Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(Vilmienė @ 2009 01 10, 19:46)
Sveikos!Čia mes su dukryte naujokės ax.gif ,mums jau 4mėn.ir 20dienų.norėjau pasikonsultuot su mamytėm ,krios jau maitinat daržovienėm ir vaisių tyrelėm.Mes jau bandom antra savaitė,nes gyd.rekomendavo,kadangi mažoji pradėjo mažai valgyt mišinuko verysad.gif .Kiek tos tyrės maždaug jūsų mažyliai suvalgo ir ar po tyrelės dar duodat mišinuko?  g.gif          user posted image

ziurek kiek suvalgo tyreles,jei pvz.misinio isgeria 150,o tyreles koki 60 tai lieka pienuko isgert 90,bent jau as taip dariau ir visada buvo pavalges ir nepersivalges thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamicka @ 2009 01 10, 14:19)
sveikos.mums neuzilgo 6 men bet kolkas esam 5.mes valgom misinuka 2-3 kart dienoje. valgom ppietus darzoviene su mesyte,nes musu hmb mazokas.ir du kartus valgom kruopu kose.maista verdu pati,kartais ir i kruopu kose idedu darzoviu,valgom labai noriai vaikiskus balandelius,plova.megstam obuoliuka ir banana.nuo 1 men primaitinu misin nes pienuko neuzteko,o pries kelias sav mano

kiek jus daug valgot blink.gif o jum dar ne 6 men nera. nuo 6 iki 8 men reikia viena kart dienoj maitint kietu maistu, o tu jau 3 kart maitini g.gif

kaip idomiai, kad atsisake kruties, labai liudna verysad.gif gal del to, kad priprato daug tirsto maisto valgyt blush2.gif

QUOTE(Vilmienė @ 2009 01 10, 16:41)
Mano dukrytė tai valgo penkis kartus:7val.,11val.,15val.,19val.ir prieš miegelį,guldau ją 23val.išmiega visą naktį,7val.kartais turiu žadinti ir nežinau ar gerai darau.ji lyg ir miegot norėtų kartais anksčiau,gal ką pakeist,galvoju? g.gif Ant mišinuko tai rašo,kad galima tokio amžiaus 4-5kart maitint.O po kiek suvalgo?


sveika prisijungus 4u.gif o tu maitini pati ar misinelius duodi? as maitinu pati ir nuo siandien pradejau maitint kas 3 val, nes musu amziaus kudikeliai maitinami mp turi valgyt per para 7-8 kart, o misineliais maitinami 5-6 smile.gif kolkas mum puikiai sekas ax.gif
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 10, 19:41)
ziurek kiek suvalgo tyreles,jei pvz.misinio isgeria 150,o tyreles koki 60 tai lieka pienuko isgert 90,bent jau as taip dariau ir visada buvo pavalges ir nepersivalges thumbup.gif  4u.gif  thumbup.gif

ir mano dukryte Deimante wub.gif ir parasas tavo koks juokingas drinks_cheers.gif
Atsakyti

sveika prisijungus 4u.gif o tu maitini pati ar misinelius duodi? as maitinu pati ir nuo siandien pradejau maitint kas 3 val, nes musu amziaus kudikeliai maitinami mp turi valgyt per para 7-8 kart, o misineliais maitinami 5-6 smile.gif kolkas mum puikiai sekas ax.gif

Deje,mišinėliu maitinu.Iki 3mėn.maitinau mp,bet nusitraukinėdama, iš buteliuko.Nuo pat pirmos dienos nesisekė jai krūtį traukt,o paskui ir visai atsisakė.Džiaugiuosi už jus,kad jums puikiai sekasi thumbup.gif Linkiu taip ir toliau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 10, 23:41)
ziurek kiek suvalgo tyreles,jei pvz.misinio isgeria 150,o tyreles koki 60 tai lieka pienuko isgert 90,bent jau as taip dariau ir visada buvo pavalges ir nepersivalges thumbup.gif  4u.gif  thumbup.gif

Dėkui už patarimus. :)Mums taip panašiai ir išeina valgyt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmienė @ 2009 01 10, 22:03)
Deje,mišinėliu maitinu.Iki 3mėn.maitinau mp,bet nusitraukinėdama, iš buteliuko.Nuo pat pirmos dienos nesisekė jai krūtį traukt,o paskui ir visai atsisakė.Džiaugiuosi už jus,kad jums puikiai sekasi thumbup.gif Linkiu taip ir toliau biggrin.gif


mano maziuke irgi kai gime, nenorejo pienelio traukt, bet paskui truputi pavargus priprato smile.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
Musu mazute dar tik mp tebevalgo. viena kart truputi jogurto daviau tai nelabai tepatiko ax.gif ir obuoli pakaisiusi daviau, tai koki suvalge toki ir iskakojo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmienė @ 2009 01 10, 20:41)
Mano dukrytė tai valgo penkis kartus:7val.,11val.,15val.,19val.ir prieš miegelį,guldau ją 23val.išmiega visą naktį,7val.kartais turiu žadinti ir nežinau ar gerai darau.ji lyg ir miegot norėtų kartais anksčiau,gal ką pakeist,galvoju? g.gif Ant mišinuko tai rašo,kad galima tokio amžiaus 4-5kart maitint.O po kiek suvalgo?


suvalgo po 200-230ml
Papildyta:
QUOTE(Vilmienė @ 2009 01 10, 21:46)
Sveikos!Čia mes su dukryte naujokės ax.gif ,mums jau 4mėn.ir 20dienų.norėjau pasikonsultuot su mamytėm ,krios jau maitinat daržovienėm ir vaisių tyrelėm.Mes jau bandom antra savaitė,nes gyd.rekomendavo,kadangi mažoji pradėjo mažai valgyt mišinuko verysad.gif .Kiek tos tyrės maždaug jūsų mažyliai suvalgo ir ar po tyrelės dar duodat mišinuko?  g.gif          user posted image



mes perkam tyreles,tai per karta puse mazos bonkutes sumaitinu,o veliau misinuko dar duodu.
Atsakyti
QUOTE(Vilmienė @ 2009 01 10, 19:41)
Mano dukrytė tai valgo penkis kartus:7val.,11val.,15val.,19val.ir prieš miegelį,guldau ją 23val.išmiega visą naktį,7val.kartais turiu žadinti ir nežinau ar gerai darau.ji lyg ir miegot norėtų kartais anksčiau,gal ką pakeist,galvoju? g.gif Ant mišinuko tai rašo,kad galima tokio amžiaus 4-5kart maitint.O po kiek suvalgo?


Nereikia zadinti mazylio, ir ypac nakti smile.gif mes tokio amziaus valgem ir tebe valgom 5 kart misinuko po 150ml plius darzovienes.
Atsakyti
QUOTE(ALINA24 @ 2009 01 10, 17:13)
Mamytes,gal kas gimde pas gyd.Jursena?

Gimdžiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saidutea @ 2009 01 11, 00:43)
kiek jus daug valgot blink.gif o jum dar ne 6 men nera. nuo 6 iki 8 men reikia viena kart dienoj maitint kietu maistu, o tu jau 3 kart maitini g.gif

kaip idomiai, kad atsisake kruties, labai liudna verysad.gif  gal del to, kad priprato daug tirsto maisto valgyt blush2.gif
sveika prisijungus 4u.gif o tu maitini pati ar misinelius duodi? as maitinu pati ir nuo siandien pradejau maitint kas 3 val, nes musu amziaus kudikeliai maitinami mp turi valgyt per para 7-8 kart, o misineliais maitinami 5-6 smile.gif  kolkas mum puikiai sekas ax.gif

ir mano dukryte Deimante wub.gif  ir parasas tavo koks juokingas drinks_cheers.gif

penktam menesy MP maitinami tb kas 4 val smile.gif sakė gydytoja, o ir išeina taip
Atsakyti
ar ne per daug manoji suvalgo daržovienės, valgom tik morką su bulve, o suvalgo maždaug 100g g.gif ? pradėjau nuo šaukštelio, db planuoju įvesti moliūgą, tai vėl man nuo šaukštelio pradėti? ačiū už atsakymus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 11, 16:54)
ar ne per daug manoji suvalgo daržovienės, valgom tik morką su bulve, o suvalgo maždaug 100g g.gif ? pradėjau nuo šaukštelio, db planuoju įvesti moliūgą, tai vėl man nuo šaukštelio pradėti? ačiū už atsakymus ax.gif

nereikia nuo saukstelio pradet, tik is pradziu po labai mazai imaisyk i valgoma kosele, po to vis daugiau ir daugiau thumbup.gif o ar duodi dar misinio kai valgot darzoviene?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XVXVX: 11 sausio 2009 - 15:59
QUOTE(XVXVX @ 2009 01 11, 16:58)
nereikia nuo saukstelio pradet, tik is pradziu po labai mazai imaisyk i valgoma kosele, po to vis daugiau ir daugiau  thumbup.gif o ar duodi dar misinio kai valgot darzoviene?

duodu, bet jinai man lb mažai jo beištraukia apie 30-50 ml... galvoju išvis gal jau geriau kokią arbatėlę duoti atsigerti net nž... g.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 11, 17:54)
ar ne per daug manoji suvalgo daržovienės, valgom tik morką su bulve, o suvalgo maždaug 100g g.gif ? pradėjau nuo šaukštelio, db planuoju įvesti moliūgą, tai vėl man nuo šaukštelio pradėti? ačiū už atsakymus ax.gif

Taip anksti reik primaitint? O ką sako gydytojai, kodėl nepakanka pieno ar mišinuko tokiam amžiui? g.gif
Papildyta:
http://www.vsv.lt/mo...inimas/578.html
neblogas puslapis apie maitinimą smile.gif Gal ką pritaikysit
Atsakyti