Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

O su kuo labiausiai megsta zaisti jusu mazyliai? smile.gif labiau mama ar teciu?
ir kokiais zaislais arba siaip daiktais?

mano mergyte labiau su teciu zaidzia...jai jau tie zaislai pliusiniai nusibodo tai zaidzia su viskuo ka tik nuciumpa: saukstais, sauskelnem, sereveteliu pakeliu. politileniniu maiseliu ir t.t biggrin.gif yahoo.gif
Papildyta:
QUOTE(saidutea @ 2009 01 14, 13:58)
nu va kokia saunuole thumbup.gif

o as kai pas gydytoja buvao cia anksciau tai sakau sedi jau vaikas....tai vos ne beprote isvadino kad tokio amziaus vaika sodinu, sako tik nuo 6 men....tai db nueinu ir tyliu nieko nesakau kad ten i vaisktyne sodinu ir panasiai biggrin.gif
Atsakyti
mano labiau su teveliu gal zaidzia, nors zaidzia ir su manimi 4u.gif
zaidziam su barskalais, patinka vibrokedutej but, bet labiausiai patinka kai nesiojam smile.gif
Atsakyti
[quote=saidutea,2009 01 14, 15:13]
mano labiau su teveliu gal zaidzia, nors zaidzia ir su manimi 4u.gif
zaidziam su barskalais, patinka vibrokedutej but, bet labiausiai patinka kai nesiojam smile.gif
[/quo
visiem kogero patinka buti nesiojamiem smile.gif
Atsakyti
mums tai patinka ir su mama ir su tėčiu žaisti, gal net lb su tėčiu, nes tėtis ją visaip pakilnoja, pasukalioja ir t.t., įnirtingiau barškutį pabarškina, tai jai būna super daug juoko su garsu, juokiasi kaip prisukta lotuliukas.gif patinka supynėse tik tada kai gera nuotaika, lb patinka balionas 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes
mano lelytej gal ir labiau su teciu patinka zaist nes mamos veidas jai jau atsibodes o tetis dirba,tai kai grizta pradeda ja kilnoti,sukioti ir t.t.
mano mazylei patinka visi zaislai,supynes,sokliukas,vaikstynes,zaidynes ir t.t pirmas 20min(na kol neatsibosta)o tada jau ieskosi kitu zaislu smile.gif
labai patinka ziadimas isitraukiu soske ir banadau isikist atgal bet nevisada iseina lotuliukas.gif tada jau mama padek soske.gif
na nezinau pati kaip tas dantuku kalimasis turi atrodyt,bekiek sake kad turi ziuriai seiliotis ,turi but pabalusios dantenos ir ten kur kietesnes reiskia touj vietoj lys dantukas,tai tik tiek info turiu,o pagal tai tai ir mano mazylai turi jau islys dantukas neuzilgo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 14, 13:56)
musu irgi kazkada va taip pasokdavo nakty ir isteriskai rekdavo, o ir db uzmigdyti sunku. tada irgi maniau kad dantys...atvaziavo vyru zmona issityciojo ir tiek verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  as irgi nzn kaip suprasiu kad cia jau dantys, nes man paciai sake lauke lauke kol viena kart pradejau isteriskai verkti ir ziuri tevai kad jau sviecia lotuliukas.gif  vyrui irgi nesukiai, o sako kad butent y tai reik ziureti, jei jum nesunkiai augo tai ir vaikui didele tikimybe kad nesunkiai augs mirksiukas.gif
Papildyta:
sunglasses2.gif

Tai kad jis nerėkia, ima dūsauti, knisasi ten knisasi, jei neapverti (kartais ir ant rankų tenka pamigdyt) tada isterija unsure.gif Nebežinau, jau taip normalaus miego pasiilgau, gerai dar kad pas tėvus nuvažiavusi pamiegu smile.gif
Atsakyti
Mums irgi daktaras sake, kad reikia ziureti i tevelius, ir mazajai atzalai bus taip pat kaip ir vienam is teveliu ... daug maz tuo paciu laiku dygs biggrin.gif
Jei pagal mane, tai jau ne uz ilgo turetume pamatyti bigsmile.gif , o jei pagal teti tai dar teks palaukti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2009 01 14, 16:37)
Mums irgi daktaras sake, kad reikia ziureti i tevelius, ir mazajai atzalai bus taip pat kaip ir vienam is teveliu ... daug maz tuo paciu laiku dygs biggrin.gif
Jei pagal mane, tai jau ne uz ilgo turetume pamatyti bigsmile.gif  , o jei pagal teti tai dar teks palaukti sad.gif



O musiskiui pirmasis dantukas isikale dar 4men nebuvo 4u.gif Taip anksti nei as nei vyras neturejom dar dantuku blush2.gif g.gif tongue.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 13, 19:18)
Sveika 4u.gif O spjaudosi tai kaip, į tolį? (na, kaip suaugę?)Nes maniškis tai burbulus pučia, to dar betrūko kad spjaudytųsi biggrin.gif
KLAUSIMAS, KIEK VITAMINO D GERIA JŪSŲ MAŽIAI IR AR DUODATE ŽUVŲ TAUKŲ??? g.gif

zuvu tauku neduodu,o vitamino po 2 lasiukus
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 14, 13:03)
sveikutes
mano lelytej gal ir labiau su teciu patinka zaist nes mamos veidas jai jau atsibodes o tetis dirba,tai kai grizta pradeda ja kilnoti,sukioti ir t.t.
mano mazylei patinka visi zaislai,supynes,sokliukas,vaikstynes,zaidynes ir t.t pirmas 20min(na kol neatsibosta)o tada jau ieskosi kitu zaislu smile.gif
labai patinka ziadimas isitraukiu soske ir banadau isikist atgal bet nevisada iseina lotuliukas.gif tada jau mama padek soske.gif
na nezinau pati kaip tas dantuku kalimasis turi atrodyt,bekiek sake kad turi ziuriai seiliotis ,turi but pabalusios dantenos ir ten kur kietesnes reiskia touj vietoj lys dantukas,tai tik tiek info turiu,o pagal tai tai ir mano mazylai turi jau islys dantukas neuzilgo mirksiukas.gif


jau i sokliuka dedi?ne per anksti? blink.gif
QUOTE(Sauleeete23 @ 2009 01 14, 14:19)
O musiskiui pirmasis dantukas isikale dar 4men nebuvo 4u.gif Taip anksti nei as nei vyras neturejom dar dantuku blush2.gif  g.gif  tongue.gif  biggrin.gif


tai va vadinas ne pagal tevelius buna ir vaikuciui tongue.gif pas musu irgi labai seiles leidzia, dantenos pabale nuo gimimo, ir vienoj vietoj astru
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 14, 15:28)
mums tai patinka ir su mama ir su tėčiu žaisti, gal net lb su tėčiu, nes tėtis ją visaip pakilnoja, pasukalioja ir t.t., įnirtingiau barškutį pabarškina, tai jai būna super daug juoko su garsu, juokiasi kaip prisukta lotuliukas.gif  patinka supynėse tik tada kai gera nuotaika, lb patinka balionas 4u.gif  bigsmile.gif



pasmus ligei tas pats drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 14, 17:29)
Tai kad jis nerėkia, ima dūsauti, knisasi ten knisasi, jei neapverti (kartais ir ant rankų tenka  pamigdyt) tada isterija unsure.gif Nebežinau, jau taip normalaus miego pasiilgau, gerai dar kad pas tėvus nuvažiavusi pamiegu smile.gif

musu tai nemiega ant ranku ne uz ka smile.gif tai gal pervargsta labai?
Papildyta:
QUOTE(XVXVX @ 2009 01 14, 17:37)
Mums irgi daktaras sake, kad reikia ziureti i tevelius, ir mazajai atzalai bus taip pat kaip ir vienam is teveliu ... daug maz tuo paciu laiku dygs biggrin.gif
Jei pagal mane, tai jau ne uz ilgo turetume pamatyti bigsmile.gif  , o jei pagal teti tai dar teks palaukti sad.gif

as irgi jau laukiu laukiu...o va drauges mazius yra mazesnis 3 sav. jau dantys kalasi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 14, 15:28)
mums tai patinka ir su mama ir su tėčiu žaisti, gal net lb su tėčiu, nes tėtis ją visaip pakilnoja, pasukalioja ir t.t., įnirtingiau barškutį pabarškina, tai jai būna super daug juoko su garsu, juokiasi kaip prisukta lotuliukas.gif  patinka supynėse tik tada kai gera nuotaika, lb patinka balionas 4u.gif  bigsmile.gif

balionas?! geras smile.gif net nepagalvojau...ir as tada mazylei nupirkus baliona pripusisu biggrin.gif
Atsakyti