Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėvių amžius

kriksto mamai 20, kriksto teciui 22 metai
Atsakyti
Kai tapau krikšto mama, man buvo 17 metų, tai tada kunigas sakė, kad krikštatėviam turi būti bent po 16 ir turi būti priėmę sutvirtinimo sakramentą smile.gif
Bet čia turbūt viskas nuo kunigo priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek teko bendrauti su kunigais Krikstateviais negali buti tevai, o daugiau kas tik norit tik svarbu turintys kriksta...ir kriksto sakramenta gali suteikti ne tik kunigai bet ir venuoliai
o nelaimes atveju pakrikstyti gali viskai bet kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monpal: 20 lapkričio 2009 - 13:16
mano vienos dukros krikstateviui 31, krikstamotei 19, o kitos dukros krikstamotei 29, o krikstateviui 23. siaip as pati turiu 2 krikstasunius ir 1 krikstadukte, tai pirma krikstasuni krikstijau budama 16 ir labai atsakingai tam rengiausi ir iki siolei rupinuosi kiekvienu savo krikstavaikiu ax.gif
Atsakyti
Dukrai 9 metai ,o ji gavo pasiulyma but krikstamote .Ar tai normalu? Tapau gimines pabaisa ,nes nesutikom.
Atsakyti
QUOTE(Lara2 @ 2010 07 24, 11:58)
Dukrai 9 metai ,o ji gavo pasiulyma but krikstamote .Ar tai normalu? Tapau gimines pabaisa ,nes nesutikom.

Aš galvoju, kad mergytė dar per jauna. Bet čia mano nuomonė. Šiaip tai pagal visus reikalavimus, krikštatėviai turi būti priėmę visus sakramentus: Pirmos Komunijos ir Sutvirtinimo. Todėl devynmečiai yra dar jaunučiai šiom pareigom ir tegu giminės pyksta kiek nori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara2 @ 2010 07 24, 12:58)
Dukrai 9 metai ,o ji gavo pasiulyma but krikstamote .Ar tai normalu? Tapau gimines pabaisa ,nes nesutikom.



Man atrodo, kad gerai padar4t, jok atsisak4t, tikrai per jauna dar mergytė. Bet čia tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara2 @ 2010 07 24, 12:58)
Dukrai 9 metai ,o ji gavo pasiulyma but krikstamote .Ar tai normalu? Tapau gimines pabaisa ,nes nesutikom.

blink.gif blink.gif doh.gif nu bet ir sugalvok tu taip doh.gif tokių metų g.gif
mum kunigas sakė, kad tik nuo 18m galima..
taip kad pasakykit savo giminei, kad neleidžiama tokių metų tapti krikštamote 4u.gif
Atsakyti
vaiko krikšto mamai 31, kriksto tevui-23 smile.gif
o 9 metu vaikui manau net pats kunigas neleistu buti kriksto mama schmoll.gif
Atsakyti
Aš pati krikšto mama pirmą kartą tapau 16kos metų, buvau labai labai laiminga, man tai labai daug reiškė, jaučiau didžiulę atsakomybę smile.gif , mano vaikų krikštatėviai visis virš 30ties smile.gif
Atsakyti
Siaip jau kriksto tevu amzius niekur nenusakytas,bet patarciau jei yra galimybe rinktis jaunesnio amziaus.
Atsakyti
Dabar kaip tik svarstau galimybę Krikšto tėveliais kviesti pusseserę ir pusbrolį. Dėl pusseserės viskas tvarkoje, jai 20m., bet pusbroliukui tik 14m. ir bijau, kad jam dar nelabai suvokiamos bus šitos pareigos rolleyes.gif
Atsakyti