Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(kur-rita @ 2009 01 09, 17:20)
as norejau paklausti kiek kartu per diena jusu mazyliai valgo? nes mano mazas pramiega nuo21,30 iki9 ryto tai ir maitinu 9ryte,veliau 13,00 17,00 ir21,00,lig ir viskas gerai buvo,o siandien su pazystama kalbejom ir ji sako,kad per mazai...kad daugiau kartu turi valgyti...

mano valgo mp ir daznai, kas 1,5 - 2 val, o misinuku maitinant naturalu taip maitint juk misinuka ilgiau virskina 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ALINA24 @ 2009 01 09, 17:41)
Labas vakaras mamytes:) Su naujeisiais Jus!!! Senokai jau buvau cia:( Mano maziuke valgo 5kartus per para,kas 4val. 10,14-15,19,23val. ir dar 5-6val ryto. Dziaugiames,kad musu zuikele yra sveika ir grazi mergyte,jau sveria,8.300:)

labutis 4u.gif o tu maitini mp ar misinuku?
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 01 09, 21:44)
mano valgo mp ir daznai, kas 1,5 - 2 val, o misinuku maitinant naturalu taip maitint juk misinuka  ilgiau virskina 4u.gif
Papildyta:

labutis 4u.gif  o tu maitini  mp ar misinuku?

Mes valgome Aptamili,labai geras misinukas.
Atsakyti
Sveikos mamytes, mes valgom 7; 10:30; 14; 17:30; ir 21val. po 150ml. Valgom Aptamil1, mums labai patinka ir tinka thumbup.gif plius dar darzoviene thumbup.gif ir ismiegam nuo 21 iki 7 val. labai dziaugiuosi tuom, galiu ir as pailseti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2009 01 09, 23:07)
Sveikos mamytes, mes valgom 7; 10:30; 14; 17:30; ir 21val. po 150ml. Valgom Aptamil1, mums labai patinka ir tinka  thumbup.gif  plius dar darzoviene  thumbup.gif  ir ismiegam nuo 21 iki 7 val. labai dziaugiuosi tuom, galiu ir as pailseti  mirksiukas.gif

Saunuolis mazuliukas:) Musu tai nakti keliasi,labai labai retai ismiega visa nakti.
Atsakyti
QUOTE(ALINA24 @ 2009 01 09, 20:23)
Saunuolis mazuliukas:) Musu tai nakti keliasi,labai labai retai ismiega visa nakti.

ir musu nakti keliasi 2 ar 3 kartus.

as siandien bandziau duoti nan1 misinuko, bet ji nelabai valge ir paskui zaliai pakakojo, tai jai matyt netiko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 01 09, 22:12)
na kiek girdėjusi tai tokius mažučius reikia maitinti bent jau 5 kartus per dieną mirksiukas.gif  tai keturi kartai šiek tiek mažokai.. mes valgom 5 kartus per dieną, kas 3-4 valandas, žiūrint kaip praalkę buvom ir kiek prieš tai suvalgę buvom... mirksiukas.gif

mes irgi kas 4val tiesiog jis miega ilgai. per karta suvalgo200-230ml....matyt reikes ryte zadinti maitinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2009 01 10, 02:15)
ir musu nakti keliasi 2 ar 3 kartus.

as siandien bandziau duoti nan1 misinuko, bet ji nelabai valge ir paskui zaliai pakakojo, tai jai matyt netiko? blush2.gif

o zaliai kakoti nieko blogo,musu mazius nuo visu kakojo zaliai,tai klausiau daktaro sake,kad praeis kai susireguliuos zarnynas[pripras prie naujo maisto]taip ir atsitiko po kurio laiko praejo...
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 10, 06:37)
o zaliai kakoti nieko blogo,musu mazius nuo visu kakojo zaliai,tai klausiau daktaro sake,kad praeis kai susireguliuos zarnynas[pripras prie naujo maisto]taip ir atsitiko po kurio laiko praejo...

aciu uz atsakyma, nuraminai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mamytes,gal kas gimde pas gyd.Jursena?
Atsakyti
sveikos.mums neuzilgo 6 men bet kolkas esam 5.mes valgom misinuka 2-3 kart dienoje. valgom ppietus darzoviene su mesyte,nes musu hmb mazokas.ir du kartus valgom kruopu kose.maista verdu pati,kartais ir i kruopu kose idedu darzoviu,valgom labai noriai vaikiskus balandelius,plova.megstam obuoliuka ir banana.nuo 1 men primaitinu misin nes pienuko neuzteko,o pries kelias sav mano panele atsisake papo verysad.gif kiekv diena siulau ir niekaip verysad.gif kita sav eisim pas dakt tai zinosim kiek priaugom. sveikinimai su naujaisiais metais.kad jautukas butu geras ir musu nesutryptu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 09, 21:20)
as norejau paklausti kiek kartu per diena jusu mazyliai valgo? nes mano mazas pramiega nuo21,30 iki9 ryto tai ir maitinu 9ryte,veliau 13,00 17,00 ir21,00,lig ir viskas gerai buvo,o siandien su pazystama kalbejom ir ji sako,kad per mazai...kad daugiau kartu turi valgyti...

Mano dukrytė tai valgo penkis kartus:7val.,11val.,15val.,19val.ir prieš miegelį,guldau ją 23val.išmiega visą naktį,7val.kartais turiu žadinti ir nežinau ar gerai darau.ji lyg ir miegot norėtų kartais anksčiau,gal ką pakeist,galvoju? g.gif Ant mišinuko tai rašo,kad galima tokio amžiaus 4-5kart maitint.O po kiek suvalgo?
Atsakyti
Sveikos!Čia mes su dukryte naujokės ax.gif ,mums jau 4mėn.ir 20dienų.norėjau pasikonsultuot su mamytėm ,krios jau maitinat daržovienėm ir vaisių tyrelėm.Mes jau bandom antra savaitė,nes gyd.rekomendavo,kadangi mažoji pradėjo mažai valgyt mišinuko verysad.gif .Kiek tos tyrės maždaug jūsų mažyliai suvalgo ir ar po tyrelės dar duodat mišinuko? g.gif user posted image

Atsakyti