Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėvių amžius

QUOTE(digi @ 2006 11 20, 22:00)
pirmą kartą krikšto mama tapau kai man buvo 14metų, o antrą kai 19 metų, tai manau kad galima ir paaugliams tapti krikštatėviams

Nu pagal bažnytines nuostatas iki 16 negalima lotuliukas.gif , nebent dėl rimtų priežasčių padaroma išimtis ...na arba nerimtai į tas nuostatas ranka numojama (norėčiau tikėti, kad tokių atvejų kuo toliau tuo mažiau ).
Atsakyti
mano dukrytės krikštatėvis 21metų krikštamotė 20 smile.gif
Atsakyti
mano mazėli pakrikstijo 17m. sunėnas ir 30 m. drauge ax.gif ir nematau cia nieko baisaus...
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2006 12 17, 22:11)
mano mazėli pakrikstijo 17m. sunėnas ir 30 m. drauge  ax.gif ir nematau cia nieko baisaus...

ir ypač gerai , kai krikšto tėvai yra jauni
Atsakyti
Man atrodo, kad geriausia toks amzius, kada tiktu buti to vaikelio tevais. Nei per jauni, nei per seni. Nei i prosenelius, nei i sesutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2006 12 17, 21:11)
mano mazėli pakrikstijo 17m. sunėnas ir 30 m. drauge  ax.gif ir nematau cia nieko baisaus...

Nieko baisaus ir nėra. 17- mečiams tapti krikštatėviais jau ir bažnytinė teisė leidžia smile.gif

QUOTE(Lotari @ 2006 12 18, 09:16)
ir ypač gerai , kai krikšto tėvai yra jauni

nieko labai "ypač" nematau dėl per jauno amžiaus, nebent įsipareigojimų nesupratimo, o draugaut su vaiku ir taip gali...
Atsakyti
QUOTE(Tuja2 @ 2006 12 22, 14:33)
Man atrodo, kad geriausia toks amzius, kada tiktu buti to vaikelio tevais. Nei per jauni, nei per seni. Nei i prosenelius, nei i sesutes  smile.gif


Būtent. Kad jeigu tėvams kas nutiktų, tai krikštatėviai galėtų perimti jų pareigas, galėtų auginti vaikus, išmokslinti.
Betgi reiktų tiesiog pažiūrėti į pačius žodžius: "krikšto motina", "krikšto tėvas". Ko gero, idealiausia, kai krikšto tėvai yra iš tikrųjų tėvai, t.y. turi savo vaikų. Tada ir supratimas ką daryti su "krikšto vaiku" yra.
Pamokslas gavosi hihihi.gif
Atsakyti
tapau krikšto mama 19 metų (vėjo pamušalas biggrin.gif ), jaučiau kad tikrai neatliksiu savo pareigos. todėl iš karto krikšto dukrytės tėvams pasakiau apie savo abejones ir ar juos tenkintų. jie sutiko, kad tik būtų iš vis ta krikšto mama.
taigi, kol pati nesukūriau šeimos ir negimė mažiukas, doh.gif tol tokia ir tebuvau ta krikšto mama.

dabar vasarą galvojam savo mažių krikštytis, tai jo krikšto tėvai (jei viskas gerai) turėtų būti mano brolis su žmona, jiems 24 ir 27metai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 12 29, 21:44)
Betgi reiktų tiesiog pažiūrėti į pačius žodžius: "krikšto motina", "krikšto tėvas". Ko gero, idealiausia, kai krikšto tėvai yra iš tikrųjų tėvai, t.y. turi savo vaikų. Tada ir supratimas ką daryti su "krikšto vaiku" yra.

Turi vaikų ar ne, tai neapsprendžia tavo religingumo ir požiūrio krikštą, religiją, pareigą.

Tapau krišto mama 19 , tikrai niekas negali skųstis, vaiką supažindinau su viskuom, jau į bažnyčią nuėjęs žino, kad reikia priklaupti ir persižegnoti.
Atsakyti
pati buvau kriksto mama kai man buvo 15 metu jauciausi tada per jauna ...todel savo vaikui rinkausi suagusiuju tarpe...
Atsakyti
as irgi manau, kad vyresni kriksto teveliai yra geriau..bet ne visada g.gif tai net nezinau ka patarti, pati nezinau ka paimti krikstateviais g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2007 04 03, 15:04)
pati buvau kriksto mama kai man buvo 15 metu jauciausi tada per jauna ...todel savo vaikui rinkausi suagusiuju tarpe...

tada buvai per jauna, o dabar kaip su krikšto vaiku sutari ?

Mano krikšto tėvai buvo mano mamos amžiaus ir kas čia gero: nei ausų, nei ragų, nei kažkokių bendrų temų. Amžius - ne rodiklis krikštynoms Manyčiau geriausias amžius krikšto tėvams tai kai myli krikštijamą vaiką.
Atsakyti