Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Alilia,butinai parasyk smile.gif Gali buti kad dukryciu svoriai bus panasus bigsmile.gif Nes as jau nerimavau kad mano mazoji tiek nedaug sveria ir priauga po mazai unsure.gif
O tu pati ja maitini? Ar duodi misinukus?Gal jau papildomai ivedineji maista? Po kiek tavo mazyte valgo? Mano dukryte apetitu nepasizimi,is vis nemegsta pieno g.gif Sunkiai ja maitinu,bandau duoti ryziu kosytes nestle...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasti: 25 kovo 2008 - 12:00
Vidutiniskai priaugama:

1men: 600-1000gr
2men: 600-1000gr
3men: 600-750gr
4-6men: 600gr
7men: 400-600gr
8-12men: 400gr
Atsakyti
5 mėn esam 8400 gr ir 75cm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasti @ 2008 03 18, 14:54)
Sveikos mamytes biggrin.gif
Butu idomu suzinoti kiek sveria (-e) Jusu vaikuciai sulauke 5 men.?Mano dukryte sveria 6320kg,manau kad nedaug,svoris auga letai..Pergyvenu,nors gyd. nemato nieko blogo g.gif Ugis 64cm.

Sveikute,nepergyvenk viskas normalu. thumbup.gif .Mano 5 men. mergyte svere 6915 kg.,ugis 63 cm. didis.gif
Atsakyti
mes sverem 7,6 o ugis buvo 70 cm
Atsakyti
QUOTE(Nasti @ 2008 03 25, 13:58)
Alilia,butinai parasyk smile.gif Gali buti kad dukryciu svoriai bus panasus bigsmile.gif Nes as jau nerimavau kad mano mazoji tiek nedaug sveria ir priauga po mazai unsure.gif
O tu pati ja maitini? Ar duodi misinukus?Gal jau papildomai ivedineji maista? Po kiek tavo mazyte valgo? Mano dukryte apetitu nepasizimi,is vis nemegsta pieno g.gif Sunkiai ja maitinu,bandau duoti ryziu kosytes nestle...


Sveika, siandien buvom svertis. Lygiai 5 men. sveriam 6200 ir 63 cm. Tai musu mazes tikrai svoriu panasios. Kolkas as nemanau kad nerimauti yra del ko, nes ji pas mus smulkiuke visai, o ir gime 2930.
Maitinu pilnai pati. Nieko neprimaitinsiu iki 6 men. Kiek valgo nezinau, nes duodu tik is papuko. Buteliuko neiima. Nakti keliasi 2 kartus pienelio. Ir anksti ryte. Siaip maitinu pagal poreiki. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alilia @ 2008 03 28, 00:59)
Sveika, siandien buvom svertis. Lygiai 5 men. sveriam 6200 ir 63 cm. Tai musu mazes  tikrai svoriu panasios. Kolkas as nemanau kad nerimauti yra del ko, nes ji pas mus smulkiuke visai, o ir gime 2930.
Maitinu pilnai pati. Nieko neprimaitinsiu iki 6 men. Kiek valgo nezinau, nes duodu tik is papuko. Buteliuko neiima. Nakti keliasi 2 kartus pienelio. Ir anksti ryte. Siaip maitinu pagal poreiki.  4u.gif


Sveikute smile.gif Panasiai sveria musu mergytes biggrin.gif
As del savo pergyvenu,nes atsisako pienelio,ismiega 5h ir nenori valgyti g.gif Ir mes gimem didesnes-3690kg,tai svorio augimas mazesnis nei jusu....Jeigu ji valgytu normaliai nesirupinciau del svorio (nes ir mes su vyru nestambus ir neauksti)...Ateinanti ketvirtadieni vaziuojam pas gastroenterologa,ziuresim ka patars ir darysim disbakteriozini tyrima,gal jai kas blogai su zarnynu?...
O jus aukit sveikos mergytes,saunuole kad maitini pati thumbup.gif 4u.gif
Jei bus kokiu klausimu rasyk i AZ. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasti @ 2008 03 28, 15:15)
Sveikute smile.gif Panasiai sveria musu mergytes biggrin.gif
As del savo pergyvenu,nes atsisako pienelio,ismiega 5h ir nenori valgyti g.gif Ir mes gimem didesnes-3690kg,tai svorio augimas mazesnis nei jusu....Jeigu ji valgytu normaliai nesirupinciau del svorio (nes ir mes su vyru nestambus ir neauksti)...Ateinanti ketvirtadieni vaziuojam pas gastroenterologa,ziuresim ka patars ir darysim disbakteriozini tyrima,gal jai kas blogai su zarnynu?...
O jus aukit sveikos mergytes,saunuole kad maitini pati thumbup.gif  4u.gif
Jei bus kokiu klausimu rasyk i AZ. smile.gif



Sekmes jums pas gydytojus. Laikysim kumstelius kad nieko negera nepasakytu. smile.gif
Parasyk po visko kaip sekes. smile.gif
Atsakyti
na mano dukryte 4 men. ir savaites sveria 9 kg 4u.gif ,manau kiekvieno vaiko svoris priklauso individualiai nuo vaiko,juk savo vaiku badu nemarinam bet vistiek viens daugiau sveria kits maziau smile.gif
Atsakyti
o maniskis 5 men svere 8 kg ir 66 cm bigsmile.gif
Atsakyti
Mano dukrytė 5 mėn. svėrė 7 kg, o ūgis 66 cm.
Atsakyti
mums be 5 dienų 5 mėn. tai sveriam 9 kg.400 g. Nu tikrai nesam stori, bet labai tvirtai sudėti. rolleyes.gif Dar per 5 dienas gal ir 10 kg. pasieksim, nes apetitu tai nesiskundžiam. thumbup.gif
Atsakyti