Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

mes taip retai nusikryziuojam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 16:46)
Mano panelyte tai tik ant nugaros, iskelia rankas aukstyn ir parpia  wub.gif



Musu lygiai taip pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 13:46)
Mano panelyte tai tik ant nugaros, iskelia rankas aukstyn ir parpia  wub.gif

kaip man grazu kai taip miega wub.gif sako laimingi vaikai taip miega mirksiukas.gif
Atsakyti
Miega ant šono... Pora kartų buvau ant pilvo paguldžiusi naktį tai truputį pamiegojo... Ech, paguldyčiau bet kaip, kad tik normaliai miegotų schmoll.gif
Atsakyti
tai turbut visas i mane mirksiukas.gif nes mama sake, kad as irgi ant pilvelio miegodavau (dar lyg siol)... ech, kaip kuri is jusu sake, svarbiausia, kad ramiai miega ax.gif
Papildyta:
QUOTE(saidutea @ 2009 01 19, 17:11)
kaip man grazu kai taip miega wub.gif  sako laimingi vaikai taip miega mirksiukas.gif



nemanau, kad vaiko laime nuo miegojimo pozos priklauso wink.gif
Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=1][COLOR=darkviolet]

neskaiciau visu zinuciu-per daug biskiuka..sakykit, ar jusu stebukliukai ciulpia patys zinduka? maniske karalaite tik man prilaikant..kazi ar ismoks, ar turi jau moket..smile.gif
Atsakyti

nemanau, kad vaiko laime nuo miegojimo pozos priklauso wink.gif
[/quote]

gal but ne laimingi, bet besijauciantys saugiai, o tuo tai as tikiu smile.gif
Atsakyti
Tikrai manau, kad ismoks smile.gif Maniske is pradziu tik atsigulus ciulpdavo, o dabar jau ir vertikalioj padeti islaiko ciulptuka burnyteje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 19, 18:20)
Miega ant šono... Pora kartų buvau ant pilvo paguldžiusi naktį tai truputį pamiegojo... Ech, paguldyčiau bet kaip, kad tik normaliai miegotų schmoll.gif


o ati jusiskis prastai miega??
linkiu, kad sianakt maziukas gerai numigtu ir mama pailsetu mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(sostine_ @ 2009 01 19, 18:39)
[FONT=Times][SIZE=1][COLOR=darkviolet]

neskaiciau visu zinuciu-per daug biskiuka..sakykit, ar jusu stebukliukai ciulpia patys zinduka? maniske karalaite tik man prilaikant..kazi ar ismoks, ar turi jau moket..smile.gif


o gal jai visai nesinori to ciulptuko, tai kam ji kisti???
musiske irgi daznai ziaugciodavo is pradziu mociute kisdavo. lotuliukas.gif
dabar ciulpia tik pries pat uzmiegant, kai mama paslapcia kruti istraukia ir nrtiketai ciulptuka ikisa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 19, 18:55)
o ati jusiskis prastai miega??
linkiu, kad sianakt maziukas gerai numigtu ir mama pailsetu mirksiukas.gif

Papildyta:
o gal jai visai nesinori to ciulptuko, tai kam ji kisti???
musiske irgi daznai ziaugciodavo is pradziu mociute kisdavo.  lotuliukas.gif
dabar ciulpia tik pries pat uzmiegant, kai mama paslapcia kruti istraukia ir nrtiketai ciulptuka ikisa rolleyes.gif

Aš soskę duodu tik kai dieną migdau, kam ji šiaip??? smile.gif Jei nenori tai šaunuolis vaikas, ir nereikia smile.gif
O miega maniškis prastai, tarp maitinimų dar nubunda, reik apverst, kartais pamigdyt, nežinau, jau ką ir bedaryt schmoll.gif Kartais tenka per 4 val 5-6 kartus keltis....
Šiandien sužinojom šlapimo tyrimus, jau geriau, bet vitamino D dar trūksta, tai žuvų taukai+7 laš vit D+ vitam ACD (AR KAS NORS VARTOJAT??? Mažyliai jūsų) unsure.gif
Atsakyti

QUOTE(zuziuka @ 2009 01 19, 14:33)
tai turbut visas i mane  mirksiukas.gif  nes mama sake, kad as irgi ant pilvelio miegodavau (dar lyg siol)... ech, kaip kuri is jusu sake, svarbiausia, kad ramiai miega  ax.gif
Papildyta:
nemanau, kad vaiko laime nuo miegojimo pozos priklauso wink.gif

as tai tikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
man kažkaip įdomu musm beveik 5 mėnesiai o mums nė karto kraujo tyrimo nedarė g.gif čia jus profilaktiškai isunčia ar pačios pasiprašot g.gif
Atsakyti