Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(dange29 @ 2009 01 12, 12:32)
Na taip, mama žino, kas vaikui geriausia, bet reikėtų atsižvelgti ir pvz į PSO rekomendacijas ax.gif Kai mažai priauga svorio ar trūksta kažkokių medžiagų kraujyje - tada taip, būtina. Man įdomu ar yra čia mamų, maitinančių MP, kurių vaikai priauga nemažai ir jau primaitina?
Mes ketv kraują priduosim, tai bus matyt su tuo hemoglobinu...

kad ir tos PSO rekomendacijos, mieloji mamyte, skiriasi, vienur rašo, kad mišinuku maitinančioms mamoms primaitinti jau reikėtų nuo 4 mėnesio, o kitose, kad užtenka mišinuko pilnai iki 6 mėnesio... biggrin.gif mirksiukas.gif taigi - čia daugiau mamos atsirinks, kas joms ir jų vaikui atrodo geriausia, kiekviena turim savo nuomonę, prisiskaičusios n straipsnių ir t.t. ir t.t.

Papildyta:
QUOTE(XVXVX @ 2009 01 12, 00:26)
As irgi nieko bloga nematau del to  schmoll.gif  mes taip pat valgom darzoviene nuo 4 men. o morku sulciu kelis laselius ir obuolio su bananu ragavo 3,5men  thumbup.gif  Ir mums taip pat patare gydytojas. Beja, nusprendziau primaitineti, nes mazyliui pradejo neuztekti misinio, suvalgydavom 900ml per para, ir daugiau nenorejau duoti. biggrin.gif
Papildyta:

As irgi dar duodu misinio, man jis toks sotesnis atrodo  smile.gif  Arbateles duodu bet kada  tik nori smile.gif

aš irgi duodu arbatėlės bet kada, bet jinai man jos nelb ir geria, tai aš jai išverdu razinų kompotuką thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(JuliaK @ 2009 01 12, 17:34)
Ačiū, ačiū blush2.gif mes jau norėjom šiandien keliauti į 6 mėn, bet ten 6-7mėn beveik visi susirinkę..., o 5mėn. net neradau schmoll.gif tai nežinau, ar mums ten keliauti ax.gif

sveikinimai 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 12 sausio 2009 - 17:15
QUOTE(JuliaK @ 2009 01 12, 17:34)
Ačiū, ačiū blush2.gif mes jau norėjom šiandien keliauti į 6 mėn, bet ten 6-7mėn beveik visi susirinkę..., o 5mėn. net neradau schmoll.gif tai nežinau, ar mums ten keliauti ax.gif

Mes irgi vis dar cia blush2.gif taip taip visos ten susirinkusios 6-7 men. Na dar pabusime mes cia, jei galima blush2.gif
Atsakyti
g.gif Tai kur reiks rinktis kai prasidės šeštas mėnuo? Nes įdomu tam forume kur vaikai tokio pat amžiaus, juk jų gebėjimai skiriasi kiekv mėnesį... Ką gali penkių mėnesių vaikas to negali dar keturių g.gif
maniškis jau sėdasi, nėr tas gerai, bet ką darysi. O jūsų? Atsakykite mamos, kurių vaikeliai penktam mėnesy smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 12, 20:06)
g.gif Tai kur reiks rinktis kai prasidės šeštas mėnuo? Nes įdomu tam forume kur vaikai tokio pat amžiaus, juk jų gebėjimai skiriasi kiekv mėnesį... Ką gali penkių mėnesių vaikas to negali dar keturių g.gif
maniškis jau sėdasi, nėr tas gerai, bet ką darysi. O jūsų? Atsakykite mamos, kurių vaikeliai penktam mėnesy smile.gif



Musiskis ir sedas 4u.gif as ir manau,kad per anksti,bet negi uzdrausi doh.gif dar ir vartos labai,kai ismoko,tai net baisu daros doh.gif nes pavalges iskart ir vercias,o jei neleidi tuoj verkia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauleeete23 @ 2009 01 12, 20:13)
Musiskis ir sedas 4u.gif as ir manau,kad per anksti,bet negi uzdrausi doh.gif dar ir vartos labai,kai ismoko,tai net baisu daros doh.gif nes pavalges iskart ir vercias,o jei neleidi tuoj verkia doh.gif

o mūsų irgi sėdasi 4u.gif bet pati nesodinu ir pagalvėmis neapkamšau lotuliukas.gif , bet lb pikta kai negali atsisėsti... biggrin.gif o vartosi tik nuo plvuko ant nugaros dar g.gif
Atsakyti
Laba mamytes,
dabar uzmaciau sia temele, mums jau virs 5 men mes bunam liutukuose- mergelese, kvieciam ir jus nes jusu vaikiukai irgi gime tais men. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 01 12, 21:06)
g.gif Tai kur reiks rinktis kai prasidės šeštas mėnuo? Nes įdomu tam forume kur vaikai tokio pat amžiaus, juk jų gebėjimai skiriasi kiekv mėnesį... Ką gali penkių mėnesių vaikas to negali dar keturių g.gif
maniškis jau sėdasi, nėr tas gerai, bet ką darysi. O jūsų? Atsakykite mamos, kurių vaikeliai penktam mėnesy smile.gif


mano burbulas 3sav atgal pats atsisedo ir nuo to laiko neimanoma paguldyti i lovyte tk paguldai ziurek uzsikimba ir sedasi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 12, 20:33)
mano burbulas 3sav atgal pats atsisedo ir nuo to laiko neimanoma paguldyti i lovyte tk paguldai ziurek uzsikimba ir sedasi doh.gif  doh.gif  doh.gif

Mano leliukas irgi labai nori sedeti, as nelabai leidziu, bet jis deda visas pastangas , kad tik atsisestu. biggrin.gif Isikimba liezuvi iskisa ir sedasi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(joli 01 @ 2009 01 12, 20:37)
Mano leliukas irgi labai nori sedeti, as nelabai leidziu, bet jis deda visas pastangas , kad tik atsisestu. biggrin.gif Isikimba liezuvi iskisa ir sedasi bigsmile.gif

mums ir tas pats, o po to daug cray.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(joli 01 @ 2009 01 12, 21:37)
Mano leliukas irgi labai nori sedeti, as nelabai leidziu, bet jis deda visas pastangas , kad tik atsisestu. biggrin.gif Isikimba liezuvi iskisa ir sedasi bigsmile.gif


as irgi nelabai leidziu sedeti,ir lezuvi taip pat mazas megsta iskisineti drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Atsakyti
o kokius žaidimus žaidžiat su savo mažyliais? kaip užsiemat su jais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 12, 20:48)
o kokius žaidimus žaidžiat su savo mažyliais? kaip užsiemat su jais? ax.gif

Oi kuo toliau tuo daugiau demesio reikalauja bigsmile.gif Labai patinka kada kiloji aukstyn, zemyn, bet mum rankos greit nutista biggrin.gif O pats zaidzia su balionu ir zaislais kur barska, tarska doh.gif
Atsakyti