Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo



QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 15, 21:47)
kai buvau 4 men temoje, atrode, kad mes kiek atsiolike: nesivartom, neturim dantu ir pan ax.gif
tai pasakykit, mielosios, ar jusu kudikeliai jau kikena balsu???

pagalves neturim

schmoll.gif tik tada kai labai uzjuokini lotuliukas.gif
Atsakyti
liaba mamyte mirksiukas.gif mus istiko bedele.mano mazoji labai ciulpia savo pirstukus taip pat kandzioja juos unsure.gif nezinau kas jai yra.jau iki zaizdeliu nusiciulpe.duodu ir ciulptuka ciulpti ir zaizsliuku kandzioti,bet nieko jai nera geriau uz pirstukus doh.gif gaila mano jos pirstuku.daktare sake kad mum iki dantuku da tolokai schmoll.gif tai kodel ji ciulpia tuos pirstukus?taip ciulpia kad net girdis ciuplimo garsas
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
norime prisistatyti ir i jusu buri isiprasyti ax.gif
siandien lipame per 4 menesiuku slenksti...turime jau viena dantuka, antrasis pakeliui. vartomes i visas puses, ir ant pilvuko , ir ant nugarytes ax.gif kvatojames kai mamyte su maziuku ant ranku stovedama pries veidrodi staigiai tupcioja biggrin.gif baby gym`e pats bando sestis isikibes i zaisliukus-net nuostaba ima-is kur pas toki spirga tiek jegos bigsmile.gif valgome MP, bet kiek sveriame nezinome, tik kita sav sversimes... bet jau virs 8kg turetume buti rolleyes.gif

o kumstukai tai ir pas mus is burnytes neislenda! viena istrauki, kiita kisa, ta istrauki, ziurek, jau kitas burneleje lotuliukas.gif o dabar dar net isigudrino bevalgant susikisti-isspjauna papuli ir shast tik blink.gif buna, kad ir susipykstam unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamytes

QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 16, 00:47)
kai buvau 4 men temoje, atrode, kad mes kiek atsiolike: nesivartom, neturim dantu ir pan
tai pasakykit, mielosios, ar jusu kudikeliai jau kikena balsu???

sveiki prisijunge 4u.gif manoji tai krykstauja kaip prisukta lotuliukas.gif vakar tiek prisijuokem ir prisizaidem thumbup.gif bet manau as nuo zaidyniu labaiu pavargau nei ji rolleyes.gif jai ypac patinka kai pakuteni ar i pilva puti tada taip graziai juokiasi wub.gif

QUOTE(19860526 @ 2009 01 16, 11:51)
liaba mamyte, mus istiko bedele.mano mazoji labai ciulpia savo pirstukus taip pat kandzioja juos , nezinau kas jai yra.jau iki zaizdeliu nusiciulpe.duodu ir ciulptuka ciulpti ir zaizsliuku kandzioti,bet nieko jai nera geriau uz pirstukus doh.gif  gaila mano jos pirstuku.daktare sake kad mum iki dantuku da tolokai schmoll.gif  tai kodel ji ciulpia tuos pirstukus?taip ciulpia kad net girdis ciuplimo garsas

n musiske irgi bagalo ciulpia savo pirstukus ir garasa girdis,na baet ne iki zaizdu, tai net nezinau ka cia jums ir patart pati dar nesusiduriau su tokiu atveju unsure.gif

QUOTE(dolly` @ 2009 01 16, 13:13)
labas rytas 4u.gif
norime prisistatyti ir i jusu buri isiprasyti ax.gif
siandien lipame per 4 menesiuku slenksti...turime jau viena dantuka, antrasis pakeliui. vartomes i visas puses, ir ant pilvuko , ir ant nugarytes ax.gif kvatojames kai mamyte su maziuku ant ranku stovedama pries veidrodi staigiai tupcioja biggrin.gif baby gym`e pats bando sestis isikibes i zaisliukus-net nuostaba ima-is kur pas toki spirga tiek jegos bigsmile.gif valgome MP,  bet kiek sveriame nezinome, tik kita sav sversimes... bet jau virs 8kg turetume buti rolleyes.gif

o kumstukai tai ir pas mus is burnytes neislenda! viena istrauki, kiita kisa, ta istrauki, ziurek, jau  kitas burneleje lotuliukas.gif  o dabar dar net isigudrino bevalgant susikisti-isspjauna papuli ir shast tik blink.gif  buna, kad ir susipykstam unsure.gif

Sveiki prisijunge,meniasiadienio proga sveikiname birthday.gif
spartuolis jusu mazylis,del kumstuku tai ir manoji taip daro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 16, 11:44)
ypac patinka kai pakuteni ar i pilva puti tada taip graziai juokiasi wub.gif

Sveiki prisijunge,meniasiadienio proga sveikiname birthday.gif
spartuolis jusu mazylis,del kumstuku tai ir manoji taip daro doh.gif

dekui ax.gif

maniskiui labai patinka kai i nuoga uzpakaliuko zanduka puti ir tas garsas toks prrrr gaunasi, tai net klykia issisiepes lotuliukas.gif wub.gif ir siaip jis kai tik ant pilvuko atsiduria, spygauja, klykauja, visas butas skamba ir dar kaimynai turbut girdi
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 16, 15:10)
dekui  ax.gif
 
maniskiui labai patinka kai i nuoga uzpakaliuko zanduka puti ir tas garsas toks prrrr gaunasi, tai net klykia issisiepes lotuliukas.gif  wub.gif  ir siaip jis kai tik ant pilvuko atsiduria, spygauja, klykauja, visas butas skamba ir dar kaimynai turbut girdi

ta garsa ir turejau omeny mirksiukas.gif mano lelytej ant pilvuko nelabai patinka gulet schmoll.gif
Atsakyti
mano mazyle nuo pat gimimo nemegsta guleti ant pilvuko doh.gif bet jau vartos tai ojoj... lotuliukas.gif ypac megsta atsigulus ant nugarytes saules piesti.paguldai tiesiai ir ziurek po minuteles ji jau kojytes kitam gale lotuliukas.gif dziaugiuosi kad dantuku dar neturim ir tikiuosi kuo veliau turesim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(19860526 @ 2009 01 16, 08:51)
daktare sake kad mum iki dantuku da tolokai schmoll.gif  tai kodel ji ciulpia tuos pirstukus?taip ciulpia kad net girdis ciuplimo garsas

biggrin.gif musu maziukas kai pradejo nerealiai seiliotis ir 5 dienas buvo baisiai irzlus, viduriukai net buvo atliuosuoti, paziuriu, ogi visi simptomai dantu dygimo blink.gif ryte patikrinau dar-niekas neislinde, bet baltuoja... ta diena ejome sveikatytes tikrintis, tai gydytojas irgi "oi, dar tikrai kelios savaites iki dantu!" velai vakare kyst pirsta-yra bigsmile.gif vat tau ir gydytojo nuomone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 01 16, 18:42)
biggrin.gif  musu maziukas kai pradejo nerealiai seiliotis ir 5 dienas buvo baisiai irzlus, viduriukai net buvo atliuosuoti, paziuriu, ogi visi simptomai dantu dygimo blink.gif  ryte patikrinau dar-niekas neislinde, bet baltuoja... ta diena ejome sveikatytes tikrintis, tai gydytojas irgi "oi, dar tikrai kelios savaites iki dantu!" velai vakare kyst pirsta-yra bigsmile.gif  vat tau ir gydytojo nuomone lotuliukas.gif



na tikiuosi kad tai tik del dantuku.kad nebutu kokio tai vitamino trukumas ar panasiai thumbup.gif
Atsakyti
mielosios, kodel jusu vaikuciu krauja tyre??? truko svorio?? nevalgo?? profilaktiskai ar kaip cia??? mum niekas netiria...
daktariukai siandien mus apziurejo ir reziumavo : stiprus raumeningas vaikiukas, gerai sedasi. bet turim prakaituojanti pakausiuka, tai nuo siandien 6 lasiukai vitamino D, ir per menesi priaugome 400g, t.y. dabar maze sveria 5800g sako mazokai verysad.gif
bet kolkas nevalgysim nei misinuku nei darzovieniu, sako, gal coliuke bus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mes jau is anksto i draugus rasomes biggrin.gif

QUOTE(19860526 @ 2009 01 16, 11:51)
liaba mamyte mirksiukas.gif  mus istiko bedele.mano mazoji labai ciulpia savo pirstukus taip pat kandzioja juos unsure.gif  nezinau kas jai yra.jau iki zaizdeliu nusiciulpe.duodu ir ciulptuka ciulpti ir zaizsliuku kandzioti,bet nieko jai nera geriau uz pirstukus doh.gif  gaila mano jos pirstuku.daktare sake kad mum iki dantuku da tolokai schmoll.gif  tai kodel ji ciulpia tuos pirstukus?taip ciulpia kad net girdis ciuplimo garsas


Mano lygiai taip pat iki zaizdeliu nusikramcius kumstuka doh.gif vis stengiuos soskyte ikisti, tai jau taip isspjaut ismoko kad skrenda soske tik daina doh.gif

QUOTE(dolly` @ 2009 01 16, 13:13)

o kumstukai tai ir pas mus is burnytes neislenda! viena istrauki, kiita kisa, ta istrauki, ziurek, jau  kitas burneleje lotuliukas.gif  o dabar dar net isigudrino bevalgant susikisti-isspjauna papuli ir shast tik blink.gif  buna, kad ir susipykstam unsure.gif

Aha mano ir taip - as jai papuka kyst, oo ji su kumstuku isstumia ir griauzia pirstukus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2009 01 15, 17:01)
Mamytes, gal galit atsakyti i viena klausimeli? Ar jusu maziukai miega ant pagalveliu? nes as tai nenaudoju, nors turiu nusipirkus. Ir iki kokio amziaus galima nemiegoti ant pagalves?? g.gif



mes irgi turim,bet kol kas nemiega,kiek zinau iki pirmo gintadienio jos nereikia....
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2009 01 15, 22:42)
Nededu pagalvėlės, nors jau galvoju apie kokią mažyyyytę...Gal miegotų geriau?
O vaikštynės tai nepirksim, visi gydytojai prieš, tai galvoju tiek to... smile.gif



hmm o musu daktare nieko pries vaikstines neturi g.gif
Papildyta:
[quote=pumpotaukslis,2009 01 16, 01:47]
kai buvau 4 men temoje, atrode, kad mes kiek atsiolike: nesivartom, neturim dantu ir pan ax.gif
tai pasakykit, mielosios, ar jusu kudikeliai jau kikena balsu???

sveik prisijungusi 4u.gif musiskis irgi dar nesivarto,ir dantu neturi bigsmile.gif 4u.gif o del kikenimo tai cia mes jau nuo 2,5-3men mokam wub.gif
Papildyta:
QUOTE(dolly` @ 2009 01 16, 14:13)
labas rytas 4u.gif
norime prisistatyti ir i jusu buri isiprasyti ax.gif
siandien lipame per 4 menesiuku slenksti...turime jau viena dantuka, antrasis pakeliui. vartomes i visas puses, ir ant pilvuko , ir ant nugarytes ax.gif kvatojames kai mamyte su maziuku ant ranku stovedama pries veidrodi staigiai tupcioja biggrin.gif baby gym`e pats bando sestis isikibes i zaisliukus-net nuostaba ima-is kur pas toki spirga tiek jegos bigsmile.gif valgome MP,  bet kiek sveriame nezinome, tik kita sav sversimes... bet jau virs 8kg turetume buti rolleyes.gif

o kumstukai tai ir pas mus is burnytes neislenda! viena istrauki, kiita kisa, ta istrauki, ziurek, jau  kitas burneleje lotuliukas.gif  o dabar dar net isigudrino bevalgant susikisti-isspjauna papuli ir shast tik blink.gif  buna, kad ir susipykstam unsure.gif



sveika[B] dolly 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpotaukslis @ 2009 01 16, 23:12)
mielosios, kodel jusu vaikuciu krauja tyre??? truko svorio?? nevalgo?? profilaktiskai ar kaip cia??? mum niekas netiria...
daktariukai siandien mus apziurejo ir reziumavo : stiprus raumeningas vaikiukas, gerai sedasi. bet turim prakaituojanti pakausiuka, tai nuo siandien 6 lasiukai vitamino D, ir per menesi priaugome 400g, t.y. dabar maze sveria 5800g sako mazokai  verysad.gif
bet kolkas nevalgysim nei misinuku nei darzovieniu, sako, gal coliuke bus rolleyes.gif


kiek zinau del vitamino D trukumo tyre slapima,pas musu maza irgi buna prakaituotas pakausiukas,ir kojytes,rankytes,bet niekas blogo nieko nesake,krauja tyre 2 kartus,viena karta tiesiog paziureti ar viskas gerai,o kita hemoglobino kieki kraujije pamatuoti.....
Atsakyti