Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 12, 21:48)
o kokius žaidimus žaidžiat su savo mažyliais? kaip užsiemat su jais? ax.gif


musu maziuj lb patinka sneketi su teciu wub.gif ,tai kol jo nera as jo pareigas uzimu,tai visa diena snekam....dar kilnojimai,slepynes,manksteles,zaidimai su barskuciais thumbup.gif o mylimiausias uzsiemimas isspjaudi ciulptuka ir rekti,kad paduotu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mums tai lb patinka žaisti su mamyte "ku ku" - užkloju aš ją adijalu, jinai kojytėmis nusispardo, tada sakau "ku ku", o ji kad juokiasi hihihi.gif dar darom "caca mama, caca tete, caca lelia" irgi lb juokiasi, mokinu daryti myliu myliu lotuliukas.gif bet dar nelb supranta.. seniau lb daug gugavo, o db daugiau prunkštauja, nesuprantu kas jai čia užėjo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 12 sausio 2009 - 20:23
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 12, 21:15)
mums tai lb patinka žaisti su mamyte "ku ku" - užkloju aš ją adijalu, jinai kojytėmis nusispardo, tada sakau "ku ku", o ji kad juokiasi hihihi.gif  dar darom "caca mama, caca tete, caca lelia" irgi lb juokiasi, mokinu daryti myliu myliu lotuliukas.gif  bet dar nelb supranta.. seniau lb daug gugavo, o db daugiau prunkštauja, nesuprantu kas jai čia užėjo doh.gif  lotuliukas.gif



maniskis ir labai megsta but snekinamas tongue.gif 4u.gif be to ir kazkaip maziau guguoja bei prunkst pradejo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o siaip tai patinka ryskus zaislai ir knygelem imam dometis lotuliukas.gif nusipirkom db tokiu medziaginiu mielu,ciazanciu ir lb spalvingu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 12, 21:48)
o kokius žaidimus žaidžiat su savo mažyliais? kaip užsiemat su jais? ax.gif

Pavalgęs pažaidžia vibro kėdutėje, kai ima zyzti - nešu ant lavin kilimėlio, kai jau ten atsibosta - guldau į lovytę, žaidžia su kabančia karusele, na, o kai jau ir ten atsibosta jam-nešioju, dainuoju, mankštelę padarom, o tada jau ir laikas miegelio smile.gif
Papildyta:
kaip supratau, penktam mėnesy beveik visi vaikeliai nori sėstis. Bet maniškis dar tingi vartytis, tik ant šonų, kartais netyčia nuo pilvo dar atsiverčia, bet šiaip tingi. Gal per storas g.gif
Papildyta:
QUOTE(joli 01 @ 2009 01 12, 21:33)
Laba mamytes,
dabar uzmaciau sia temele, mums jau virs 5 men  mes bunam liutukuose- mergelese, kvieciam ir jus nes jusu vaikiukai irgi gime tais men.  biggrin.gif

Na, man čia gerai, nes toje temoje buvau, bet kai prasidėjo pokalbiai apie receptus ir bla bla bla (o norėtųsi visgi apie vaikų pasiekimus būtent tą mėnesį), perėjau čia biggrin.gif
Atsakyti
[quote=dange29,2009 01 13, 14:19]
Papildyta:
kaip supratau, penktam mėnesy beveik visi vaikeliai nori sėstis. Bet maniškis dar tingi vartytis, tik ant šonų, kartais netyčia nuo pilvo dar atsiverčia, bet šiaip tingi. Gal per storas g.gif




mano burbulas irgi dar pats nesivarto verysad.gif :ohkarta kai lb reikejo pasiekti zaisliuko viena karta apsiverte tuo jo pastadngos ir baigesi........... tikriausei irgi netycia pavyko.......
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 13, 13:19)
Pavalgęs pažaidžia vibro kėdutėje, kai ima zyzti - nešu ant lavin kilimėlio, kai jau ten atsibosta - guldau į lovytę, žaidžia su kabančia karusele, na, o kai jau ir ten atsibosta jam-nešioju, dainuoju, mankštelę padarom, o tada jau ir laikas miegelio smile.gif
Papildyta:
kaip supratau, penktam mėnesy beveik visi vaikeliai nori sėstis. Bet maniškis dar tingi vartytis, tik ant šonų, kartais netyčia nuo pilvo dar atsiverčia, bet šiaip tingi. Gal per storas g.gif
Papildyta:

Na, man čia gerai, nes toje temoje buvau, bet kai prasidėjo pokalbiai apie receptus ir bla bla bla (o norėtųsi visgi apie vaikų pasiekimus būtent tą mėnesį), perėjau čia biggrin.gif

mums irgi lb patinka supynėse ir karuselė lb žavi, ypač kai karuselės meškiukai užliūna už baldakimo, tada būna daug juoko:hihihi: tačiau gavom dovanų tą lavinimo kilimėlį, bet jai lb nepatinka, tik paguldau ir prasideda cray.gif
mušikė ir dar nesivarto, na tik nuo pilvuko ant nugaros ir tai pgal nuotaiką blush2.gif nebijokim mamos, dar pradės vartytis, o tada tik spėkim gaudyti thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(joli 01 @ 2009 01 12, 20:33)
Laba mamytes,
dabar uzmaciau sia temele, mums jau virs 5 men  mes bunam liutukuose- mergelese, kvieciam ir jus nes jusu vaikiukai irgi gime tais men.  biggrin.gif

buvau užsukusi ten, tik kažkaip nelb drįsau ten jungtis, jūs ten visos jau susibendravusios 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveiki mamaukai 4u.gif
gal ir mus priimsit blush2.gif mes irgi dar nesivartom tik nuo pilvuko ant nugarytes,buvo ir ant pilvuko apsivertus bet tikrai netycia tai as neuzskaitau biggrin.gif musiske sedi jau pati atsisest neatsiseda,bet pasodinus sedi,nes galvojau, kad dar per maza sedet nes jau nuo 3 men sestis bandydavo,neleisdavau tai verkdavo,inksdavo, stenedavo kojas keldama tai labai gaila buvo tai ir pradejau po biskuti sodint...bet va mano isdykele spjaudosi doh.gif
Atsakyti


buvau užsukusi ten, tik kažkaip nelb drįsau ten jungtis, jūs ten visos jau susibendravusios 4u.gif biggrin.gif
[/quote]

Drasiau mes priimam visas norincias bendrauti ir kalbam apie vaikucius, o receptus aptarem pries sventes, juk reikejo seimynas nustebinti ismone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 13, 18:33)
sveiki mamaukai 4u.gif
gal ir mus priimsit blush2.gif mes irgi dar nesivartom tik nuo pilvuko ant nugarytes,buvo ir ant pilvuko apsivertus bet tikrai netycia tai as neuzskaitau biggrin.gif musiske sedi jau pati atsisest neatsiseda,bet pasodinus sedi,nes galvojau, kad dar per maza sedet nes jau nuo 3 men sestis bandydavo,neleisdavau tai verkdavo,inksdavo, stenedavo kojas keldama tai labai gaila buvo tai ir pradejau po biskuti sodint...bet va mano isdykele spjaudosi doh.gif

Sveika 4u.gif O spjaudosi tai kaip, į tolį? (na, kaip suaugę?)Nes maniškis tai burbulus pučia, to dar betrūko kad spjaudytųsi biggrin.gif
KLAUSIMAS, KIEK VITAMINO D GERIA JŪSŲ MAŽIAI IR AR DUODATE ŽUVŲ TAUKŲ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 13, 17:33)
sveiki mamaukai 4u.gif
gal ir mus priimsit blush2.gif mes irgi dar nesivartom tik nuo pilvuko ant nugarytes,buvo ir ant pilvuko apsivertus bet tikrai netycia tai as neuzskaitau biggrin.gif musiske sedi jau pati atsisest neatsiseda,bet pasodinus sedi,nes galvojau, kad dar per maza sedet nes jau nuo 3 men sestis bandydavo,neleisdavau tai verkdavo,inksdavo, stenedavo kojas keldama tai labai gaila buvo tai ir pradejau po biskuti sodint...bet va mano isdykele spjaudosi doh.gif



sweikute 4u.gif kaip cia idomiai,maniskis kaip tik nuo nugarytes ant pilvo labiau vercias blush2.gif biggrin.gif Beje jusiske kokia spartuole,kad nuo taip anksti sestis nori bigsmile.gif O kas del spjaudymosi,tai maniskis ir taip daro,jam dar tai ir juoka sukelia tongue.gif biggrin.gif blush2.gif
Papildyta:
[quote=joli 01,2009 01 13, 18:10]
buvau užsukusi ten, tik kažkaip nelb drįsau ten jungtis, jūs ten visos jau susibendravusios 4u.gif biggrin.gif
[/quote]

Drasiau mes priimam visas norincias bendrauti ir kalbam apie vaikucius, o receptus aptarem pries sventes, juk reikejo seimynas nustebinti ismone biggrin.gif
[/quote]

As ir ten neseniai pradejau lankytis,tai man labai ten patinka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2009 01 13, 18:18)

KLAUSIMAS, KIEK VITAMINO D GERIA JŪSŲ MAŽIAI IR AR DUODATE ŽUVŲ TAUKŲ??? g.gif



Mes geriam po 3lasus,taip pediatre patare,nes mes dar ir tyrimus daremes del d vitamino pakankamumo mirksiukas.gif O zuvu tauku tai neduodu, nors mama patare duot,bet pediatre nieko neuzsimine apie tai,tai db kai eisim i kasmenesine apziura,pasiklausim ka daryt mirksiukas.gif Beto mes geriam aptamili,kurio sudeti yra zuvu tauku mirksiukas.gif tik kazi ar pakankamai rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=joli 01,2009 01 13, 18:10]
buvau užsukusi ten, tik kažkaip nelb drįsau ten jungtis, jūs ten visos jau susibendravusios 4u.gif biggrin.gif
[/quote]

Drasiau mes priimam visas norincias bendrauti ir kalbam apie vaikucius, o receptus aptarem pries sventes, juk reikejo seimynas nustebinti ismone biggrin.gif
[/quote]
niu reikės pabandyti užsukti, jei išdrįsiu hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2009 01 13, 18:18)
Sveika 4u.gif O spjaudosi tai kaip, į tolį? (na, kaip suaugę?)Nes maniškis tai burbulus pučia, to dar betrūko kad spjaudytųsi biggrin.gif
KLAUSIMAS, KIEK VITAMINO D GERIA JŪSŲ MAŽIAI IR AR DUODATE ŽUVŲ TAUKŲ??? g.gif

maniškė ir nesispjaudo schmoll.gif lotuliukas.gif tik tap įdomiai brrr... daro, net nemoku kaip paaiškinti doh.gif
o geriam vitaminio D po tris lašiukus, o žuvies taukų neduodu? o tu duoti? ax.gif tfu, man jie tokie neskanūs lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 13 sausio 2009 - 17:31
Mes nuo 2 men geriam vit D vandenini po 5 lasiukus, dozes nekeicia pediatre. O zuvu tauku negeriam.Vartosi mazius tingedamas, ant pilvo guleti nemegsta. biggrin.gif
Atsakyti