Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

Mes irgi zadame kaledoms pasidovanoti indaplove. Noreciau is electrolux grupes.
Kaip ir susirasiau modelius
ESL 46010
ESL 6164
ESL 6251
AEG F84470V
aEG F CONTROL VI
kuri is ju butu verciausia demesio?
Dar vis neapsisprendziu del dydzio ,tai ziurejau ivairias, tik kad 60 plocio su analogiskomis programomis yra zenkliai brangesnes - idomu kodel?
taip pat ar labai indaploves dydis turi itakos triuksmui?
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 11 25, 19:41)
Mes irgi zadame kaledoms pasidovanoti indaplove. Noreciau is electrolux grupes.
Kaip ir susirasiau modelius
ESL 46010
ESL 6164
ESL 6251
AEG F84470V
aEG  F CONTROL VI
kuri is ju butu verciausia demesio?
Dar vis neapsisprendziu del dydzio ,tai ziurejau ivairias, tik kad 60 plocio su analogiskomis programomis yra zenkliai brangesnes - idomu kodel?
taip pat ar labai indaploves dydis turi itakos triuksmui?


Verčiausia dėmesio ESL 46010 (jei 45 cm)
Arba AEG F CONTROL VI (jei 60 cm)
O kas dėl triukšmingumo, tai plačios yra "tylesnės", bet čia dar turi įtakos ir modelis, gamintojas...
Naujausi modeliai, jau ir 45 nėra labai "triukšmingi"
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 26, 10:18)
Verčiausia dėmesio ESL 46010 (jei 45 cm)
Arba AEG  F CONTROL VI (jei 60 cm)
O kas dėl triukšmingumo, tai plačios yra "tylesnės", bet čia dar turi įtakos ir modelis, gamintojas...
Naujausi modeliai, jau ir 45 nėra labai "triukšmingi"

O gal apie mazas ka gali pasakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agules @ 2007 11 26, 12:04)
O gal apie mazas ka gali pasakyti  mirksiukas.gif


Na, kiek aš žinau, tai į jas praktiškai nieko netalpa, vietos užima nemažai. Ir jų nelabai kas perka... doh.gif
Tad dorai ką pasakyti tikrai negaliu blush2.gif
Atsakyti
Nu nežinau, aš turiu 45 cm pločio ir labai patenkinta. Viskas pas mane telpa, plaunu indus viena karta į dieną, pilnai užtenka, nebent daug gaminų tai tada 2 kartus, bet dažniausiai plauna trumpa programa. Tai va patenkinta. Bet skardas iš orkaitės jau plaunu rankom verysad.gif nes nelabai telpa, nebent išimti viena lentyną
Atsakyti
QUOTE(ANŽELINA @ 2007 11 26, 12:54)
Nu nežinau, aš turiu 45 cm pločio ir labai patenkinta. Viskas pas mane telpa, plaunu indus viena karta į dieną, pilnai užtenka, nebent daug gaminų tai tada 2 kartus, bet dažniausiai plauna trumpa programa. Tai va patenkinta.  Bet skardas iš orkaitės jau plaunu rankom  verysad.gif nes nelabai telpa, nebent išimti viena lentyną


Aš kiek supratau, klausė apie mažas ant stalo dedamas...
O 45 cm pati naudoju, na galėtų būti ir didesnė, na bet didesnė tiesiog netilpo. Geras dalykas tos indaplovės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 26, 12:05)
Aš kiek supratau, klausė apie mažas ant stalo dedamas...
O 45 cm pati naudoju, na galėtų būti ir didesnė, na bet didesnė tiesiog netilpo. Geras dalykas tos indaplovės smile.gif

Aciu, teisingai supratai, as apie tas visai mazas, mama nori pirkti nezinau ka jai ir patarti.
Atsakyti
as patarciau, jei zmogus vienas gyvena ir sveciu sulaukia tik savaitgaliais, tai indaplove tik bereikalingas daugokai vietos uzimantis daiktas. juk po seimyniniu pietu ir vaikai gali padeti susiplauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 11 26, 13:34)
as patarciau, jei zmogus vienas gyvena ir sveciu sulaukia tik savaitgaliais, tai indaplove tik bereikalingas daugokai vietos uzimantis daiktas. juk po seimyniniu pietu ir vaikai gali padeti susiplauti smile.gif


Indaplovę galima dėti ir visą savaitę...
O aš kaip indų plauti nelabai galiu, tai net nežinau, kaip gyvenčiau be jos...
Atsakyti
galima, bet jei as dvi dienas padedu, tai kvapelis ne koks schmoll.gif:
na, jei plauti del kazkokiu priezasciu pats negali tai tada taip...
Atsakyti
QUOTE(Almuka @ 2007 11 26, 14:03)
galima, bet jei as dvi dienas padedu, tai kvapelis ne koks schmoll.gif:
na, jei plauti del kazkokiu priezasciu pats negali tai tada taip...


Kas dėl kvapo, tai tiesa...
Bet pas mene, net ne kartą per dieną sukasi...
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2007 11 25, 18:00)
Neturiu jokio noro ir dar labiau laiko, kad perstatineti programas kas pora savaiciu ir apsikrauti papildomais chemikalais. As kas puse metu nusiperku spec. skyscio buteliuka. Istatau ir pravarau tusciai aut. programa. ax.gif
Papildyta:
As savo mamai bandziau ipirsti. Bet ji turejo tiesos. Atsei tik savaitgaly susirenka daugiau zmoniu, o siaip dviese gyvena. Sake, kad issiplaus ir taip, nes indaplove dar ir vieta uzima.
kur as maciau, tai ten telpa tikrai nedaug. Na gal ir tilps nedidelis puodas, bet lekstes tada nelabai ax.gif

Nereikia ten nei daug noro, laiko ar pastangų, jokių programų perstatinėt nereikia, tiesiog įjungti/išjungti tablečių naudojimo funkciją, vieno ar dviejų mygtukų paspaudimu smile.gif o kas yra tas stebuklingasis spec. skystis, gelbstintis nuo visų bėdų? blink.gif
Mažos, 6 komplektų talpos indaplovės būna tiek ant stalo dedamos, tiek įmontuojamos. Praktiškai yra pusė didelės indaplovės - tik vienas stalčius, kuriame tilps pakankamai nedaug indų, bet užtat ir sąnaudos tik 7 litrai plovimui thumbup.gif
Atsakyti