Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės

QUOTE(Sheshkiux @ 2007 10 13, 17:24)
drinks_cheers.gif
Man irgi įdomu, pagal kokius kriterijus Jūs renkatės indaploves  blush2.gif
Kurios programos būtinos, be kurių galima išsiversti?
Ar užtenka 45 cm pločio indaplovės 4-ių asmenų šeimai?

visada rekomenduoju rinktis 60cm pločio, o keturiems asmenims tai praktiškai būtina. programos manau būtinos yra 4: automatinė, koreguojanti vandens ir energijos sąnaudas pagal įkrovą ir užterštumą; stiklo, skirta stikliniams indams; greita, ką tik naudotiems indams išplauti per 30 minučių; intensyvi, skirta aukštoje temperatūroje išplauti priskretusius indus ir skardas thumbup.gif

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 13, 12:49)
Šiuo metu Zanussi keičia asortimentą, tad nuo senų modelių pirkimo pasiūlyčiau susilaikyti. O apie naujus komentuoti dar ankstoka.

nieko apie tai neteko girdėti - galima plačiau? smile.gif
Atsakyti
gerai, kad uzejau cia paskaitineti. zinosiu i ka atkreipti demesi ir ko klausineti. nebegaliu kaip noriu tureti namie dar viena 'drauge' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2007 11 22, 10:56)

3-in-1, 5-in-1 ir kitu-in-1 tablečių nė vienas gamintojas nerekomenduoja naudoti ilgą laiką be pertraukos. net jei ir naudojat tabletes, bent vieną savaitę per mėnesį būtų pravartu panaudoti regeneruojančią druską ir skalavimo skystį, kad visos sistemos teisingai veiktų.



Pirma karta girdziu. ax.gif
Turiu nauja Bosch“a. Tokios informacijos jos instrukcijoje neradau. Ir isvis, logiskai mastant, kaip man nustatyti ta druskos kieki savaitei? g.gif Skalavimo skyscio tai ipilu trupuciuka is akies ir tai kai stiklu daugiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2007 11 23, 00:41)
Pirma karta girdziu. ax.gif 
Turiu nauja Bosch“a. Tokios informacijos jos instrukcijoje neradau.  Ir isvis, logiskai mastant, kaip man nustatyti ta druskos kieki savaitei? g.gif  Skalavimo skyscio tai ipilu trupuciuka is akies ir tai kai stiklu daugiau. ax.gif

su druska ir skalavimo skysčiu nereikia jokios logikos - druskos pilti tiek, kiek telpa, ir nesukti galvos, turėtų užtekti to kiekio kokiam mėnesiui. Lygiai taip pat su skalavimo skysčiu - pilti tol, kol "persipils", ir pamiršti tą talpyklą mėnesiui - dviems, kol užsidegs kontroliniai indikatoriai, informuojantys kad trūksta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketti: 23 lapkričio 2007 - 07:28
as druskos privariau tai jau beveik 3men, bet dar yra...ten juk pasireguliuoja, yra tokie skaiciukai, keik tos druskos pasinai pasiimti, priklauso nuop vandens kietumo. faktiskai turetu buti prie indaploves vandens indikatoriai. nusistatai kietuma ir uzsuki padala ant skaiciuko, koks nurodytas. as is akies- ant viduriuko nustacius.
Atsakyti
Bet vis tiek, nelabai suprantu
Kur logika, perki brangias tabletes, po dar pili druską, taip pat skalavimo skystį...
Tai pigiau ir paprasčiau dar pilti ir miltelius, o rezultatas geriausias.
Pabandžiau ir aš tas tabletes, bet labai greitai "atsikandau" ir dabar dar mėtosi nesunaudotos, naudoju tik tada jei kas "netikėtai" pasibaigia iš bėdos.
Atsakyti
indaplove turim 45 cm, AEG, esam 4 zmoniu seima: megstam pavalgyti... blush2.gif ir naudoti daug vis nauju indus...

Mano nuomone tokios indaploves pilnai pakanka, nenoreciau kaupti indus 2 dienas, o po to skalbti schmoll.gif Jie pabuna, pradeda nemaloniai kvepeti ir t.t.

Renkantis indaplove man buvo aktualu tai, kad ji imtu nedaug vandens, taupi elektros poziuriu ir butu trumpo rezimo funkcija, skalbimo atidejimo f-ja, papildomas saugumas del vandens nutekejimo

Mano indaplovej Trumpiausias rezimas - tai 30 min., skalbia ir 2 kartus perplauna. Nedziovina. Bet as praktiskai tik ja tenaudoju. Nes atidarius indaplove - indai karsti ir nedelsiant nuo karstu indu nugaruoja vanduo. o kadangi tik 30 min - tai jokiu problemu ir kelis kartus per dien isplauti, kai daugiau indu. Idedi ir netrukus isimi biggrin.gif
taigi jei su vieta striuka, neabejokit - sociai.
O rezimu joje yra visokiu - stiklui, su mirkymu, yprastas su dziovinimu, atidejimas keliolikai valandu... doh.gif per tris metus praktiskai ju nenaudojau, o indaplove naudoju tikrai beveik kasdien 4u.gif
Atsakyti
Tai kad pas naujas indaploves reikia perstatyti rezimus: ar naudoji kombi tabletes ir ar naudoji viska atskirai. Pas mane nustatyta ant kombi tableciu. Taigi pastebejau, kad skalavimo skyscio atskirai nepaima g.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2007 11 23, 22:59)
Tai kad pas naujas indaploves reikia perstatyti rezimus: ar naudoji kombi tabletes ir ar naudoji viska atskirai. Pas mane nustatyta ant kombi tableciu. Taigi pastebejau, kad skalavimo skyscio atskirai nepaima g.gif

taip, funkcija skirta geriau panaudoti tabletes padeda, bet ji tik padeda geriau išplauti indus, ir jokiais būdais nereiškia, kad su ta funkcija indaplovei "sveika" naudoti tabletes.
Atsakyti
Gal zinote kaip su tom mazom, ant stalo statomom? Mama nori pirkti, bet jos virtuve nedidele, o ir gyvena viena, tik savaitgaliais anukai suguza. JI klausia manes, o as nezinau nei ka atsakyti, pati naudoju Electrolux ESL 6165, tai lyg ir nieko ax.gif O apie mazas nieko neteko girdeti blush2.gif Ar i jas telpa puodai, ar gerai plauna ir pan.
Atsakyti
Sveikos,
Vakar ziurejom indaploves, nes jau labai ykirejo plauti indus ir gincytis kas juos plaus. bet va su vieta virtuveje tai labai prastai. kazi kaip 45 cm plocio ar uzteks jei esame 3 ir mociute.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2007 11 24, 13:33)
taip, funkcija skirta geriau panaudoti tabletes padeda, bet ji tik padeda geriau išplauti indus, ir jokiais būdais nereiškia, kad su ta funkcija indaplovei "sveika" naudoti tabletes.


Neturiu jokio noro ir dar labiau laiko, kad perstatineti programas kas pora savaiciu ir apsikrauti papildomais chemikalais. As kas puse metu nusiperku spec. skyscio buteliuka. Istatau ir pravarau tusciai aut. programa. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(agules @ 2007 11 25, 15:42)
Gal zinote kaip su tom mazom, ant stalo statomom? Mama nori pirkti, bet jos virtuve nedidele, o ir gyvena viena, tik savaitgaliais anukai suguza. JI klausia manes, o as nezinau nei ka atsakyti, pati naudoju Electrolux ESL 6165, tai lyg ir nieko  ax.gif  O apie mazas nieko neteko girdeti  blush2.gif  Ar i jas telpa puodai, ar gerai plauna ir pan.


As savo mamai bandziau ipirsti. Bet ji turejo tiesos. Atsei tik savaitgaly susirenka daugiau zmoniu, o siaip dviese gyvena. Sake, kad issiplaus ir taip, nes indaplove dar ir vieta uzima.
kur as maciau, tai ten telpa tikrai nedaug. Na gal ir tilps nedidelis puodas, bet lekstes tada nelabai ax.gif
Atsakyti