Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėvių amžius

Turim tokią problemėlę- nerandam krikštatėvių savo mažylei. Norėčiau, kad dukrytę krikštytų ne draugai, o giminaičiai. Pirmai dukrai turim nuostabius krikštatėvius- mano brolis ir vyro sesuo, antajai niekaip neišrenkam. Na yra dar mano sesutė ir vyro broliukas, jie tikrai šaunūs ir fainučiai žmogiukiai, bet jiems tik 12 ir 13 metų. Kažin ar ne perjauni? Patarkit, gal kas išmanot šiuose reikaluose?
Atsakyti
gali. pati tapau krikšto mama būdama 15 metų. taip pat mano brolis, būdamas irgi nepilnametis krikštijo su 12 metų mergaite.
visais atvejais tai giminės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scarlett: 01 kovo 2005 - 14:42
GALIMA TIK TUO ATVEJU JEI TIE VAIKAI PRIEJE PIRMOSIOS KOMUNIJOS tongue.gif g.gif BENT MAN TAIP SAKE, O KITU KLIUCIU TIKRAI NERA wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamleta @ 2005 02 28, 11:02)
Turim tokią problemėlę- nerandam krikštatėvių savo mažylei. Norėčiau, kad dukrytę krikštytų ne draugai, o giminaičiai. Pirmai dukrai turim nuostabius krikštatėvius- mano brolis ir vyro sesuo, antajai niekaip neišrenkam. Na yra dar mano sesutė ir vyro broliukas, jie tikrai šaunūs ir fainučiai žmogiukiai, bet jiems tik 12 ir 13 metų. Kažin ar ne perjauni? Patarkit, gal kas išmanot šiuose reikaluose?

Mamleta, o pirmos dukters krikstateviai nepasirasytu ir antra karta...
Neziurint to, kad yra nepilnameciu krikstateviu, man vistik atrodo, kad nelabai rekomenduoja taip. O jei nori paties tikriausio atsakymo, tai gali rasyti cia http://kaunas.lcn.lt/10/index.html t.y.paklausk Kauno arkivyskupo...nueini..spaudi eilute "uzduokite savo klausima" ir rasai klausima. Tikrai atsakys arba pats arkivyskupas arba koks atsakingas asmuo is Kauno kurijos paros eigoje...Patikrintas reikalas...O gal pamatysi, kad kazkas toki klausima jau uzdave.
Man pavyzdziui visai grazu kai sesiu arba broliu krikstateviai tie patys...O taip tai tikrai galima. Na kokie gi krikstateviai tie vaikuciai...o myleti ir rupintis juk ir taip galetu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Karbyne už patarimą. Man tai irgi taip norėtųsi tų pačių, bet nežinau kaip reaguos patys krikštatėviai... Dukrai tai ta mintis nepatiko, sakė neatiduos schmoll.gif tongue.gif . Kai paaiškinau, kad neatiduoti, o dalintis reiktų, vis tiek nesutiko, mat yra labai savo krikštatėvių globojama ir mylima ir nusprendė, kad jų abiejų tikrai nepanešios ir nepamyluos, o ir per gimtadienius negalės viso dėmesio jai beskirti (gimtadieniai dviejų savaičių skirtumu, tai ko gero bus švenčiami kartu). Kažkaip vistiek reiks ieškoti visom pusėm tinkančio varianto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamleta @ 2005 02 28, 11:02)
Turim tokią problemėlę- nerandam krikštatėvių savo mažylei. Norėčiau, kad dukrytę krikštytų ne draugai, o giminaičiai. Pirmai dukrai turim nuostabius krikštatėvius- mano brolis ir vyro sesuo, antajai niekaip neišrenkam. Na yra dar mano sesutė ir vyro broliukas, jie tikrai šaunūs ir fainučiai žmogiukiai, bet jiems tik 12 ir 13 metų. Kažin ar ne perjauni? Patarkit, gal kas išmanot šiuose reikaluose?


As pati tapau kriksto mama budama vos 12 metu, jokios problemos nebuvo smile.gif
Atsakyti
Mums kunigas sakė, kad nors vienas is krikstatėvių turi būti pilnametis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2005 03 03, 19:12)
As pati tapau kriksto mama budama vos 12 metu, jokios problemos nebuvo smile.gif


O dabar, praėjus kiek metų, nėra toks jausmas, kad labiau į draugus nei į krikštatėvius tinki? Juk metams bėgant tas skirtumas vis mažiau jaučiasi, o krikšto tėvai tai biški (autoritetu) gal tėvus turėtų priminti? Kažin kaip jaučiasi patys vaikai jaunus krikštatėvius turėdami? O gal kaip tik įdomiau?
Atsakyti
QUOTE(Mamleta @ 2005 03 04, 16:30)
O dabar, praėjus kiek metų, nėra toks jausmas, kad labiau į draugus nei į krikštatėvius tinki? Juk metams bėgant tas skirtumas vis mažiau jaučiasi, o krikšto tėvai tai biški (autoritetu) gal tėvus turėtų priminti? Kažin kaip jaučiasi patys vaikai jaunus krikštatėvius turėdami? O gal kaip tik įdomiau?


Na, siaip ta mergaite- mano pussesere, o jos mama- mano kriksto mama, beje, irgi vos 12 metu uz mane vyresne, tai viskas labai normaliai. Bent jau man tai mieliau i kriksto mama kreiptis vardu, o ne "teta" ar "kuma"- o taip butu, jei ji butu vyresne, panasaus amziaus kaip mano tevai doh.gif
Atsakyti
BET JUK KRIKSTATEVIAI PRISIIMA ATSAKOMYBE UZ VAIKUS BAZNYCIOJE TAI KAIP JIE BUDAMI TRUPUTI VIRESNI BUS PAVYZDZIU g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*DAIVA* @ 2005 03 05, 11:25)
BET JUK KRIKSTATEVIAI PRISIIMA ATSAKOMYBE UZ VAIKUS BAZNYCIOJE TAI KAIP JIE BUDAMI TRUPUTI VIRESNI BUS PAVYZDZIU g.gif  blink.gif

taigis..vat geras tavo klausimukas...ir labai svarbus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano krikstasunis uz mane 11m. jaunesnis. Dabar jei kuo ir pasitiki, tai pirmiausiai manim, todel itaka tikrai galiu daryti.
O man visai graziai atrodo kai jaunesni krikstija.
Atsakyti