Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėvių amžius

Šiaip tai skaičiau, kad galima nuo 16 metų. ax.gif
Atsakyti
Manau,kad gali, bet kažin ar būdami tokio amžiaus supranta krikšto svarbą? Aš nenorėčiau, kad mano vaikus krikštintu nepilnamečiai schmoll.gif , nors kartais vaikas vaikui būna nelygus, kiti būna daug daugiau suauge negu tikrieji suaugusieji g.gif
Papildyta:
QUOTE(katcia @ 2008 07 31, 11:44)
as savo dukra krikstijau budama 17 metu, bet kiek zinau dar priklauso ir nuo kunigo, jei gerai sutari tai kad ir maziau metu, vistiek leidzia... smile.gif
Papildyta:
oj kriksto dukra...tiesiog ipratus vadinti dukra.. biggrin.gif


Na tai jau 16-17 ir pan. metų manu jau pakankamai būna suaugę, kad galėtų krikštinti ir prisiimti krikšto atsakomybę, bet juokinga kai leidžia krikštinti vaikams 12-14 ar dar mažiau metų turintiems doh.gif, absurdas kažkoks doh.gif
Atsakyti
Mano sunaus krikstamote buvo 14 metu kai krikstijom. tongue.gif Labai faina buvo krikstamote ( sunus jau uzaugo).Krikstamote pasakodavo,sako darbe sakau eisiu pas krikstasuni i gimtadieni.Visi klause tai kiek metuku?Krikstamote atsako 18 lotuliukas.gif Visi swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2009 03 16, 16:33)
Manau,kad gali, bet kažin ar būdami tokio amžiaus supranta krikšto svarbą? Aš nenorėčiau, kad mano vaikus krikštintu nepilnamečiai schmoll.gif , nors kartais vaikas vaikui būna nelygus, kiti būna daug daugiau suauge negu tikrieji suaugusieji g.gif
Na tai jau 16-17 ir pan. metų manu jau pakankamai būna suaugę, kad galėtų krikštinti ir prisiimti krikšto atsakomybę, bet juokinga kai leidžia krikštinti vaikams 12-14 ar dar mažiau metų turintiems  doh.gif, absurdas kažkoks  doh.gif

Pilnai sutinku su jusu nuomone drinks_cheers.gif , nes ta pajutau savo kailiu. Budama 13 metu, tapau krikstamote, bet kad as net nezinojau ka su tuo vaiku daryti unsure.gif , dabar nuvaziuoju karta per metus pasveikinti su gimtadieniu ir tiek. Jokiu santykiu, artumo...
Atsakyti
mes liepos menesi krikstijom savo dukryte. parinkom vyro broli (22m.) ir mano pussesere (15m.). ir krikstamote esu labai nusivylusi... tiesiog vejai galvoje pas ja. labai gailiuosi,kad ja ir kvieciau. norejau kviesti drauge,bet gimines uzsipuole,kad draugai yra draugai,gimines yra gimines. pussesere rode didziuli nora. drauge taip pat.

o stai kaip yra dabar. dukrai jau greit metukai. brangioji kuma net per sventes neaplanke,i gimtadieni taip pat neatvaziuos. nuo vasaros as ja maciau bene 2 kartus tik.. dukra jos nebeprisileistu turbut,nes nepatinka jai svetimi.

o drauge,daznai mus aplanko,myli dukryte,kviecia nuolat i svecius,visada kokia smulkmenyte padovanoja,daznai paskambina,klausia,ka naujo ismokom,kiek dantuku turim ir pan... tai sakom,kad ji kaip tikra kuma smile.gif ir i mergytes gimtadieni atvaziuos. ir dabar mastau kodel taip yra? ogi todel,kad drauge yra mano bendraamze,turi antra puse ir labai jau nori vaikelio wub.gif

taigi patarciau nesivadovauti tuom,kad kriksto tevais butu tik gimines,svarbiausia,kad tai butu vaikus mylintys zmones. smile.gif o dar geriau,patys turetu vaiku. ir amzius... visgi vaikai dar yra tevu islaikomi,ir su dovanelemis jiems sunkiau ir su atvaziavimu.
Atsakyti
Mane kviečia būti krikštamote, nors esu tik 17 blush2.gif Kiek žinau krikštatėvis būtų pilnametis, atrodo vedęs vyras. Bet man atrodo čia ne esmė ta krikštatėvių pora, svarbu ryšys su vaiku. Aišku, čia atsakingos pareigos ir visa kita. Nežinau, kaip čia dar bus, bet aš visai norėčiau, nors mums ten visokių kliūčių yra. Be to, tos mažylės mama yra mano krikšto mama, tai atseit sakoma, kad čia nelabai gerai.... g.gif
Atsakyti
Pagal dabartinius Bažnyčios reikalavimus, krikštatėviais gali būti ne jaunesni nei 16 metų.

Prieš porą metų kai krikštijom pirmagimę, tai niekas net nesidomėjo, kas bus krikštatėviais ir koks jų amžius. O dabar iškart perspėjo, kad jei krikštatėviai jaunesni nei 16 m. tai teks ieškotis kitų..
Atsakyti
Pries metus krikstijom savo mazyte ir labai su vyru norejom imti i krikstatevius mano sunena (tada 14m.) ir jo dukterecia (11m.), bet kunigas grieztai neleido schmoll.gif Sake, kad nors vienas butu 16m.! L.nusiminem ir iki siolei manau, kad butu smagu, jei dukryte butu turejusi jaunus krikstatevius, o del atsakomybes, juk nebe tie laikai, kad augintu kuminai vaika, neduok Dieve atsitikus mums su vyru nelaimei.
Atsakyti
QUOTE(Daiva St. @ 2009 06 29, 17:41)
...juk nebe tie laikai, kad augintu kuminai vaika, neduok Dieve atsitikus mums su vyru nelaimei.

Jei laikai nebe tie, tai ir krikšto gal nereikia? Na kam tą vaiką krikštyti?
Atsakyti
As ir sesers dukra krikstinau paaugle budama-bet mes labai gerai bendraujam-vadina antra mama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukas:) @ 2009 03 15, 22:53)
Šiaip tai skaičiau, kad galima nuo 16 metų.  ax.gif

Mano drauge budama 13metu krikstino jau pries 17metu,vadinasi leido ir tada krikstyti cool.gif
Atsakyti
ir mes pusseserės dukrytę labai jauni krikštijom. man buvo 17, o pusbroliui 14 smile.gif Bet, kiek girdėjau, dabar truputį kitaip kunigai į tai žiūri...
Atsakyti