Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Maniškis soskę išsitraukia, apžiūrinėja, o va su pataikymu atgal - problema... Kol kas į nosį kiša, arba į akį, o atsitiktinai - ir į burną... Gerai dar , kad su soske tik dieną miega, šiaip nebūna su ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 18, 19:22)
aš irgi neapsisprendžiu pirkti tą vaikštynę ar nea g.gif

ir as, bet tikriausiai pirksiu, tik nezinau kokia ar chicco ar bbc ar dar kokia? g.gif

QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 05:36)
mano panele tai issitraukt issitraukia, apziuri ka rado, bet atgal dar ne visada pataiko  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 01 19, 10:11)
ir as, bet tikriausiai pirksiu, tik nezinau kokia ar chicco ar bbc ar dar kokia? g.gif


BBC siaip labai faina, patvari, mes turejom pirmai merginai tai jokiu priekaistu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 07:31)
BBC siaip labai faina, patvari, mes turejom pirmai merginai tai jokiu priekaistu  thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 08:36)
mano panele tai issitraukt issitraukia, apziuri ka rado, bet atgal dar ne visada pataiko  lotuliukas.gif

manoji irgi taip daro, išsitraukti ir apžiūrėti tai lb lengvai išeina, o įsidėti atgal jau sunkoka lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(saidutea @ 2009 01 19, 10:11)
ir as, bet tikriausiai pirksiu, tik nezinau kokia ar chicco ar bbc ar dar kokia? g.gif
drinks_cheers.gif

va va aš dėl firmos ir abejoju, bet jaučiu chicco imsiu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 19, 10:31)
BBC siaip labai faina, patvari, mes turejom pirmai merginai tai jokiu priekaistu  thumbup.gif

g.gif o kelių mergina pati išmoko žingsniuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 19, 12:42)

g.gif  o kelių mergina pati išmoko žingsniuoti? g.gif

pirmi zingsneliai 10 men. nuo 11 men jau pati vaiksciojo mirksiukas.gif
Atsakyti
o man labiausiai mamas&papas patinka ax.gif

tika perskaiciau, kad vaikstyne neturi itakos nuo kada pradeda vaikscioti mazylis 4u.gif
Atsakyti
sveiki mamytukai smile.gif norejau pasidometi, ar jusu mazuliai megsta miegoti ant pilvo? nezinau, kas maniskiui nutiko, bet beveik visa nakti ismiega ant pilvo... is pradziu kazkaip baisu buvo, kad kas miegant nenutiktu, nosytes neuzgultu... anksciau migdydavau ant sonelio. bet dabar tik paguldau ant sono, mazius tuoj verciasi ant pilvo. is pradziu kelias naktis as taip vaikiau ji po lova - jis ant pilvo as ji ant sono, bet pamaciau kad nieko nebus smile.gif tai dabar miegam ant pilvelio... biggrin.gif
Atsakyti
musu nemiega ant pilvo niekada schmoll.gif bet jei jusu miega vadinas jam gerai taip, juk jei negerai butu apsiverstu ant nugarytes mirksiukas.gif

jau greitai eisim i 6 menesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 19, 15:00)
o man labiausiai mamas&papas patinka ax.gif

tika perskaiciau, kad vaikstyne neturi itakos nuo kada pradeda vaikscioti mazylis 4u.gif

mes turim mamas&papas supynes, man jos thumbup.gif

maniškė kadangi dar nesivarto tai ir ant pilvelio niekada nemiegaa g.gif
Atsakyti
maniskis ant pilvuko nemiega, tik ant soniuko, tai vieno tai kito.praktiskai nuo pat gimimo...
Atsakyti
Mano panelyte tai tik ant nugaros, iskelia rankas aukstyn ir parpia wub.gif
Atsakyti