Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(kur-rita @ 2009 01 19, 21:07)
as norejau paklausti,ar as galiu pareiksti priekaistus daktarei? g.gif  mes siandiena buvome poliklinikoje,dare vaikuj neurosonografija,ir paaiskejo,kad as per nestuma buvau pasigavusi kazkokia infekcija(nors man apie tai niekas nesake,ir negyde) per kuria pas maziu pradejo kauptis skysciai galvoje,ir del to spaudimas pakilo...... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  doh.gif

ziurint kokia infekcija g.gif o kada pas ji skysciai pradejo kauptis - dar pilvelyje?

Bet kuriuos atveju - sveikateles jums console.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 19, 22:18)
tai jums vandenligęę nustatė? unsure.gif


mums nustate intrakt.hipretenzijos pozymius doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 19, 21:34)
mums nustate intrakt.hipretenzijos pozymius doh.gif  verysad.gif

ui, apie tokią nieko negirdėjusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 22:24)
ziurint kokia infekcija  g.gif  o kada pas ji skysciai pradejo kauptis - dar pilvelyje?

Bet kuriuos atveju - sveikateles jums  console.gif



gimdos infekcija,skysciai pradejo kauptis jau kai gime.
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 19, 21:38)
gimdos infekcija,skysciai pradejo kauptis jau kai gime.

o kaip gydys dabar vargsiuka ?
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 19, 22:35)
ui, apie tokią nieko negirdėjusi doh.gif



as irgi su tuo dar nebuvau susidurusi,ten dar daug ko prirasyta,bet ne labai suprantu,tai uzsirasem pas neurologa eisim aiskintis,man tik idomu ar as daliu ginei priekaistus pareiksti(ji per nbestuma mane priziurejo)nes kai klausiau ji visada kartojo,kad viskas pas mene gerai ir tepineli tik karta buvo paemusi....
Papildyta:
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 22:43)
o kaip gydys dabar vargsiuka ?



dar nezinom,treciadieni tik pas neurologa,sake,kad nelabai rimta lengvai isgidyti galima,bet man vistiek LABAI neramu blink.gif blink.gif
Atsakyti
aisku, kad gali pareiksti, tik kazin ar kas nuo to pasikeis... tavo vietoje keisciau gydytoja 4u.gif
Atsakyti
mano sunelis yra penkiu menesiu ir svere 9kg. bet mes ir gimem labai dideli.mano meskutis labai sunkei verciasi ant sono yra nejudrus tai vis mankstinames. biggrin.gif smile.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tutu @ 2009 01 19, 23:15)
mano sunelis yra penkiu menesiu ir svere 9kg. bet mes ir gimem labai dideli.mano meskutis labai sunkei verciasi ant sono yra nejudrus tai vis mankstinames. biggrin.gif  smile.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o kiek kg gime?
PS jums jau gal i sesta menesiuka reiktu keliauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 19, 21:49)
as irgi su tuo dar nebuvau susidurusi,ten dar daug ko prirasyta,bet ne labai suprantu,tai uzsirasem pas neurologa eisim aiskintis,man tik idomu ar as daliu ginei priekaistus pareiksti(ji per nbestuma mane priziurejo)nes kai klausiau ji visada kartojo,kad viskas pas mene gerai ir tepineli tik karta buvo paemusi....
Papildyta:
dar nezinom,treciadieni tik pas neurologa,sake,kad nelabai rimta lengvai isgidyti galima,bet man vistiek LABAI neramu blink.gif  blink.gif

man atrodo kad gali pareikšti, bet nemanau kad nuo to kas pasikeis verysad.gif tiems daktarams nusišvlpt į žmonių sveikatą, jiems tik duok pinigų tada auksiniai palieka, tfu nekenčiu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(dolly` @ 2009 01 19, 21:57)
aisku, kad gali pareiksti, tik kazin ar kas nuo to pasikeis... tavo vietoje keisciau gydytoja 4u.gif

juk čia ginekologė nepamatė, nieko čia nebepakeisi biggrin.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 19, 23:37)
man atrodo kad gali pareikšti, bet nemanau kad nuo to kas pasikeis verysad.gif tiems daktarams nusišvlpt į žmonių sveikatą, jiems tik duok pinigų tada auksiniai palieka, tfu nekenčiu schmoll.gif
Papildyta:

juk čia ginekologė nepamatė, nieko čia nebepakeisi biggrin.gif  mirksiukas.gif

va pvz man nėštumo metu buvo šlapimo takų infekcija, nu ir su inkstais negerai, bet mane nuolat gine nėštumo metu prižiūrėjo, dėl to kauno klinikose gimdžiau ir pan, o tik pagimdžius iš karto lelytė tyrė ar neturėjo tos įgimtos infekcijos, bet ačiū dievui - nea.. mano maynu, KUR-RITA Tavo vaikeliui antibijotikus paleis ir pasveiksit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 19 sausio 2009 - 22:36
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 22:21)
o kiek kg gime?
PS jums jau gal i sesta menesiuka reiktu keliauti  mirksiukas.gif

Kažkur skubate? lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Vat ir mes jau 5-tame....
Mes šiandien lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti


QUOTE(dange29 @ 2009 01 19, 17:38)
bet tai kaip padaryt kad geriau rečiau, bet ilgiau miegotų? Tada jau kaip miegočiau kartu verysad.gif

nu idomu idomu, as dar kartais uzvezinu tai ilgiau miega thumbup.gif

kur rita sveikatytes jums 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti