Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

mes dar ne daug ka mokam verysad.gif , tik ciausketi, ragucius vakarais rodyti nes norim ant ranku, vartytis mokam tik ant pilvo, o atgal neiseina. Sveriam~8kg. ugis 71cm. Nakty vis dar keliames kas 2-3val. labai isalkstam bemiegant tongue.gif . Miegoti megsta ant pilvo ir ka bedarytu vistiek randu ant pilvo begulinti. Diena miega kol valgo tai trunka 20-30min. ir vel dalyvauja judejime. Valgom MP+bulve su morkyte, kartais duodu ir misinuko, kai mamai reikia islekti( pasiganyti i maisto parduotuve). Lankom baseina, labai patinka. Laukiu kada sedesim. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cololo @ 2007 10 19, 13:31)
mes dar ne daug ka mokam verysad.gif , tik ciausketi, ragucius vakarais rodyti nes norim ant ranku, vartytis mokam tik ant pilvo, o atgal neiseina. Sveriam~8kg. ugis 71cm. Nakty vis dar keliames kas 2-3val. labai isalkstam bemiegant tongue.gif . Miegoti megsta ant pilvo ir ka bedarytu vistiek randu ant pilvo begulinti. Diena miega kol valgo tai trunka 20-30min. ir vel dalyvauja judejime. Valgom MP+bulve su morkyte, kartais duodu ir misinuko, kai mamai reikia islekti( pasiganyti i maisto parduotuve). Lankom baseina, labai patinka. Laukiu kada sedesim. biggrin.gif

rašyti vaiko pasiekimus gali į kiekvieną mėnesį biggrin.gif o ne naują temą kurti
Atsakyti
reiktu sia temeleuzdaryti,nes tokai jau yra
Atsakyti
QUOTE(Ewe @ 2007 10 19, 13:07)
rašyti vaiko pasiekimus gali į kiekvieną mėnesį  biggrin.gif  o ne naują temą kurti

Cia ko gero mamyte netycia vietoj atsakyti sukure nauja tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanetyte @ 2007 10 19, 23:26)
Cia ko gero mamyte netycia vietoj atsakyti sukure nauja tema  mirksiukas.gif

TIKRIAUSIAI g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes biggrin.gif
Butu idomu suzinoti kiek sveria (-e) Jusu vaikuciai sulauke 5 men.?Mano dukryte sveria 6320kg,manau kad nedaug,svoris auga letai..Pergyvenu,nors gyd. nemato nieko blogo g.gif Ugis 64cm.
Atsakyti
Na mums tai 5,5 men tai dabar sveriam 7,360 kg ir ugis 68 cm smile.gif
Atsakyti
8500gr, 70cm
Atsakyti
5 men buvo 6900 g ir 64 cm wink.gif
Atsakyti
Mano mazyle 5 men. sveria 7.500, ji pas mane tikra abzoriuke, valgo kas dvi valandas ir diena ir nakti wink.gif
Atsakyti
na mano mazyte 5men. svere apie 10 kg. 66.5cm. blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mano kruopelyte 4 men. svere 5650. Ketvirtadieni jai bus lygiai 5 men. bet kai pasveriu namie ant naminiu svarstykliu tai apie 6 kg dabar sveria. Parasysiu po ketvirtadienio tiksliau kai apsilankysim pas gydytojus.
Atsakyti