Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(Zuwytes @ 2009 01 16, 19:47)
Sveikos,
Mes jau is anksto i draugus rasomes  biggrin.gif

neistverete biggrin.gif mirksiukas.gif

QUOTE(kur-rita @ 2009 01 16, 23:29)
hmm o musu daktare nieko pries vaikstines neturi g.gif
Papildyta:
MB uzsimane nupirkti sunui ta toki sokliuka kur kabinasi ant staktos, bet as kazkaip  schmoll.gif reieks pasiskaitineti dar...

sveika[B] dolly 4u.gif
labas kur-rita 4u.gif

Atsakyti
kiek skaiciau apie vaikstukus,sokliukus. visur labai priestaringi straipsniai,vienur patare pirkti-kitur ne g.gif ,o kai klausiau daktares ji sake,kad su saiku (i diena po 30-40 min)nieko blogo kaip tik kojytes stipres.....
Papildyta:
bet tai nuo 5-5,5men
Atsakyti
sveiki 4u.gif
kai pasiklausai tai viskas kenkia,bet va uzauga sveiki vaikuciai........ g.gif
as drinks_cheers.gif kad nereik vaiko palik sokluke ar vaikstynese visa diena,bet seip ir pats vaikas pranesa kada jam atsibosta ar jau nebenori ax.gif
ir seip kiekvienas kudikis yra unikalus,kas vienam patinka ir yra visiskai saugu ,kitam nepatinka ir kenkia.... verysad.gif
beto ir beptoto pasitiket gyditojais negalima,nesakau kad dabar i juos nesikreipkim,bet kad ir tu gyditoju nuomuones issiskiria g.gif
o stai mano sese gyditojai invalide padare.......
manau kad mama turi ir pati jausti kas jos vaikui gerai o kas ne ax.gif
tai va mano nuomone tokia,prasau manes nesmergt as tik isakiau ka manau
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 17, 14:49)
sveiki 4u.gif
kai pasiklausai tai viskas kenkia,bet va uzauga sveiki vaikuciai........ g.gif
as  drinks_cheers.gif kad nereik vaiko palik sokluke ar vaikstynese visa diena,bet seip ir pats vaikas pranesa kada jam atsibosta ar jau nebenori  ax.gif
ir seip kiekvienas kudikis yra unikalus,kas vienam patinka ir yra visiskai saugu ,kitam nepatinka ir kenkia.... verysad.gif
beto ir beptoto pasitiket gyditojais negalima,nesakau kad dabar i juos nesikreipkim,bet kad ir tu gyditoju nuomuones issiskiria g.gif
o stai mano sese gyditojai invalide padare.......
manau kad mama turi ir pati jausti kas jos vaikui gerai o kas ne ax.gif
tai va mano nuomone tokia,prasau manes nesmergt as tik isakiau ka manau

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Visiškai pritariu Jūsų nuomonei..........visi vaikai skirtingi

Mano sūnelis nuo 6mėn. vaikščiuojo vaikštynėse kiek norėjo, kol jam nenusibostavo, o nuo 10mėn., jau pats pradėjo vaikščiuoti...todėl manau ,kad nieko blogo tame nėra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(19860526 @ 2009 01 16, 08:51)
liaba mamyte mirksiukas.gif  mus istiko bedele.mano mazoji labai ciulpia savo pirstukus taip pat kandzioja juos unsure.gif  nezinau kas jai yra.jau iki zaizdeliu nusiciulpe.duodu ir ciulptuka ciulpti ir zaizsliuku kandzioti,bet nieko jai nera geriau uz pirstukus doh.gif  gaila mano jos pirstuku.daktare sake kad mum iki dantuku da tolokai schmoll.gif  tai kodel ji ciulpia tuos pirstukus?taip ciulpia kad net girdis ciuplimo garsas

musu irgi ciulpia su garsu, bt ne iki zaisdu, pasitark su daktare.

QUOTE(dolly` @ 2009 01 16, 10:13)
labas rytas 4u.gif
norime prisistatyti ir i jusu buri isiprasyti ax.gif
siandien lipame per 4 menesiuku slenksti...turime jau viena dantuka, antrasis pakeliui. vartomes i visas puses, ir ant pilvuko , ir ant nugarytes ax.gif kvatojames kai mamyte su maziuku ant ranku stovedama pries veidrodi staigiai tupcioja biggrin.gif baby gym`e pats bando sestis isikibes i zaisliukus-net nuostaba ima-is kur pas toki spirga tiek jegos bigsmile.gif valgome MP,  bet kiek sveriame nezinome, tik kita sav sversimes... bet jau virs 8kg turetume buti rolleyes.gif

sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
ogo kiek mūsų jau čia daug.. smagu 4u.gif
kas liečia vaikštynes aš taip pat prisiklausiau įvairių nuomonių ir t.t. kaip pavyzdį galiu pasakyti kad mano draugės vienos vaikutis vaikštynėj pradėjęs vaikščioti savarankiškai pradėjo žingsniuoti 11 mėnesių, o kita draugė buvo prieš vaikštynes - vaikeiui jau 1,5 metų, o jis dar pats savarankiškai nevaikšto doh.gif tai čia nesuprasi.. daktarais aš nelabai pasitikiu, nes čia kaip kažkuri mamytė sakė, jų visų numoonės skirtingos doh.gif
mes gavom dovanų šokliuką, bet aš į jį sodinti žadu kažkur 7-8 mėnesių, man jis toks pavojingas reikalas atrodo dėl tos durų staktos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 16, 23:12)
mielosios, kodel jusu vaikuciu krauja tyre??? truko svorio?? nevalgo?? profilaktiskai ar kaip cia??? mum niekas netiria...
daktariukai siandien mus apziurejo ir reziumavo : stiprus raumeningas vaikiukas, gerai sedasi. bet turim prakaituojanti pakausiuka, tai nuo siandien 6 lasiukai vitamino D, ir per menesi priaugome 400g, t.y. dabar maze sveria 5800g sako mazokai  verysad.gif
bet kolkas nevalgysim nei misinuku nei darzovieniu, sako, gal coliuke bus rolleyes.gif

Mano sūnus valgo MP, sveria 8 kg200 (tikrai netrūksta...), tad tas kraujo tyrimas dėl hemoglobino tiesiog norint apsidrausti, rezultatus sužinosim pirmadienį. Dėl vitamino D štai jau antrą kartą darėm šlapimo tyrimus.Primaitinti dar nesiruošiame smile.gif
Atsakyti
Mums ortopedas sake, kad i vaikstyne galima deti kai vaikutis jau pats sedi rolleyes.gif bet jei vaikas is ramesniu tai manau galima ir be to gerio apsieiti 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Matau kalba pakrypo apie vaikštynes. Šiuo klausimu teko labai daug pasidomėti. Tai galiu pasidalinti tuo, ką teko sužinot smile.gif Į vaikštynes galima dėti tuos vaikelius, kurie neturėjo jokių problemų dėl klubiukų ir kauliukų kietėjimo. Jei teko lankytis pas ortopedą, tai turbūt jus perspėjo dėl vaikštynių. O jei buvo klubų problemų ar pradžioj nekietėjo kauliukai (kas mums buvo atsitikę verysad.gif ), tai nepatariama, nes dėl vaikelio svorio gali deformuotis klubų sąnariukai, kauliukai. Sveikus vaikelius galima sodinti, kai patys jau geba sėdėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almutė+ @ 2009 01 17, 19:53)
Sveikutės  4u.gif Matau kalba pakrypo apie vaikštynes. Šiuo klausimu teko labai daug pasidomėti. Tai galiu pasidalinti tuo, ką teko sužinot  smile.gif Į vaikštynes galima dėti tuos vaikelius, kurie neturėjo jokių problemų dėl klubiukų ir kauliukų kietėjimo. Jei teko lankytis pas ortopedą, tai turbūt jus perspėjo dėl vaikštynių. O jei buvo klubų problemų ar pradžioj nekietėjo kauliukai (kas mums buvo atsitikę verysad.gif ), tai nepatariama, nes dėl vaikelio svorio gali deformuotis klubų sąnariukai, kauliukai. Sveikus vaikelius galima sodinti, kai patys jau geba sėdėt  smile.gif

mums nezymi displazija, kuria dabar gydom nesiodami pagalvele, tai irgi nepatartina vaikstyne? g.gif
Atsakyti
ogo kiek daug info susidare is visu mamyciu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 18, 09:12)
ogo kiek daug info susidare is visu mamyciu thumbup.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti