau.. drinks_cheers.gif greitai ir mes keliausim į 6 mėnesiuką thumbup.gif
Papildyta:
[quote=dolly`,2009 01 20, 13:12]
[quote=Sypsaliukas,2009 01 20, 10:10]
va mum irgi jau beveik 6 verysad.gif ziuriu kitom mamytem nelabai patinka kad mes dar cia.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif tik kad va nukeliavom i 6 menesiuka ir musu ten nelb priimti nori,o cia taip smagu smile.gif
Papildyta:

nu kaip jos ten dabar taip nedraugiskai.... blink.gif
einu paziuresiu paslapcia mirksiukas.gif
[/quote]
slapukė kokia lotuliukas.gif einu ir aš prižvelgsiu hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 20, 13:12)
tai,kad ir nezinau kokia,man apie ja niekas nesake,as net nezinojau,kad ja turejau....

nu bet aš manau kad kraujo tyrimas arba šlapimo tai turėjo rodyti, nes jie nėštumo metu pagrindiniai rodikliai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 20, 13:13)
jau nelabai nelabai diena....bet va  supermama.gif  teti turim tai kai jis is darbo gryzta tada mamytei laisve thumbup.gif

maniškis irgi tik grįžęs iš karo vaiko pasiima, tai mamytei laisvė tada būna hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2009 01 20, 11:27)
ZUWYTES,

o katinui irgi jau 5 men? thumbup.gif


6 men mirksiukas.gif bet jau isdykes doh.gif kai tik as prie kompo rassyt - ir jis cia - letena gaudo raides ir peles kursoriu doh.gif lotuliukas.gif
sorry poster_offtopic.gif

QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 20, 13:10)
va mum irgi jau beveik 6 verysad.gif  ziuriu kitom mamytem nelabai patinka kad mes dar cia.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  tik kad va nukeliavom i 6 menesiuka ir musu ten nelb priimti nori,o cia taip smagu smile.gif
Papildyta:

paprastu paprasciausia net nera parasyta kokia jin...bet tikrai ne is tu garsiu firmu. mes paprasti ir vaiskyne paprasta biggrin.gif


taigi tik bukit - mums linksmiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 20, 10:13)
jau nelabai nelabai diena....bet va  supermama.gif  teti turim tai kai jis is darbo gryzta tada mamytei laisve thumbup.gif

tikrai, kad supertetis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 20, 13:20)
6 men  mirksiukas.gif  bet jau isdykes  doh.gif kai tik as prie kompo rassyt - ir jis cia - letena gaudo raides ir peles kursoriu  doh.gif  lotuliukas.gif
sorry  poster_offtopic.gif
taigi tik bukit - mums linksmiau  4u.gif

šaunuolis sūnelis, jis taip pat su supermamom bendrauti nori hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif yahoo.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 20, 14:10)
va mum irgi jau beveik 6 verysad.gif  ziuriu kitom mamytem nelabai patinka kad mes dar cia.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  tik kad va nukeliavom i 6 menesiuka ir musu ten nelb priimti nori,o cia taip smagu smile.gif
Papildyta:

paprastu paprasciausia net nera parasyta kokia jin...bet tikrai ne is tu garsiu firmu. mes paprasti ir vaiskyne paprasta biggrin.gif

Kodėl nepatinka, smile.gif tik kad painiavos nebūtų,, pvz paklausiu aš ar mažyliai jau sėdasi, o jūs atrašysit kad jau eina (na, pvz) tai aš imsiu galvot, kad atsiliekam smile.gif Kai pažiūriu į laukelį tai matosi, kokio amžiaus mamytė rašo, bet va jau reik stebėt biggrin.gif O kaip ten šeštam mėnesy, kuo pasireiškia tas nenoras priimt? Nes aš tai vistiek ten žygiuosiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
tai tada lik čia  neišginsim nebijok, kuo daugiau tuo smagiau..  greitai ir mes keliausim į 6 mėnesiuką


tai jau prasienskit kai i 6 iskeliausit smile.gif ir mudvi tada su dukryte kartu biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2009 01 20, 14:23)
Kodėl nepatinka, smile.gif  tik kad painiavos nebūtų,, pvz paklausiu aš ar mažyliai jau sėdasi, o jūs atrašysit kad jau eina (na, pvz) tai aš imsiu galvot, kad atsiliekam smile.gif Kai pažiūriu į laukelį tai matosi, kokio amžiaus mamytė rašo, bet va  jau reik stebėt biggrin.gif O kaip ten šeštam mėnesy, kuo pasireiškia tas nenoras priimt? Nes aš tai vistiek ten žygiuosiu tongue.gif


mes ten nukeliavom graziai prisistatem ir pasiprasem y buri smile.gif ir nieko...jos tolaiu kalba sau ir tiek...o cia daug maloniau smile.gif tai jo teks vistiek ten keliauti gi nebusim cia vislaik smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saidutea @ 2009 01 20, 14:20)
tikrai, kad supertetis thumbup.gif

jo be tecio kai be ranku smile.gif ir beto kai jau ir grysta zino saulyte kad tetis namuose mamos nebereikia jai...maitinu-spjaudosi, migdau nemiega o va ateina tetis ir tvarka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 20, 14:23)
Kodėl nepatinka, smile.gif  tik kad painiavos nebūtų,, pvz paklausiu aš ar mažyliai jau sėdasi, o jūs atrašysit kad jau eina (na, pvz) tai aš imsiu galvot, kad atsiliekam smile.gif Kai pažiūriu į laukelį tai matosi, kokio amžiaus mamytė rašo, bet va  jau reik stebėt biggrin.gif O kaip ten šeštam mėnesy, kuo pasireiškia tas nenoras priimt? Nes aš tai vistiek ten žygiuosiu tongue.gif




tai vistiek viena po kitos i 6men zygiuosim...jeigu nenores priimti tai mes nauja kompanija sudarysim 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 20, 13:23)
Kodėl nepatinka, smile.gif  tik kad painiavos nebūtų,, pvz paklausiu aš ar mažyliai jau sėdasi, o jūs atrašysit kad jau eina (na, pvz) tai aš imsiu galvot, kad atsiliekam smile.gif Kai pažiūriu į laukelį tai matosi, kokio amžiaus mamytė rašo, bet va  jau reik stebėt biggrin.gif O kaip ten šeštam mėnesy, kuo pasireiškia tas nenoras priimt? Nes aš tai vistiek ten žygiuosiu tongue.gif

ar taip ar taip kiekvienas vaikas lb individualus negalima sakyti, kad atsiliekam ar panašiai mirksiukas.gif galima tik pasiteirauti kad ką daro tas ar anas mažylis, bet nereikia galvoti, kad jei kitas vaikas tokio pat amžiaus jau kažką daro, nereiškia kad ir jūsų vaikas jau tai turi daryti 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 20, 13:28)
tai jau prasienskit kai i 6 iskeliausit smile.gif  ir mudvi tada su dukryte kartu biggrin.gif  thumbup.gif
Papildyta:
mes ten nukeliavom graziai prisistatem ir pasiprasem y buri smile.gif  ir nieko...jos tolaiu kalba sau ir tiek...o cia daug maloniau smile.gif  tai jo teks vistiek ten keliauti gi nebusim cia vislaik smile.gif
Papildyta:

jo be tecio kai be ranku smile.gif  ir beto kai jau ir grysta zino saulyte kad tetis namuose mamos nebereikia jai...maitinu-spjaudosi, migdau nemiega o va ateina tetis ir tvarka thumbup.gif

tai jau prasinešim ir visos kartu užvaldysim 6 mėnesį assa.gif irnesakyk.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif norės ar nenorės jos bendrauti karsta.gif
Atsakyti