Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

sveiki,
QUOTE(JuliaK @ 2009 01 17, 15:42)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Visiškai pritariu Jūsų nuomonei..........visi vaikai skirtingi

Mano sūnelis nuo 6mėn. vaikščiuojo vaikštynėse kiek norėjo, kol jam nenusibostavo, o nuo 10mėn., jau pats pradėjo vaikščiuoti...todėl manau ,kad nieko blogo tame nėra thumbup.gif

4u.gif o as jau galvojau kad mamytes mane dabar kai uzsipuls blush2.gif

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 17, 17:53)
ogo kiek mūsų jau čia daug.. smagu 4u.gif
kas liečia vaikštynes aš taip pat prisiklausiau įvairių nuomonių ir t.t. kaip pavyzdį galiu pasakyti kad mano draugės vienos vaikutis vaikštynėj pradėjęs vaikščioti savarankiškai pradėjo žingsniuoti 11 mėnesių, o kita draugė buvo prieš vaikštynes - vaikeiui jau 1,5 metų, o jis dar pats savarankiškai nevaikšto doh.gif  tai čia nesuprasi.. daktarais aš nelabai pasitikiu, nes čia kaip kažkuri mamytė sakė, jų visų numoonės skirtingos doh.gif
mes gavom dovanų šokliuką, bet aš į jį sodinti žadu kažkur 7-8 mėnesių, man jis toks pavojingas reikalas atrodo dėl tos durų staktos doh.gif

man ir baisu buvo tai pastovei salia bunu kai i sokliuka idedu,ir jai staktos tvirtos tikrai nera ko jaudointis,bet jai neramu tai palaukit mirksiukas.gif 4u.gif

o kad vaikai skirtingi cia faktas 4u.gif
na o jai apie vaikstynes,tai taip vaikuti galima sodint kada jis pats sedi ir t.y. kazkur nuo 6men.zinoma ir kaip jau sake almute+ kad jai viskas gerai su klubiukais ir kauliukais,bet va mano lelytej viskas su jais gerai ir pati sedi,bei stojasi tai as nieko pries vaikstyne neturiu beto ji jau su ja ir vaiksto bet tik atbulom :lotuliukas zinoma leidziam jai but vaikstynej kazkur 30min per diena tai nemanau kad jau taip blogai mirksiukas.gif
Atsakyti

o kad vaikai skirtingi cia faktas 4u.gif
na o jai apie vaikstynes,tai taip vaikuti galima sodint kada jis pats sedi ir t.y. kazkur nuo 6men.zinoma ir kaip jau sake almute+ kad jai viskas gerai su klubiukais ir kauliukais,bet va mano lelytej viskas su jais gerai ir pati sedi,bei stojasi tai as nieko pries vaikstyne neturiu beto ji jau su ja ir vaiksto bet tik atbulom :lotuliukas zinoma leidziam jai but vaikstynej kazkur 30min per diena tai nemanau kad jau taip blogai mirksiukas.gif
[/quote]
na aš dar šiek tiek palauksiu dėl to šokliuko ax.gif man jis lb pavojingas daiktas. MB siūlė net skylę išgręžti staktoj, kad saugiau būtų hihihi.gif
Atsakyti
[quote=DdoviliuxX,2009 01 18, 18:58]
o kad vaikai skirtingi cia faktas 4u.gif
na o jai apie vaikstynes,tai taip vaikuti galima sodint kada jis pats sedi ir t.y. kazkur nuo 6men.zinoma ir kaip jau sake almute+ kad jai viskas gerai su klubiukais ir kauliukais,bet va mano lelytej viskas su jais gerai ir pati sedi,bei stojasi tai as nieko pries vaikstyne neturiu beto ji jau su ja ir vaiksto bet tik atbulom :lotuliukas zinoma leidziam jai but vaikstynej kazkur 30min per diena tai nemanau kad jau taip blogai mirksiukas.gif
[/quote]
na aš dar šiek tiek palauksiu dėl to šokliuko ax.gif man jis lb pavojingas daiktas. MB siūlė net skylę išgręžti staktoj, kad saugiau būtų hihihi.gif
[/quote]

Sweikutes 4u.gif as tai kazkaip bijau tos vaikstynes blush2.gif man cia lb negraziai apie jas pusbrolio zmona prisnekejo,tai jei ir pirksim tai nuo kokiu 8men smile.gif smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 18, 19:58)
na aš dar šiek tiek palauksiu dėl to šokliuko ax.gif  man jis lb pavojingas daiktas. MB siūlė net skylę išgręžti staktoj, kad saugiau būtų hihihi.gif



mes irgi nusprendeme palaukti iki kokiu 5-6men,o tada jau tikriausiai pirksim...
Atsakyti
Aš prieš vaikštynes, bet nieko užsipult nesiruošiu biggrin.gif O kas tas šokliukas??? rolleyes.gif
Atsakyti
Sweikutes 4u.gif as tai kazkaip bijau tos vaikstynes blush2.gif man cia lb negraziai apie jas pusbrolio zmona prisnekejo,tai jei ir pirksim tai nuo kokiu 8men smile.gif smile.gif

user posted image
[/quote]


kaip cia jau daugelis minejo vaikai skirtingi mirksiukas.gif ir jeigu jusu pusbrolio zmona turejo negeros patirties(ar kas papasakojo) su vaikstynemis,dar nereiskia,kad ir jusu mazyliuj taip bus schmoll.gif,cia viskas nuo vaiko priklauso... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 18, 17:26)
Aš prieš vaikštynes, bet nieko užsipult nesiruošiu biggrin.gif  O kas tas šokliukas??? rolleyes.gif

toks ant duru staktos kabinasi ir vaikas sokineja jame, yra ir naujoviski ant zemes statomi, kuriu nereikia kabinti 4u.gif
Atsakyti
Labas mamytes, buvau biskuti ne tam skyrelyje pasiklydus, tai kitos mamytes labai graziai mane is ten isprase ir liepe jungtis prie jusu 4u.gif Tikiuosi priimsite i savo grazu rata blush2.gif
Papildyta:
Tiesa, o kas del sokliuko, tai as uz visas priemones, kad tik mazyliui butu smagiau augti 4u.gif Juk vaikucio vieno vistiek nepaliksit sokinet, o mamytes prieziuroje, nieko blogo nenutiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 01 18, 18:02)
Labas mamytes, buvau biskuti ne tam skyrelyje pasiklydus, tai kitos mamytes labai graziai mane is ten isprase ir liepe jungtis prie jusu  4u.gif Tikiuosi priimsite i savo grazu rata  blush2.gif
Papildyta:
Tiesa, o kas del sokliuko, tai as uz visas priemones, kad tik mazyliui butu smagiau augti  4u.gif Juk vaikucio vieno vistiek nepaliksit sokinet, o mamytes prieziuroje, nieko blogo nenutiks  smile.gif

sveika prisijungus, pasipasakokit ka mokat 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 18, 20:25)
mes irgi nusprendeme palaukti iki kokiu 5-6men,o tada jau tikriausiai pirksim...

aš irgi neapsisprendžiu pirkti tą vaikštynę ar nea g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 01 18, 18:02)
Labas mamytes, buvau biskuti ne tam skyrelyje pasiklydus, tai kitos mamytes labai graziai mane is ten isprase ir liepe jungtis prie jusu  4u.gif Tikiuosi priimsite i savo grazu rata  blush2.gif

sveika atvykus 4u.gif

mes tai sokliuku labiau viliojames, bet irgi ne dabar, veliau...

o stai tiesiog negalime nepasigirti blush2.gif maziukas jau neatsitiktinai, bet planuotai issiima soskiuka is burnytes, istieses rankuteje apziuri, apziuri ir vel kyst atgal i burnyte bigsmile.gif istraukia ir vel atgal! nu tiesiog grazu ziureti wub.gif ir jau patinka "skraidyti" kaip supermenui ir suptis ant mamytes ranku... anksciau kazkaip dar issigandes ziurejo kai pabandem... pametyti dar kazkaip bijomes g.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 19, 00:56)
sveika atvykus 4u.gif

mes tai sokliuku labiau viliojames, bet irgi ne dabar, veliau...

o stai tiesiog negalime nepasigirti blush2.gif  maziukas jau neatsitiktinai, bet planuotai  issiima soskiuka is burnytes, istieses rankuteje apziuri, apziuri ir vel kyst atgal i burnyte bigsmile.gif  istraukia ir vel atgal! nu tiesiog grazu ziureti wub.gif  ir jau patinka "skraidyti" kaip supermenui ir suptis ant mamytes ranku... anksciau kazkaip dar issigandes ziurejo  kai pabandem... pametyti dar kazkaip bijomes g.gif

mano panele tai issitraukt issitraukia, apziuri ka rado, bet atgal dar ne visada pataiko lotuliukas.gif
Atsakyti