Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

[quote=pumpotaukslis,2009 01 19, 17:50]
nemanau, kad vaiko laime nuo miegojimo pozos priklauso wink.gif
[/quote]

gal but ne laimingi, bet besijauciantys saugiai, o tuo tai as tikiu smile.gif
[/quote]

niu jus kaip norit galvokit, bet visa gyvenima ant pilvo miegodama negaliu pasakyti, kad delto jauciausi nesaugi g.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 19, 17:11)

maniškė kadangi dar nesivarto tai ir ant pilvelio niekada nemiegaa g.gif




drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 19, 18:35)
man kažkaip įdomu musm beveik 5 mėnesiai o mums nė karto kraujo tyrimo nedarė g.gif  čia jus profilaktiškai isunčia ar pačios pasiprašot g.gif



Mums dare kraujo tyrima kai buvom apsirge slogyte ir labai kosejom, bet daugiau profilaktiskai neeme. Tai gal kai bus 5 menesiai, tada ir paims rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 19, 18:04)
Aš soskę duodu tik kai dieną migdau, kam ji šiaip??? smile.gif Jei nenori tai šaunuolis vaikas, ir nereikia smile.gif
O miega maniškis prastai, tarp maitinimų dar nubunda, reik apverst, kartais pamigdyt, nežinau, jau ką ir bedaryt schmoll.gif Kartais tenka per 4 val 5-6 kartus keltis....
Šiandien sužinojom šlapimo tyrimus, jau geriau, bet vitamino D dar trūksta, tai žuvų taukai+7 laš vit D+ vitam ACD (AR KAS NORS VARTOJAT??? Mažyliai jūsų) unsure.gif

tai gal del to ir neramus kad D truksta? o pati maitini?
Atsakyti

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 19, 15:35)
man kažkaip įdomu musm beveik 5 mėnesiai o mums nė karto kraujo tyrimo nedarė g.gif  čia jus profilaktiškai isunčia ar pačios pasiprašot g.gif

mums dare kai sirgo 4u.gif
Atsakyti
ačiux už atsakymus drinks_cheers.gif wub.gif jei nedarys 5 mėnesių pati paprašysiu kad padarytų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 19 sausio 2009 - 19:12
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 19, 19:35)
man kažkaip įdomu musm beveik 5 mėnesiai o mums nė karto kraujo tyrimo nedarė g.gif  čia jus profilaktiškai isunčia ar pačios pasiprašot g.gif

Nežinau kaip kitiems, bet mums gydytoja pasiūlė, gal kad MP maitinu, vitamino D trūksta, bet šiaip manau, norėdama apsidrausti, "maža kas". Tikrino hemoglobiną.Dabar ramiau. smile.gif
Papildyta:
Maitinu pati(nusitraukiu), aš irgi manau, kad gb neramus naktį dėl vitamino D trūkumo, nors dieną geras vaikas, bet tik kad miega po pusvalandį, kartais ilgiau. Tai žiūrėsim kaip bus dabar, nors man tų priemonių gausa įtarimą kelia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 19, 17:34)
Nežinau kaip kitiems, bet mums gydytoja pasiūlė, gal kad MP maitinu, vitamino D trūksta, bet šiaip manau, norėdama apsidrausti, "maža kas". Tikrino hemoglobiną.Dabar ramiau. smile.gif
Papildyta:
Maitinu pati(nusitraukiu), aš irgi manau, kad gb neramus naktį dėl vitamino D trūkumo, nors dieną geras vaikas, bet tik kad miega po pusvalandį, kartais ilgiau. Tai žiūrėsim kaip bus dabar, nors man tų priemonių gausa įtarimą kelia blink.gif

ir mano po pusvalandi miega unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 01 19, 21:36)
ir mano po pusvalandi miega unsure.gif

bet tai kaip padaryt kad geriau rečiau, bet ilgiau miegotų? Tada jau kaip miegočiau kartu verysad.gif
Atsakyti
[quote=sostine_,2009 01 19, 18:39]
[FONT=Times][SIZE=1][COLOR=darkviolet]

neskaiciau visu zinuciu-per daug biskiuka..sakykit, ar jusu stebukliukai ciulpia patys zinduka? maniske karalaite tik man prilaikant..kazi ar ismoks, ar turi jau moket..smile.gif
[/q


musu nuo pat gimymo pats ciulpia ciulptuka g.gif
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 19, 19:35)
man kažkaip įdomu musm beveik 5 mėnesiai o mums nė karto kraujo tyrimo nedarė g.gif  čia jus profilaktiškai isunčia ar pačios pasiprašot g.gif



mus tai pati daktare siunte.
Atsakyti
as norejau paklausti,ar as galiu pareiksti priekaistus daktarei? g.gif mes siandiena buvome poliklinikoje,dare vaikuj neurosonografija,ir paaiskejo,kad as per nestuma buvau pasigavusi kazkokia infekcija(nors man apie tai niekas nesake,ir negyde) per kuria pas maziu pradejo kauptis skysciai galvoje,ir del to spaudimas pakilo...... verysad.gif verysad.gif verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 19, 21:07)
as norejau paklausti,ar as galiu pareiksti priekaistus daktarei? g.gif  mes siandiena buvome poliklinikoje,dare vaikuj neurosonografija,ir paaiskejo,kad as per nestuma buvau pasigavusi kazkokia infekcija(nors man apie tai niekas nesake,ir negyde) per kuria pas maziu pradejo kauptis skysciai galvoje,ir del to spaudimas pakilo...... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  doh.gif

tai jums vandenligęę nustatė? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 19 sausio 2009 - 20:19