Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(Globusyte @ 2009 01 20, 00:32)
Kažkur skubate? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vat ir mes jau 5-tame....
Mes šiandien lotuliukas.gif
user posted image

vaje koks pasikeites bigsmile.gif dickis jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 20, 00:32)
Kažkur skubate? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vat ir mes jau 5-tame....
Mes šiandien lotuliukas.gif
user posted image

vaje koks pasikeites bigsmile.gif dickis jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 20, 00:32)
Kažkur skubate? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vat ir mes jau 5-tame....
Mes šiandien lotuliukas.gif
user posted image

vaje koks pasikeites bigsmile.gif dickis jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 01 20, 00:32)
Kažkur skubate? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vat ir mes jau 5-tame....
Mes šiandien lotuliukas.gif
user posted image

vaje koks pasikeites bigsmile.gif dickis jau 4u.gif
Atsakyti
gerai pavare katinelis mano letenelem per klaviatura doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėl kaltinimų gydytojai. Reikėtų sužinoti, kaip nėštumo metu buvo galima aptikti tą infekciją. Ar tepinėlis būtų parodęs? Nes man irgi retai ėmė, juk negalima ten dažnai landžiot nėštumo metu blush2.gif Bet kuriuo atveju - sėkmės, jei sako, kad nelabai rimta, tuo ir tikėk, pesimizmas nepadės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 20, 10:42)
Dėl kaltinimų gydytojai. Reikėtų sužinoti, kaip nėštumo metu buvo galima aptikti tą infekciją. Ar tepinėlis būtų parodęs? Nes man irgi retai ėmė, juk negalima ten dažnai landžiot nėštumo metu blush2.gif  Bet kuriuo atveju - sėkmės, jei sako, kad nelabai rimta, tuo ir tikėk, pesimizmas nepadės. smile.gif

man nėštumo metu vieną kartą tepinėlį ir ėmė... bet jei yra kažkokia infekcija turėjo kraujo tyrimas arba šlapimo tyrimas parodyti bent jau aš taip manau mirksiukas.gif
kur-rita kokia ten pas tave infekcija buvo?

Papildyta:
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 20, 08:55)
gerai pavare katinelis mano letenelem per klaviatura  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 20 sausio 2009 - 09:50
ZUWYTES,

o katinui irgi jau 5 men? thumbup.gif
Papildyta:
man atrodo, nereikia labai pergyventi del vaiko svorio, juk negali neduoti jam valgyt, kai jis to nori, o kai prades vaiksciot-nusimes kilogramiuku:) [FONT=Times][SIZE=14][SIZE=1][COLOR=darkviolet]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sostine_: 20 sausio 2009 - 10:16
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 20, 05:55)
gerai pavare katinelis mano letenelem per klaviatura  doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 18, 23:22)
aš irgi neapsisprendžiu pirkti tą vaikštynę ar nea g.gif

mes ir niekaip neapsisprendem bet va gavom dovanu ja per kaledas smile.gif jin tokia smagi groja. suniukai amsi. zaislu visokiu prikabineta ir pan. sodinam nuo pat to kai gavom.is pradziu bijojom bet db nieko ner smagiau musu pupai. makaluojasi su ta vaiskstyne ir pirmyn ir atgal ir kai labai nori privaziuoja prie kokio daikto pasiziuret kas jis toks biggrin.gif tai uzuolaidos jau ora kartu teko kabint ir aug kitokiu isdaigu prikrecia biggrin.gif jau pradejo galvoti paie apsaugas kurios neleidzia dureliu atidarineti. g.gif
Papildyta:
QUOTE(saidutea @ 2009 01 19, 21:36)
ir mano po pusvalandi miega unsure.gif

tai po pusvalandi dar gerai o musu panike akis uzmerkia 10 min pailsina ir vel pirmyn mamte zaisk su manim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 20, 12:53)
mes ir niekaip neapsisprendem bet va gavom dovanu ja per kaledas smile.gif  jin tokia smagi groja. suniukai amsi. zaislu visokiu prikabineta ir pan. sodinam nuo pat to kai gavom.is pradziu bijojom bet db nieko ner smagiau musu pupai. makaluojasi su ta vaiskstyne ir pirmyn ir atgal ir kai labai nori privaziuoja prie kokio daikto pasiziuret kas jis toks biggrin.gif  tai uzuolaidos jau ora kartu teko kabint ir aug kitokiu isdaigu prikrecia biggrin.gif  jau pradejo galvoti paie apsaugas kurios neleidzia dureliu atidarineti. g.gif

kaip smagu thumbup.gif o kokios fimros turit? na aš žadu sodinti kokių 6 mėnesių, pažiūrėsiu nuo kada normaliai sėdėti pradės, kojytėm tai gerai remia ir žingsniuoja, bet dar lauksiu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 20, 10:03)
mes ir niekaip neapsisprendem bet va gavom dovanu ja per kaledas smile.gif  jin tokia smagi groja. suniukai amsi. zaislu visokiu prikabineta ir pan. sodinam nuo pat to kai gavom.is pradziu bijojom bet db nieko ner smagiau musu pupai. makaluojasi su ta vaiskstyne ir pirmyn ir atgal ir kai labai nori privaziuoja prie kokio daikto pasiziuret kas jis toks biggrin.gif  tai uzuolaidos jau ora kartu teko kabint ir aug kitokiu isdaigu prikrecia biggrin.gif  jau pradejo galvoti paie apsaugas kurios neleidzia dureliu atidarineti. g.gif
Papildyta:

tai po pusvalandi dar gerai o musu panike akis uzmerkia 10 min pailsina ir vel pirmyn mamte zaisk su manim biggrin.gif

o siaube blink.gif nepailsi tu visai unsure.gif
Atsakyti